Skocz do zawartości


Zdjęcie

Evidence - The Case of NASA UFOs - by David Sereda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W moim osobistym rankingu filmów o UFO ten jest na 1 miejscu, wyprzedzając chociażby UFO conference 2005. Dlaczego? Bo materiały filmowe są oficjalnymi filmami NASA, gdyby tego było mało to są nie tylko prezentowane, ale też dogłębnie analizowane. W filmie zawarta jest też teoria Davida Seredy na temat napędów UFO. Wg mnie jest to najlepszy dokument o tym zjawisku, natomiast problemem może być brak polskich napisów do niego. Swojego czasu pisałem, że spróbuję zrobić napisy, ale ambicja i brak czasu mnie na razie przerastają :) Film to nieustanna gadanina więc to dodatkowe utrudnienie. Fajnie by było jakby jednak ktoś te napisy zrobił, bo na mnie nie ma co liczyć :] Zastanawiałem się czy to dobry dział bo niby mają być tylko filmy online, ale jest kilka tematów bez opcji obejrzenia online więc jednak założyłem tutaj, jak źle to proszę go PRZENIEŚĆ nie USUWAĆ...
P.S. Do osoby, która ostatnio usunęła ten temat: Nie można było z poprzedniego tematu usunąć tylko linków do filmu a temat zostawić?
  • 0

#2

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jakiś link do filmu ?
  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytałeś co napisałem? Temat został ostatnio usunięty ze względu właśnie na linki. Sam musisz znaleźć. Natomiast o filmie podyskutować można nie?

dj_cinex : Temat został uporządkowany (czyt. usunięto ostatnie posty...) ;)

Chwała ci dj_cinex :D
  • 0

#4

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

próbowałam znaleźć ten filmik, wpisanie na youtube 'NASA movies UFO' nie dało mi za wiele, obejrzałam jeden 10-min filmik, i mam wrażenie że to nie ten który tak Ci się spodobał...czy możesz powiedzieć jaki to film? Tytuł, adres na PW, cokolwiek?
  • 0

#5

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sproboj moze tytul tematu ? :|
  • 0

#6

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem. Gdzie jest napisane że nie można umieszczać linków do filmów - przeciez ten film jest ONLINE.

Na tym forum prezentujemy wyłącznie filmy online
• Nie akceptujemy tematów zbiorczych
• Screeny z filmów wraz z dodatkowym opisem są mile widziane
• Filmy UFO, które można pobrać na dysk zamieszczane są na forum Download
UFO i Obce Cywilizacje - Przewodnik
UFO i Obce Cywilizacje - Artykuły


Nie widzę tu podpunktu że nie dajemy linków więc łapcie. Wszystkie cześci od 1 do 11 na youtubie. Niestety podzielone - mimo iż swego czasy (jakies pol roku temu) normalnie obie częsci dwugodzinne były dostepne na video google).
Miłego oglądania.

Evidence - The Case of NASA UFO's - by David Sereda - 11 części youtube


Miniatury z filmu:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Użytkownik apo5 edytował ten post 24.01.2008 - 15:15

  • 0

#7

Tymon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że odgrzebałem dość stary temat, ale chciałem zwrócić uwagę na pewien element filmu.
Oglądam dopiero 4 część z 11 (pocięty film na YouTube) i zauważyłem dziwne zjawisko :
Otóż pewien obiekt zbliża się z ogromną prędkością, a później zatrzymuje i w tym samym momencie rusza w górę zmieniając kąt o kilkadziesiąt(?) stopni , prowadzący rozprawia na temat prędkości światłą itd, że to niemożliwe co ten obiekt zrobił... ALE (!) zauważyłem jedno... gdy ten obiekt porusza się w sferze początkowej z taką prędkością nic innego na ekranie nie ma (w sensie innych obiektów), a Ziemia porusza się szybciej... po zatrzymaniu i zmianie kierunku tego obiektu wszystko wraca do "normy". Tak jakby specjalnie przyspieszono to ujęcie. Pewnie nie pierwszy to zauważyłem, ale coś mi tu nie pasuje ;)
  • 0

#8

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne ;] Koleś wie co mówi :D Nie każdy rozumie fizykę kwantową... W sumie to prawie nikt ;> Bardzo podoba mi się, że wszystko tak fajnie Pan David wszystko tłumaczy i popiera to materiałem filmowym ;) Najbardziej załamałem się listami, które napisał do innych fizyków lub znawców tematu... Odpisywali w 4 słowach "O co Ci chodzi" : ) ;/
  • 0

#9

Forest.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jakby specjalnie przyspieszono to ujęcie.


Przyznaję, że nie jestem zbyt spostrzegawczy i tego nie zauważyłem, ale bardziej zastanawia mnie, dlaczego Mr Sereda nie zwrócił na to uwagi. Przeoczenie tego faktu świadczyłoby o amatorstwie, celowe pominięcie oznaczałoby manipulację.

Ten "drobny" szczegół praktycznie oznacza, że nie było żadnego "High-Speed Turn" i tę część filmu można wyrzucić do kosza.
  • 0

#10

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tu nie chodziło o przyspieszenie tylko o zmiane ogniskowej kamery, która nagrywała to zjawisko. Niemniej, mogło to być przyczyną tego, że wydawało się iż oba obiekty nagle zmieniły kierunek lotu - mogło, ale nie musiało być może stąd Sereda nie zwrócił na to uwagi. Tak czy siak, czym były te obiekty? Jeden leciał dokładnie za drugim, natomiast film cały naszpikowany jest niewyjaśnionymi obiektami latającymi. Wydaje mi się, że to może być jakaś kosmiczna forma życia, o której ludzie na Ziemii jeszcze nie wiedzą, a naukowcy z Nasa badają.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych