Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#31

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteście zainteresowani artem w tej sprawie?

dj_cinex : 2007 spokojnie, poczekamy, aż każdy "mądrze" się wypowie i jak coś powrócimy do dyskusji. Przypominam, iż pojawiła się II część textu o którym mówisz na początku. Od razu mówię, że zamknę ten temat i zrobię czystki jeśli nadal będę tu widział tego typu wpisy. Nie masz nic mądrego do powiedzenia drogi userze... zmień dział.
  • 0

#32

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic bym nie zrobił, bo niby co mógłbym? Pooglądałbym sobie relacje z walk, pewnie byłyby widowiskowe. Poszedłbym do supermarketu po jakieś dobre chipsy i piwo, wbiłbym się w fotel i bym oglądał te walki, aż by mi się znudziły, potem bym wszedł na forum tutaj i pokrzyczał trochę że ta czy tamta historia jest zmyślona i nieprawdziwa. ;)
  • 0

#33

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak byś oglądał TV gdyby spodki strzelały w twój dom laserem (o wyjściu do sklepu nie mówiąc) ;) ?
  • 0

#34

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wypowiedzi niektórych można by zrobić całkiem fajny skecz kabaretowy. Ale należy pamiętać też o tym, że życie często przerasta kabaret. Z tego co widać cokolwiek będzie się działo będzie miało otwartą drogę. Pokrzyczą, pokrzyczą może nawet trochę poprotestują odrywając się na chwilę od fotela żeby za chwilę do niego powrócić na chipie się skończy. Ciekawe z punktu widzenia socjologicznego, ktoś dobrze się zna na psychice materialistycznie nastawionych ludzi i skrzętnie to wykorzystuje. Świetnie to opisuje film zaprezentowany na forum - pod innym tytułem tematu - czyli Zeitgeist.
  • 0

#35

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem co w takim temacie moga robić mądre wpisy DJ CINEXIE. Jaki temat takie wypowiedzi - czyli durne.

dj_cinex : Jesteś(-cie) żałosny(-śni). Pomogę wam w tym abyście już nie pisali w tym jakże "durnym temacie". Przykro mi, ale niektórzy potrafią uszanować "odmienne tematy", które zaprzeczają indywidualnemu pojmowaniu świata. To co dla kogoś jest durne nie znaczy, że od razu ma to mieszać z błotem. Szacunku trochę - czy ja wchodzę do tematu , który jest dla mnie "durny" i pisze w nim "durne rzeczy ? Przykro mi, ale ja wolę pominąć takie rzeczy milczeniem i tego samego oczekuje od innych (chociaż czasem...). Skomentuj to jakoś sensownie i idź dalej w swoich "anty" uprzedzeniach do wszystkiego co nie zgadza się z "twoim światem...".

Pozdrawiam...


Do reszty - ochłonijcie sobie i za jakiś czas powrócimy do jakże mądrej rozmowy...

P.S.
Proszę też aby czasem jakiś inny mod nie usuwał moich treści edycyjnych i pozostawił ten temat takim jakim ja go pozostawiłem! Bo różnie to w przeszłości bywało...

  • 0

#36

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po uzgodnieniach z dj_cinex'em doszliśmy do wniosku, że temat pozostanie otwarty, z jedną małą różnicą. Każdy wpis, który nie wniesie do tego tematu czegoś konkretnego lub nie okaże się przemyślanym komentarzem będzie skutkował przyznaniem ostrzeżenia dla jego autora.
  • 0



#37

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego niektórzy sądzą że temat jest durny? Czy dlatego że nie wierzą w spiski? A niby to dlaczego miałoby ich nie być? Przecież interwencja USA w Iraku, to było położenie łapy na polach naftowych, jednych z najzasobniejszych w świecie. Inne motywy są śmieszne. Można zadać pytanie dlaczego nie ma dowodów na istnienie spisku? Dlatego że on jest spiskiem. Gdyby go odkryto, to by nim nie był.
Ulubionym powiedzeniem naszego J k Mikke jest: "Największym sukcesem diabła jest to, że nikt w niego nie wierzy"
  • 0

#38

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jesli naprawde dojdzie do takieg przekrętu to bedzie to koniec demokracji na naszej planecie i poczatek totalitarnych rządów USA pytanie czy my ludzie swiadomi mozemy nato pozwolic?
  • 0

#39

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy jeden nabój.... :hmm:
  • 0

#40

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z takim mysleniem to nic nie zdziałamy trzeba bedzie sie przeciwstawic a jak trzeba bedzie nawet sie poswiecic za wyzsze dobro
  • 0

#41

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze by było żeby z połowy "obrońców' ziemi którzy tu piszą chociaż 20% stawiło opór jeżeli doszło by do walki...

Jak ktoś napisał- Ulubionym zajęciem narodu Polskiego jest walka z przeważającymi siłami wroga.
ja bym tam napewno się nie poddał (najwyżej pozoronie)

Jeszcze nie wiemy co się stanie a planujemy.Ale w sumie to dobrze - będziemy przygotowani w razie czegoś.

Bo jeżeli Amerykanie są tacy uczciwi jak zapewniają to co chowają w Area 51 i setkach podobnych obiektów?Kto tworzy piktogramy?Okazało się że ludzie potrafią stworzyć dowolny wzór w zbożu.Więc czym byłoby dla kilku agentów stwożenie kilku znaków na całym świecie.

Pewnie za kilka miesięcy piktokramy zostaną przetłumaczone i wszystkie będą znaczyły mniej więcej-"ONI NADCHODZĄ" itp. Na świecie wybuchnie panika którą kontrolować będzie USA potem inwazja i spektakularne zniszczenie kilku miast (nawet w USA) a przy okazji sił zbrojnych Chin, Europy i Rosji.Ameryka straci oczywiście także dużo samolotów, czołgów ale mimo wszystko Ziemianie zwyciężą dzięki USA.Potem ich wojska wejdą do Europy czy nawet Rosji pod pozorem ochrony (Bo reszta świata oprócz USA niema przecież już armii) przed następnymi inwazjami.A potem będą mieli nas jak na tacy.Każdy bunt traktowany jako dywersja obcych.Wszyscy jego uczestnicy zgładzeni.Dalej sobie sami wyobraźcie.
  • 0

#42

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh niestety jesli 5% ludzkości stawi opur to wszystko wszyscy bedą zmanipulowani
  • 0

#43

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo jeżeli Amerykanie są tacy uczciwi jak zapewniają to co chowają w Area 51 i setkach podobnych obiektów?Kto tworzy piktogramy?


Erm..jest takie coś jak tajemnica państwowa/wojskowa. KAŻDE państwo opracowuje na boku jakieś nowe technologie czy rodzaje broni, żeby być pierwszym w wyścigu i w razie w mieć przewagę poprzez zastosowanie całkiem nowego rodzaju broni. Tylko głupiec by zdradzał swoje tajemnice dotyczące np. technologii wojskowych. Nie twierdze, że w A51 itp. trzymają latające spodki i obcych i "kminią" ich technologię, choć..?


Na świecie wybuchnie panika którą kontrolować będzie USA potem inwazja i spektakularne zniszczenie kilku miast (nawet w USA) a przy okazji sił zbrojnych Chin, Europy i Rosji.Ameryka straci oczywiście także dużo samolotów, czołgów ale mimo wszystko Ziemianie zwyciężą dzięki USA.Potem ich wojska wejdą do Europy czy nawet Rosji pod pozorem ochrony (Bo reszta świata oprócz USA niema przecież już armii) przed następnymi inwazjami.A potem będą mieli nas jak na tacy.Każdy bunt traktowany jako dywersja obcych.Wszyscy jego uczestnicy zgładzeni.Dalej sobie sami wyobraźcie.


Nie wiem czy piszesz tu na serio czy żartujesz.
Rosja czy Chiny w razie ataku USA nie będą się z nimi cackali tylko odpowiedzą zapewne wszystkim co mają oficjalnie i nieoficjalnie, że ze Stanów nie zostanie prawdopodobnie kamień na kamieniu. Mogę dać sobie rękę uciąć, że taką
sytuację wykorzysta np. Iran, który też da "pstryczka w nosa" Amerykanom. USA nie są taką straszną potęgą, że rozwalą kogo im się podoba w strzępy.

Przykład?

Irak - potężna armia USA dostaje łupnia od "brudasów" (jak niektórzy nazywają bojowników) / partyzantki.
Mimo wszystko USA przegrywa lub już przegrało wojnę. Chcą zapewne wycofać wojska ale nie mają pojęcia jak to zrobić by zachować przy tym twarz..


Trochę chyba odbiegłem od tematu :oops:
  • 0



#44 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

@Baal - jeden nabój nic nie zdziała, kiedy za nim murem stoi masę osób z administracji i wojska.

Jednak jeśli spojrzeć na to na podstawie faktów, można stwierdzić, że być może coś się szykuje, skoro kolejne państwa odtajniają dokumenty dot. UFO: Francja, Anglia, Irlandia itp.
Jeśli coś ma się stać, to pierwszy klocek domina został już przewrócony.
  • 0

#45

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta inwazja o której pisałem miała być inwazją UFO wykonaną przez amerykanów .Czyli amerykanie w spodkach ufo rozwalają trochę miast i ludzi osłabiają armię Rosji itd.Żle mnie zrozumiałeś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych