Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#226

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

USA ma prawie na pewno, był taki dokument (filmik) który pokazywał człowieka w latającym spodku. Był stary, czarno - biały, więc wątpię żeby to był fake. Mówiono, że Hitler miał też te spodki i jakieś plany (chyba zawładnięcie świata nimi, nie jestem pewna) jednak niedługo później Niemcy przegrali,a Hitler się zastrzelił. USA zagarnęło te spodki i nadal miało kontynuować badania. Wątpię, by inne kraje miały, skoro USA zagarnęły. Choć kto wie...?


Już pisałem, że podczas drugiej WŚ Niemcy konstruowali spodki, którymi mogliby latać nad arktyką. Miało to wyglądać jak spodek ze śmigłem odpychającym go w górę. Z planów tych nic nie wyszło, a nie tylko Niemcy to robili, bo Amerykanie i Rosjanie chyba też.
  • 0



#227

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Izrael ustala datę ataku na Iran
George W. Bush i Ehud Olmert

Źródła rządowe w Jerozolimie dają do zrozumienia, że akcja zbrojna przeciwko Iranowi może zostać przeprowadzona jeszcze przed końcem kadencji prezydenta George, a Busha w Białym Domu. Według Izraela - podczas zakończonej dziś wizyty Busha uzgodniono, że należy nasilić dzialania w celu zablokowania irańskiego programu atomowego.
Rzecznik premiera Izraela powiedział zagranicznym korespondentom w Jerozolimie, że Bush i Olmert zgadzają się w ocenie, iż dotychczasowe sankcje ekonomiczne wobec Iranu nie przyniosły rezultatów i dlatego presja na Teheran powinna zostać znacznie zwiększona.


(BT) Ap 16:12-17
12. A szósty wylał swą czaszę na rzekę wielką, na Eufrat. A wyschła jej woda, by dla królów ze wschodu słońca droga stanęła otworem.
13. I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy;
14. a są to duchy czyniące znaki - demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w Wielkim Dniu wszechmogącego Boga.
15. /Oto przyjdę jak złodziej: Błogosławiony, który czuwa i strzeże swych szat, by nago nie chodzić i by sromoty jego nie widziano/.
16. I zgromadziły ich na miejsce, zwane po hebrajsku Har-Magedon.
17. A siódmy wylał swą czaszę w powietrze: a ze świątyni od tronu dobył się donośny głos mówiący: " Stało się! "

Takie cytaty odpowiednio wyrywaja z kontekstu i interpretujac mozna dostosowac do kazdej sytuacji,
  • 0

#228

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bush kończy kadencję ... Obama będzie następnym prezydentem i będzie OK.. nie będzie wojny..


..to się nazywa chciejstwo, w kazdym z tych trzech....choć prawda, że jest użyteczne,..pozwala spokojnie dalej snić

Takie cytaty odpowiednio wyrywaja z kontekstu i interpretujac mozna dostosowac do kazdej sytuacji,



..można,.. tylko po co tak głupio czynić?
  • 0

#229

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bush kończy kadencję ... Obama będzie następnym prezydentem i będzie OK.. nie będzie wojny..


..to się nazywa chciejstwo, w kazdym z tych trzech....choć prawda, że jest użyteczne,..pozwala spokojnie dalej snić

Takie cytaty odpowiednio wyrywaja z kontekstu i interpretujac mozna dostosowac do kazdej sytuacji,



..można,.. tylko po co tak głupio czynić?

Po to, zeby niektorzy zobaczyli, ze one kompletnie nic nie znacza.
  • 0

#230

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzekomą inwazję przepowiedziano już w tym temacie na forum. Oto jak miałby wyglądać jej przebieg:

Informacja krótka ale ważna. Wysocy rangą politycy i wojskowi amerykańscy przygotowują plany do fałszywej inwazji kosmitów. Inwazja ma na celu wywołać ogólnoświatową panikę, dzięki której dojdzie do utworzenia zrębów światowego państwa. O planie nic nie wiedzą politycy innych państw, ponieważ mogłoby to doprowadzić go do fiaska. Władze USA doskonale zdają sobie sprawę z obecności kosmitów na Ziemi i wokół Ziemi.

Plan ma przebiec (piszę z pamięci) w następujący sposób:
1. Wylot wszystkich ziemskich latających spodków znajdujących się w rękach armii USA.
2. Zamachy i spektakularne zniszczenie kilku miast na terenie całej Ziemi.
3. Wybuch paniki.
4. Utworzenie światowego komitetu ds. przeciwdziałania inwazji pod kontrolą USA i pokojowe przejęcie kontroli nad wszystkimi armiami świata.
5. Spektakularne, acz fałszywe, odparcie inwazji.
6. Akcje polowania na kosmitów i gwiezdnych wędrowców wśród ludzi zakańczane pokazowymi procesami sądowymi (prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami). Będzie to wszystko przypominać polowanie na komunistów w USA i polowanie na szpiegów w krajach socjalistycznych w czasie zimnej wojny.
7. Utworzenie światowego państwa ze stolicą w Waszyngtonie.
8. Rozbudowa arsenału militarnego w celu wytworzenia systemu obrony planety (chodzi o zabezpieczenie interesów producentów broni).
9. Podtrzymywanie histerii i nienawiści do kosmitów.
10. Tłumienie protestów społecznych i eliminowanie osób poddających w wątpliwość prawdziwy charakter inwazji.



Zastrzeżenia do punktów:

5. Z motyką na księżyc
6. 7 po 50latach i to na pewno nie wszystkie kraje się zgodzą.. a stolica w Waszyngtonie.. który na 100% byłby zniszczony, przecież jest stolicą i siedzibą władcy świata i głównego wroga UFOków
  • 0

#231

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś słyszałem w radiu jak wypowiadał się jakiś generał z pentagonu, że USA do 2030 r. mają zamiar wyprodukować roboty, które niczym nie będą się różnic od ludzi, będą się poruszać jak ludzie i będzie ich trudno rozpoznać na ulicy. Myślę, że przede wszystkim będą je wykorzystywać do działań wojskowych, czyli powstaną nowe oddziały robotów, będą szybkie, silne i bezwzględne, wykonają każdy rozkaz bez zawahania, niczym bestie. Tylko teraz można by zadać pytanie, skąd USA miała by taką technologię? Wiec skoro będą mieli roboty to i pojazdy ufo też mieć będą na pewno, więc będą mieli środki na to, aby jakiś opór postawić tym którzy przyjdą z gwiazd. Ale jestem przekonany, że w kosmosie jest Bóg, który przyjdzie do nas tak jak obiecał i myślę, że pokaże gdzie raki zimują tym którzy będą chcieli z nim walczyć. Czasy w których żyjemy są pełne nauki, jako cywilizacja rozwijamy się bardzo szybko, nauka o kosmosie staje się coraz bardziej przejrzysta, dopuszczamy nawet, że istnieją obce formy życia, a właściwie to przecież Bóg mieszka w kosmosie, więc to może będzie tak, że przyjdzie Bóg, a ten który weźmie władzę od wszystkich narodów, żeby walczyć z barankiem, to właśnie będzie antychryst, po tym go rozpoznamy, będzie wmawiał wszystkim ludziom, że źli kosmici chcą napaść na ziemie i wszystkie narody oddadzą władzę bestii, może to już teraz powstają takie filmy i gry, że wszystko co z kosmosu to złe i będzie chciało nas zabić, nazywają tych którzy przychodzą z gwiazd kosmitami, obcymi, potworami właśnie po to, aby wystraszyć ludzi i po to, żeby w ich podświadomości zasiać strach i niepewność, a ci którzy nie czytają Biblii i nie znają jej proroctw wpadną w zasadzkę antychrysta z łatwością i zostaną zwiedzeni. Jeśli się to zacznie tak jak mówi przepowiednia, że zaczną ludziom wszczepiać implanty, to zostawiam to wszystko i uciekam w las :) a na pewno się zacznie na 100%
  • 0

#232

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do powyzszego: niedawno jakis amerykanski, uzbrojony robot sie ,,zbuntowal'',gdzies w Iraku lub Afganie..T3,,Bunt Maszyn''?Nie,gdyz mial ta swoja ,,inteligencje''na poziomie bakterii.Ale jednak..Uwazam,ze czlowiek nigdy nie ,,ofiaruje'' maszynie prawdziwej inteligencji! I nie mam tu na mysli przygod z filmu,,Stealth''..jesliby doszlo do stworzenia sztucznej inteligencji majacej mozliwosc uczenia sie czy samoreprodukcji i podejmowania wlasnych decyzji z mozliwoscia uzycia broni masowej zagladym to to co zobaczylismy w powyzszych filmach i wielu innych byloby zaledwie poczatkiem...tak wiec nie widzi mi sie armia robotow ala ,,Gwiezdne Wojny''...
  • 0

#233

BioComp.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzekomą inwazję przepowiedziano już w tym temacie na forum. Oto jak miałby wyglądać jej przebieg:

Informacja krótka ale ważna. Wysocy rangą politycy i wojskowi amerykańscy przygotowują plany do fałszywej inwazji kosmitów. Inwazja ma na celu wywołać ogólnoświatową panikę, dzięki której dojdzie do utworzenia zrębów światowego państwa. O planie nic nie wiedzą politycy innych państw, ponieważ mogłoby to doprowadzić go do fiaska. Władze USA doskonale zdają sobie sprawę z obecności kosmitów na Ziemi i wokół Ziemi.

Plan ma przebiec (piszę z pamięci) w następujący sposób:
1. Wylot wszystkich ziemskich latających spodków znajdujących się w rękach armii USA.
2. Zamachy i spektakularne zniszczenie kilku miast na terenie całej Ziemi.
3. Wybuch paniki.
4. Utworzenie światowego komitetu ds. przeciwdziałania inwazji pod kontrolą USA i pokojowe przejęcie kontroli nad wszystkimi armiami świata.
5. Spektakularne, acz fałszywe, odparcie inwazji.
6. Akcje polowania na kosmitów i gwiezdnych wędrowców wśród ludzi zakańczane pokazowymi procesami sądowymi (prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami). Będzie to wszystko przypominać polowanie na komunistów w USA i polowanie na szpiegów w krajach socjalistycznych w czasie zimnej wojny.
7. Utworzenie światowego państwa ze stolicą w Waszyngtonie.
8. Rozbudowa arsenału militarnego w celu wytworzenia systemu obrony planety (chodzi o zabezpieczenie interesów producentów broni).
9. Podtrzymywanie histerii i nienawiści do kosmitów.
10. Tłumienie protestów społecznych i eliminowanie osób poddających w wątpliwość prawdziwy charakter inwazji.



Zastrzeżenia do punktów:

5. Z motyką na księżyc
6. 7 po 50latach i to na pewno nie wszystkie kraje się zgodzą.. a stolica w Waszyngtonie.. który na 100% byłby zniszczony, przecież jest stolicą i siedzibą władcy świata i głównego wroga UFOków


A po za tym dodać należy do tego, że prawdopodobnie sami obcy by do tego nie dopuścili. Jeśli istnieją naprawdę i tu przylatują, nie atakują nas, to mają jakieś wobec nas plany. Niezależnie od tego czy pokojowe czy wrogie, do czegoś jestesmy im przydatni i z pewnością nie "życzyli" by sobie, by jakieś z ich punktu widzenia marne zwierzę zwane Bush'em, podawało się za nich i buntowało przeciwko nim cała cywilizację ludzką :>

Do powyzszego: niedawno jakis amerykanski, uzbrojony robot sie ,,zbuntowal'',gdzies w Iraku lub Afganie..T3,,Bunt Maszyn''?Nie,gdyz mial ta swoja ,,inteligencje''na poziomie bakterii.Ale jednak..Uwazam,ze czlowiek nigdy nie ,,ofiaruje'' maszynie prawdziwej inteligencji! I nie mam tu na mysli przygod z filmu,,Stealth''..jesliby doszlo do stworzenia sztucznej inteligencji majacej mozliwosc uczenia sie czy samoreprodukcji i podejmowania wlasnych decyzji z mozliwoscia uzycia broni masowej zagladym to to co zobaczylismy w powyzszych filmach i wielu innych byloby zaledwie poczatkiem...tak wiec nie widzi mi sie armia robotow ala ,,Gwiezdne Wojny''...


Mnie się widzi. W USA już 10 lat temu zaczęto program Future Combat System, z latającymi sądami, samobieżnymi pojazdami i inteligentnymi robotami dwu i czteronożnymi. A zabawek ponoć mają mieć jeszcze wiecej :>
  • 0

#234

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Future Combat System I co to ma wspolnego z ,,prawdziwa inteligencja''? Marines wyposazeni w czujniki,kamery,GPS itp.itd. Bezpilotowce juz od ,,wiekow''lataja...ARV ,Mule,SUGV sterowane przez czlowieka...To nie jest przyklad wyposazenia robotow w inteligencje tylko tylko tego,ze swiat idzie po prostu naprzod.Gdzie ta inteligencja w tych robotach,jesli komendy wydaje czlowiek?,,Inteligentne'' maja pociski,systemy rozpoznania czy lacznosci ale to nie sa Terminatory w szeregach :rotfl:
Ps.Koles na Polibudzie tez sie bawil robocikami czteronoznymi(czterokolowymi) z przeroznymi czujnikami...
  • 0

#235

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

spójrzcie inaczej.Może oni technika latania spodkami odkryli przypadkiem?????.Albo nie wiem od jakiejś innej cywliziacji zagpili.A tak naprawdę sa debilnymi debilami z bronia typu palka czy bejsbol???.Nie mozna tez tego wykluczyc.A moze sa STRASZNIE mloda cywlizacja mlodsza od naszej tylko ze jakas inna cywilzacja przyleciala do nich i im wszytsko pokazala???.Ja w każdym razie zakupiłem generator pradu,mam nopstwo paliwa i mniostwo baterii.Niedaleko domu mam fajna piwinice podziemna dorobic tylko drzwi mocne i jest.W trakcie walk bron zdobyc bedzie latwo.Wyjdziesz na ulice a tu jakis zonierz zabity i bierzesz bron.

Co do wyborow "glosuje"na Obame.

BTW Ja czekam na drugiego Gordona Freemana :D .
  • 0

#236

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?

MILITARY AUTOGUN PROTOTYPE :rotfl:

Demonstrator technologii Future Combat Systems Mobile SUGV i inne zabawki...

Ale ''prawdziwe'' zabawki na Obcych szykują w Japoni ;]
  • 0

#237

bluelarimar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sie zastanawiam czy taka sztuczna inwazja bylaby zla. cel chyba uświeca skutki. powstaloby jedno swiatowe supermocarstwo, żadnych barier, wspolna polityka majaca zadowolic wszystkich obywateli, globalne przeciwdzialanie biedzie, chorobom itp.
  • 0

#238

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hitler też kiedyś chciał zjednoczyć świat, a tak wielu się to nie podobało...

Osobiście nie chciałbym być niczyim niewolnikiem, tyle :) .
  • 0

#239

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

this video is no longer aviable...
  • 0

#240 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

zygix
Ale ''prawdziwe''zabawki na Obcych szykują w Japoni ;]


Extra:)
Po oglądnięciu tego filmiku stwierdzam stanowczo że wolę bronic się sam.
Mech 'robocop' robi wrażenie (ale tylko wrażenie). Nie za bardzo wyobrażam sobie pościg w jego wykonaniu za przestępcami a co dopiero za super extra statkami obcych :)

A tak na serio to temat powoli odchodzi do lamusa. Bush powoli się szykuje ale do opuszczenia WH.
Tak więc obcy jak chcą na niego trafic to już czas najwyższy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych