Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety nienawidzą mężczyzn i gardzą nimi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#16

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sie zgodze z tym ze kobiety bywaja agresywne i policyjne statystyki nie maja tu nic do rzeczy. Chodzi o pewna roznice w agresji kobiet i mezczyzn - oczywiscie, i jedno i drugie jak zechce moze zamachnac sie piescia i kogos pobic bez wzgledu na plec, ale kobiety maja te specyficzne subtelne i agresywne zagrania, ktore raczej nie sa domena mezczyzn. Obrabianie tylka lub bezposrednie slowne zaatakowanie (czesto bardzo gwaltowne) np. ladniejszej 'kolezanki' jak najbardziej jest forma agresji a karalne za bardzo nie jest, na policje idzie sie raczej z przewinieniami ciezszego kalibru. Jak dla mnie takim troche smiesznym ale trafnym przykladem agresywnej baby jest Dodzia, ktora rzuca przeklenstwami na lewo i prawo, czesto w strone konkretnych ludzi, pyskuje, obraza, podobno w malej przepychance tez wziac udzial potrafi.. a przeciez nie pojdzie za to siedziec.

#17

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No bez przesady już - nie zaczynajmy łączyć z przemocą tzw. koleżeńskiego obrabiania d... czy tego typu zachowań. Oczywiście osoba dotknięta tym procederem odczuwa szereg nieprzyjemności, ale to trywializowanie problemu. Mówmy o przemocy: zarówno tej fizycznej jaki i o psychicznej. Ta druga wbrew pozorom bywa równie groźna, a czasami groźniejsza niz przemoc fizyczna. Jak zaczniemy dopisywać do przemocy każdy przypadek - to nam się problem rozmydli, bo wiadomo, że statystyka policyjna nie uwzględni takich zjawisk.

#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wątpliwie psychicznie kobiety są silniejsze.
Ich organizm jest również silniejszy po urodzeniu.
Natura ich obdarzyła tak szczodrze ponieważ są to w przyszłości nasze mamy.
Muszą mieć silny organizm i psychikę dla siebie i przyszłego potomstwa.
Jest to świadoma czy nie uświadomiona odpowiedzialność za potomstwo.
Kobieta "zaangażowana" w dom cały czas.
Facet miał być obrońcą i myśliwym. Wytrzymuję stres krótki. Podobnie jest z wysiłkiem.
Naprawdę kobiety są długo dystansowcami. Teraz i one są myśliwymi. Pozycje które wyznaczyła nam natura przestały być wyznacznikami dla płci i pozycji w społeczeństwie.
Od nowa budujemy swoje miejsce WY :) i my :)
Inną sprawą jest czy trafimy na jakiegoś prostaka.
Oczywiście wy tez możecie spotkać :/



#19

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A niech sobie kobiety dominują, mnie to nie przeszkadza. Zdecydowanie lepsze to niż islam...


Islam, który jest nazywany religią kobiet, bo większość wyznawców to kobiety. :D

ISLAM - RELIGIA NA STRAŻY KOBIECOŚCI:

artykuł:
http://www.muzulmank...bieta/islam.htm

"Koran nakazuje traktowanie kobiet z szacunkiem i stwierdza że Allah traktuje je na równi z mężczyznami."

źródło:
http://pl.wikipedia....bieta_w_islamie

#20

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NoMeansNo ale artykul nie jest o "meskiej nawalance na piesci" a o kobiecej agresji, ktora jak sam tytul wskazuje - "kobiety nienawidza mezczyzn i gardza nimi" przejawia sie bardziej w przemocy psychicznej niz fizycznej. Meskie pranie sie po pyskach konczy w kartotekach, ale kobiecy jad wsiaka w ziemie. To sa dwie rozne rzeczy i wogole niepotrzebnie mieszac to z policja.

#21

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Koran nakazuje traktowanie kobiet z szacunkiem i stwierdza że Allah traktuje je na równi z mężczyznami."

... a że przy okazji zezwala na bicie kobiet i jest kwintesencją maczyzmu to po za tym islam dla kobiet jest ok.

http://www.muzulmank...bieta/islam.htm

:mrgreen: proponuję byś utrzymał taką samą konwencję dotyczącą wojny w Iraku i podwał informacje tylko z oficjalnych, rzadowych stron amerykańskich. Ta sama poetyka...

#22

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

OK zwracam Islamowi honor :D Wciąż jednak uważam że bicie kobiet, nawet lekkie nie jest sprawiedliwe. Problemy powinno się rozwiązywać rozmową. Oczywiście działa to również w drugą stronę.
Ubiór też jest wyborem kobiety. Jak dziewczyna chce wyglądać jak dziwka to trudno. Może jak ktoś ją zgwałci to się nauczy :/

Sam bym chętnie pewnym paniom nóżki z krągłych tyłeczków powyrywał, ale uważam, że mam ku temu powód.

Podobno faceci boją się kobiet silnych psychicznie i fizycznie. Mnie takie kręcą chociaż dobrze wiem, że nie mam im nic do zaoferowania, jak z resztą każdej kobiecie. Kobiety mogą być równie agresywne i okrutne jak mężczyźni.

Jeszcze takie pytanie dotyczące Islamu: czy kobieta może się bronić przed mężczyzną? Czy on ją pobije bo się pokłócili, a ona to musi przyjąć i nie wolno jej nic zrobić?

#23

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ubiór też jest wyborem kobiety. Jak dziewczyna chce wyglądać jak dziwka to trudno. Może jak ktoś ją zgwałci to się nauczy :/

E tam. Kobieta (jak i facet) jak ma ochotę to niech chodzi nago. Nie daje to w najmniejszym stopniu przyzwolenia na tego typu zachowanie tj. na gwałt. Osoba zgwałcona jest ofiarą przemocy i nie ponosi z tego powodu żadnej winy. Gwałt nie jest i nie może być karą, co więcej niczego nie uczy!

Jeszcze takie pytanie dotyczące Islamu: czy kobieta może się bronić przed mężczyzną?


tutaj coś więcej.

#24

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Brednie. Przepraszam, że tak krótko i mało treściwie, ale bzdura jest bzdurą z natury.
Trzeba byłJak zaczniesz się zajmować zawodowo problemem przemocy: to może wtedy pogadamy. Teraz to bardziej przemawiają przez ciebie: kompleksy.
Trzeba było pozostać na Labie...


Odczep się się pan.

NoMeansNo ale artykul nie jest o "meskiej nawalance na piesci" a o kobiecej agresji, ktora jak sam tytul wskazuje - "kobiety nienawidza mezczyzn i gardza nimi" przejawia sie bardziej w przemocy psychicznej niz fizycznej. Meskie pranie sie po pyskach konczy w kartotekach, ale kobiecy jad wsiaka w ziemie. To sa dwie rozne rzeczy i wogole niepotrzebnie mieszac to z policja.


Szkoda czasu, jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i tak nie pojmie o czym dyskutujemy. :cafe: Pewnie jego kobieta to rączka i stąd pozostają mu tylko policyjne statystyki z braku własnych doświadczeń. :ojej:

To samo można powiedzieć o mężczyznach. Najłatwiej napić się piwa, usiąść przed telewizorem a jak kobiecie się nie spodoba to uciszyć ją podniesioną ręką. Albo kręcić na boku z sekretarka z firmy.
Sam mówiłeś, że nie lubisz szufladkowania a sam to w tym momencie zrobiłeś.
Takie zachowanie (jedno i drugie) jest nie do usprawiedliwienia i świadczy o skrzywionej psychice. Powinno się to leczyć a nie robić statystyki.


Mężczyźni nie są święci wiadomo :) Pisząc to wiedziałem, że szufladkuje ale po zastanowieniu dlaczego...doszedłem do tego, że ze wględu na płeć jesteśmy szufladkowani od urodzenia. Jedni bawią się lalkami, drudzy samochodzikami. Stąd też chyba pewnych cech, które w odmiennym toku wychowawczyn nabieramy nie da się zmienić i zawsze będą nas różnić. ;) Natomiast pozostaje mi negować szufladkowanie światopoglądowe bo o tym decydujemy w 100% sami bez względu na płeć. A pisząc, że wytrawni gracze, nie mam na myśli, że my nie. Bo to, że facet taki a nie inny jest to każdy wie i wszędzie tego pełno. Jak to w temacie jest zatytuowane "mężczyzna = przestępca". Natomiast nie moge patrzeć jak inni faceci myślą, że jesteście jakieś aniołki i wogóle świętość. Pokazuje to chodźby reakcja kobiet w tym temacie...dość samokrytyczna, natomiast do gardła rzuca mi się nie kto inny a...facet :sux:

Natomiast ciesze się, że poza jedną osobą reszta rozmawia o temacie "Kobiety nienawidzą mężczyzn i gardzą nimi" a nie o jakiś przestępcach z kryminału.

Sama siebie nie widzę skaczącej po rusztowaniu. I jakoś nie pasuje mi do wizerunku kobiety. Ale to mój, kobiecy punkt widzenia i nie wiem jak się zapatruję na to męska część forum



Wydaje mi się, że to wynika z tego co pisałem wyżej, naszego dzieciństwa i wychowania w pewnej kulturze :) Czy ja sobie wyobrażam...nie. Poprostu jak każdy w pewnych kwestiach jestem zaszufladkowany i wyuczony pewnych rzeczy, które zostały mi wpojone w dzieciństwie jako 100% pewniak i teraz trudno sobie wyobrazić by było inaczej.

no ciekawe Xellos ciekawe...żeby obdukcja coś wykazała to ślady muszą być widoczne. Więc facet musi w miarę porządnie rąbnąć.

Masz trochę racji z tym, że kobiety "podskakują" do facetów i myślą, że mogą ich okładać bo są słabiutkie i i tak krzywdy rzekomo nie zrobią.
Sama się wkurzam jak koleżanki się szarpią z facetami a czasami nawet mocno przywalą, bo w sumie jest to społecznie tolerowane. A wygląda idiotycznie i żal na to patrzeć. Jestem kobietą, ale trzeba to powiedzieć obiektywnie. Bo tak jest.


Ok, może z tą obdukcją to tylko ciężkie kryminalne przypadki. Chodziło mi o pewną przenośnie, że kobieta może nas bić, szarpać i paznokcie wbijać. A jak facet zareaguje by sie uwolnić od takiej napastliwej dziewczyny to może jej przypadkiem krzywde zrobić. Pytanie co innego ma zrobić by się jej pozbyć jak słowa nic nie dają ? Nawet przy głupim odepchnieciu może sie zawsze kobieta przewrócić i guza sobie nabić. Nie jest to prosty temat więc. Jeżeli mówimy o jakiejś przestrzeni i młodych ludziach nie mieszkających razem to w sumie nie ma problemu. Zawsze idzie się oddalić od siebie. Ale jeśli mówimy o małżeństwie , wspólnym domu, to przy takich akcjach sprawa jest już trudna i walka może się zacząć na poważnie. Wkońcu przy wspólnym majątku nikt nie opuści domu. A jak nikt nie opuści a konflikt jest poważny i dochodzi do rękoczynów to...można się "pozabijać". I zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą być winni dlatego, najważniejsze jest bardzo dobrze poznać drugą osobę przed takim odważnym krokiem jak małżeństwo.

Jak dla mnie takim troche smiesznym ale trafnym przykladem agresywnej baby jest Dodzia, ktora rzuca przeklenstwami na lewo i prawo, czesto w strone konkretnych ludzi, pyskuje, obraza, podobno w malej przepychance tez wziac udzial potrafi.. a przeciez nie pojdzie za to siedziec.


Dodał bym do tego Frytke, ten film z Baru gdzie rzucała się na gościa jest właśnie czymś o czym mówie. On sobie stał a ona z rękami na niego i "już nie żyjesz" :wall:

#25

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda czasu, jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i tak nie pojmie o czym dyskutujemy. :cafe: Pewnie jego kobieta to rączka i stąd pozostają mu tylko policyjne statystyki z braku własnych doświadczeń. :ojej:

Żenua. I trafność wywodzenia wniosków z... No własnie z czego? Z głowy czyli z niczego.
Policyjne statystyki mówią o zjawisku w skali całego kraju i są dowodem namacalnym zjawiska przemocy. A zjawisko przemocy fizycznej - było a`propos poruszone w tekście i to z powołaniem się na dane PARPY - to tak w nawiązaniu do problemów czytania ze zrozumieniem.

Ok, może z tą obdukcją to tylko ciężkie kryminalne przypadki.

Ale dalej nie wisz o czym piszesz. A obdukcja to tylko jeden z sposobów. Czasami wystarcza zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu.

#26

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widze, że nie rozumiesz że gadamy o czymś innym ;) Trudno. To jest właśnie żenua, gdzie jako jedyny gadasz o czymś innym. Cóż widocznie gadasz ze "ścianą" ;) Bo jak narazie pozostali rozmówcy gadają o podejściu kobiet do mężczyzn i ich traktowaniu przez nie.

#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sumie to ten temat aś się prosi o nawiązanie do tzw. dominatrixu :D Zabawnie jest patrzeć jak wielki kafar ostrożnie maluje paznokcie u stóp swojej pani :3

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nic takiego nie zauwazylem. Moim zdaniem to raczej mezczyzni zniewiescieli :P

#29

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widze, że nie rozumiesz że gadamy o czymś innym ;) Trudno. (...)

A widzisz - już w swoim pierwszym poście wyraźnie zaznaczyłem, która część artykułu stanowiącego przyczynek do niniejszej dyskusji jest - moim zdaniem - fałszywa i stanowi pewną manipulację odautorską. I do której części się odniosłem. A włączenie części zmanipulowanej, tudzież fałszywej - powoduje wypaczenie treści jako takiej.

#30

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zniewieścieli - widzę to inaczej.
Kobiety stały się samodzielne, wykształcone, potrafią świetnie polować ( zarabiać ), potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoje i dzieci.
Łagodne i spolegliwe kiedyś kobiety wykształciły w sobie cechy które jakie mieli mężczyźni.
Mężczyźni nie muszą iść na polowanie i tak dużo walczyć stali się łagodniejsi.
Co nie oznacza ze są nie męscy i zniewieściali.
Są tacy jak chcemy troskliwi i męscy. Jak trzeba silni i delikatni.
Czasami kobiety stają się za bardzo samowystarczlne i może macie z tym problem. Nie ma kogo chronić :) i bronić :/




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych