Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alien Behind Bush


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No odbicie w lustrze fajne, i na to mozna cien rzucic i wogole pozniej prawie na sam koniec cos tak szybko przechodzi obok tego, moze to w srodku cos nie wiem.... ale jesli cos w srodku, ktos przechodzil, to powinno byc przez tego ufola widoczne, bo przeciez to odbicie ;p czy tam cos ;p
  • 0

#17

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ok popatrzylem zdeka, poczytalem co nieco no i mata zlookakjcie sporo osob wierzy w to zwie sie: shape shifting, patrzcie na oczy :

tu widac kolory
  • 0

#18

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nareszcie widze zmieniające kolor oczy i... nie wiem co o tym sądzić
  • 0

#19

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

widze kobiete otwierajacą szeroko oczy i zakłucenia w postaci pojawienia się gościa na ułamek sekundy...


Właśnie widać w ułamku sekund. Jakiś mężczyzna ? :o

Dołączona grafika
  • 0

#20

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprostu ktoś lub coś zielonego znajdowało się niedaleko i w momencie gdy się odbijało było widać różne kolory oczu.
Mój synek też ma "różnokolorowe" oczy, zależy pod jakim kątem się patrzy i w jakim jest otoczeniu jakiego koloru. Widać to nawet na zdjęciach gdzie na 1 ma niebieskie a na innych zielone szare czy piwne oczka i jestem pewna, że nie jest obcym bo sama go urodziłam :)
  • 0



#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra problem oczu rozwiazany... a teraz zajmijmy się facetem który pojawia sie na ułamek sekundy
  • 0

#22

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do faceta, jeżeli nagranie jest na taśmie VHS i była ona nagrywana dwukrotnie jeden film na drugim to moga to być przebicia.
  • 0



#23

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo to prawdziwe wnętrze tej kobiety :D ale nie ma co jeśli to przebicie to nieżle wyszło
  • 0

#24

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

za latwe wytlumaczenie pikus, jak by to tak proste bylo, to nie bylo by tyle szumu wokol tego (nie mowie o tym footage'u, ale o wszystkich) poogladajcie sobie inne tego typu videosy ; )
  • 0

#25

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co jezeli ?

cały rząd USA to kosmiczne jaszczurki które mają problem z utrzymaniem przebrania? no to mamy na ziemi problem...
  • 0

#26

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

qrde cos mi siada edytowanie psota heh ;p w takim razie again. ''This is a study of an actual shape-shifting human. Viewers are encouraged to research this for themselves. This man is a GRANDMASTER Freemason. Judge for yourself. The subject of this film displays three classic types of shapeshifter evidence: Skin evidence, tooth evidence, and an outstanding display of eye evidence. We have never analyzed a video quite like this one. We take our work VERY seriously. We have spent hours attempting to find mundane explanations and have found none. If there is a non-paranormal explanation, we would like to know what it is.'' http://www.youtube.c...c...ted&search=
  • 0

#27

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

naprawdę "mądre" , aż mi się śmiać chce jak widzę tego typu rzeczy , oto dokąd sięga głupota ludzka :lol

PS . :alien: - :bush2: ... :o
  • 0

#28

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kazdy ma prawo mowic i sadzic co chce ale dowodu 200% ze to glupota nie masz i ci co mysla inaczej niz Ty tez nie maja ; ) w akzdym razie co do mojej oosby, nie wierze w to zbyt, ale intrygujace jest to i zastanawiajace ;p --
  • 0

#29

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajnie te oczy wyglądają ale mi w to nawet w 50% nie chce się weżyć
  • 0

#30

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się w to w ogóle nie chce wierzyć, dla mnie to totalna bzdura ludzi, którzy we wszystkim doszukują się spisków.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych