Skocz do zawartości


Zdjęcie

V-7


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#31

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nad czymś tam pewnie pracowali... ale jaki był efekt końcowy ciężko powiedzieć. Mnie te foteczki nie przekonują... pierwsze co mi przychodzi na myśl gdy je widze to zdjęcia fake'i B. Meyera itd. Gdyby oni dysponowali takimi środkami zapewne użyliby ich bez wahania.

Musialbym zobaczyc coś więcej niż owe fotki ... ;)
  • 0



#32

Wengosh.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy one dziś są jeszcze? Są w jakimś muzeum? Może są ukrywane?
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to były wczesne prototypy - ze znacznym naciskiem na słowo "wczesne". Zbudowali "coś" ... nie umiało to latać i dali sobie spokój... :P
  • 0



#34

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy one dziś są jeszcze? Są w jakimś muzeum? Może są ukrywane?

Są... na tych zdjęciach. :mrgreen:
  • 0

#35

yaoshi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haunebu II/1942
Rozmiar/średnica: od 26 do 32 metrów.
Funkcjonalność: 9 osób załogi i 20 pasażerów
Prędkość zalecana: 6 tysięcy km/h
Prace zakończono w 1945 roku.
Haunebu I/1939
Typ: mittelschwerer Flugkreisel.
Durchmesser 24,95 m [średnica]
Antrieb: Thule Tachyonator, Version 7b
Steuerung: Magnetfeld-Impulser 4
Geschwindigkeit: 4800 km/h (rechnerisch bis 17000 km/h) [prędkość]


w tamtych czasach wykorzystanie pojazdu poruszajacego sie z prędkością 4.8/6 tys. km/h było zerowe
zwłaszcza przy uwczesnych systemach celowniczych
no chyba że używac spodka do "taranowania" innych samolotow ;p
  • 0

#36

Kamil.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myśle, że to prawda. Moze nie wszystko, bo patrząc na niektóre zdięcia to się nie chce w to wieżyć, ale
o tym jest strasznie głośno wszędzie, więc musi coś w tym być.
A co do tego uzbrojenia to może chcieli sprawdzić jak się z tego strzela, albo czy broń nie powoduje żadnych zakłuceń w locie, albo to tylko tak do zdięcia założone. :)
  • 0

#37

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja myśle, że to prawda. Moze nie wszystko, bo patrząc na niektóre zdięcia to się nie chce w to wieżyć, ale
o tym jest strasznie głośno wszędzie, więc musi coś w tym być.
A co do tego uzbrojenia to może chcieli sprawdzić jak się z tego strzela, albo czy broń nie powoduje żadnych zakłuceń w locie, albo to tylko tak do zdięcia założone. :)

To nie jest tak do końca. Samo istnienie plotki nie mówi jeszcze, że dana informacja jest prawdziwa. Równie dobrze może ona rozkwitac, ponieważ jest atrakcyjna sama w sobie. :cry:
  • 0

#38

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że może istnieć taka opcja, że spodki zostały używane, aczkolwiek po zakończeniu wojny alianci zabrali wszystkie sprzęty oraz dokumentacje a wszelkie ślady zapiski itd. najnormalniej utajnili i teraz sami dopracowywują tą technologię. Niestety Ci, którzy od takiego spodka nie polegli a mieli styczność napewno się wygadali na ten temat i stąd teraz te ploty. :)

Edit: O LOL! Nie spojrzałem na datę! Sory :D
  • 0

#39

pedros17.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem o tej technologii a wiesz skąd Niemcy ją mieli ??? przeczytali starożytne hinduskie sanskryty o latających talerzach z przed 15 000 lat !!!!!! tzw. Vimanach
  • 0

#40

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi jedno. Jeśli Hitler już porozumiał się z UFO. To jak on to zrobił??
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi jedno. Jeśli Hitler już porozumiał się z UFO. To jak on to zrobił??


Po pierwsze nie z UFO (bo to pojazd) a z pojazdem nie można się kontaktować... :roll:

Zapewne chodzi ci o istoty potocznie zwane obcymi - dziwne jest to jak ktoś pisze "UFO" albo (o zgroza) "kosmici" (za dużo filmów ?) ;)

Jak to zrobił (porozumienie/kontakt) ? Nic nie musiał robić... wystarczy, że "ktoś" go odwiedził...
  • 0



#42

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak ale dlaczego jego wybrali??Jak by go nie powstrzymano to by teraz świata nie było
  • 0

#43

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszystkie te zdjęcia i dane mam wykute jak paciorek;] Powiem tylko że są dokumenty świadczące o prawdziwości tych tekstów. Pierwsze jakie mi się nasuwają na myśl są te z Wiednia ;] Hitlerowi marzyła się nawet stacja kosmiczna - zdjęcie na załączniku niżej ;] mam jeszcze pare zdjęć których tu nie ma, ale za mało mam miejsca w załącznikach... ;/
EDIT AlienGrey: http://imageshack.us/ ;)

A co do pytań powyżej - czytałem że Hitler wypoczywał w górach z kochanką (która go chciała hehe:P), w posesji którą jej z resztą kupił, gdy UFO rozbiło się właśnie tam i właśnie wtedy. Ponąć to była rasa zbliżona do ludzkiej, chodź o bardziej ujednoliconym wyglądzie (BIALI, BLONDYNI, NIEBIESKOOCY...). Nazwano ją NORDYTAMI jak dobrze pamiętam... Dlatego potem Hitler miał bzika na punkcie "czystej nordyckiej rasy"... i to zdjecie na topie nazywa się fake'em... nie wiem ile w tym prawdy (o ile wogóle) ale tak czytalem...
  • 0

#44

Children of bodom.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pedros17 <- zgadzam sie z nim w 100%.

Niemcy znaleźli hinduskie zwoje na których były plany pojazdu V-7 czyli tego waszego UFO.
Znaleźli takrze sfastyke która miała 1000 lat ale datowania radiowęglowego nie zrobili więc w to trochu nie wierze. :P
  • 0

#45

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nasuwa mi się jedno pytanie... UFO to nie są przybysze z kosmosu?? Tylko Niemcy wykorzystują tą swoją technologie? Słyszałem też że Rosjanie też robili spodki. Oraz USA.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych