Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś bardzo dziwnego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Soul'ed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak więc wczoraj zdarzyło mi się coś tak dziwnego, że aż nie wiem jak to dokładnie opisać.

Kiedy po powrocie ze szkoły zjadłem obiad, poszedłem się położyć do swojego pokoju.
Tutaj akcja się zaczyna. Może po 10 minutach leżenia poczułem się źle, kręciło mi się w głowie, miałem odruchy wymiotne. Nie wiem co się dokładnie potem stało, ale chyba zemdlałem. Obudziłem się dopiero wieczorem.
A teraz najlepsze.
Nie do końca przytomny poszedłem do kuchni, gdzie siedział mój ojciec i się zapytałem co jest grane (trochę to dziwne bo niby co może wiedzieć mój ojciec na ten temat). Wytłumaczyłem mu co się działo, a on z wielkimi oczami mi odpowiedział, że przecież cały dzień byłem przytomny. Widział jak robiłem sobie kanapkę po obiedzie (standard), jak grałem na komputerze, ogólnie zachowywałem się normalnie.
Po prostu mnie zatkało, jak mogłem cokolwiek robić jak byłem nieprzytomny cały dzień?

Pisze to bo może ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć.
  • 0

#2

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A czasem później się nie obudziłeś ?
  • 0

#3

Soul'ed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Emmm....raczej nie....
Nawet przed chwilą pytałem się ojca czy to mi się nie przyśniło.
Potwierdził, że wczoraj się go pytałem o takie sprawy.
  • 0

#4

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może mnie nie zrozumiałeś. Porządkując fakty potwierdzone przez ojca wygląda na to, że poszedłeś spać. Wstałeś i coś tam normalnie działałeś i o tym nie pamietasz. Ale później znowu wstałeś. Ten moment wstania już pamiętasz. Tzn. że po tych czynnościach o których mówi ojciec znowu poszedłeś spać ?
  • 0

#5

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po tych wszystkich czynnościach poszedłeś się zdrzemnąć i zdarzyło Ci się zapomnieć to co robiłeś chwilę przed tym tak jak np. zapominasz swoje sny po jakimś momencie od przebudzenia?
  • 0

#6

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze po postu lunatykowales?
  • 0

#7 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Może lunatykowałeś.

Albo po prostu duże zmęczenie, spotęgowane rozespaniem.

Ja mam często, że gdy jestem zmęczony i się chwilę prześpię, a ktoś mnie budzi, to odpowiadam mu to, co chce usłyszeć, albo zrobić jakąś prostą czynność, żeby tylko móc iść dalej spać, a po calkowitym wybudzeniu tego nie pamiętam.
  • 0

#8

Soul'ed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i nawet poszedłem spać później....szczerze powiem że nie wiem xD
Mam jakby dziurę w pamięci, choćbym chciał to nie mogę sobie przypomnieć co robiłem przez ten czas.

Co do lunatykowania.
Nigdy przedtem mi się to nie zdarzyło. A poza tym nie mógłbym w takim stanie "normalnie się zachowywać", zawsze mi się wydawało, że lunatyk to obija się o ściany xD
  • 0

#9

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ahh , nie doczytalem dobrze, mowisz ze twoj stary widzial jak robisz normalne czynnosci , wiec byles , ale o tym nie wiesz ... dziwne
  • 0

#10 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Niekoniecznie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lunatyzm


Obijanie się o ścianę jest stereotypem wykreowanym przez filmy i bajki :)

@Alibebe - jego tata widział jak chodzi po domu i zachowuje się w miarę normalnie.
  • 0

#11

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak go mogli kosmici porwać skoro go ojciec widział w tym czasie? ^^
  • 0

#12

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

edytowalem ... ^^


autor opisz nam moment przed zemdleniem, jak to sie stalo ze nagle ci sie chcialo wymiotowac itp.


ee cos mi tu nie gra, skoro zle sie czules , to jak nagle dobrze sie poczules po obiedzie(z mojego wniosku) i robiles kanapke

nic tu do siebie nie pasuje
  • 0

#13

Soul'ed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednak jego reakcje na pytania innych osób mogą być powolne albo może nie być ich wcale


To ja już nie wiem, "zachowywanie się normalnie" to chyba także rozmowa z ludźmi dookoła, oglądanie telewizji, a poza tym

grałem na komputerze

wątpię żeby lunatyk był w stanie to robić.
Wybaczcie że cały czas pisze jakiś kontrargument (chyba tak to się nazywa :D ) ale taki już jestem :D
  • 0

#14

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem o utracie pamięci z kilku poprzednich chwil (czasami też takie miewam), ale żeby całego popołudnia nie pamiętać to rzeczywiście dziwna sprawa. <joke> Może coś jak w filmie "Efekt motyla" :P <joke>
  • 0

#15

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może i nawet poszedłem spać później....szczerze powiem że nie wiem xD


Thorn, ale nikt nie widział czy poszedłeś spać drugi raz ? Pamiętaj, że przecież się obudziłeś. To jest fakt chyba ? Czy nie jesteś pewien...może nadal śnisz ? Przecież skoro ojciec cie widział musiałeś się położyć drugi raz. Chyba, że to twój duch chodził po domu :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych