Skocz do zawartości


Zdjęcie

Father of all bombs


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jaki ma zasięg taka bomba? Czy jedna taka bomba rozniosła by hiroszimę? Bo po tych testach to chyba nie bardzo mi się wydaje. Nuklearna to jest moc a to to jakaś popierdółka a nie bomba.
  • 0

#32

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ekologiczna.. kamień spadł mi z serca :|

a z tego co się nie mylę to USA użyło bomb próżniowych przeciwko Talibom w Afganistanie, zrzucali je na góry "bunkry" siedziby dowódców talibów.. było o tym w naszych wiadomościach ze 2 lata temu? a więc to chyba taka nowinka techniczna nie jest - chyba że ją udoskonalili tak bardzo.

i faktycznie - na filmie nie widać "mocy" chyba że obawiali się użyć większego ładunku
  • 0

#33

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta bomba na filmie to niby ta matka?
Phii...myślałam że teraz produkuje się coś bardziej efektownego.To tak jakby wysadzić dynamit. x|
Wielka mi bomba.
  • 0

#34

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to chyba trzeba przesunąć wskazówkę na "Zegarze Zagłady" na za sześć dwunasta.
  • 0

#35

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi tez ta bomba niezbyt sie spodobała . Jeśli juz o ekologii mowa to '' najlepsze '' są bomby neutronowe które mimo ze prezydenci USA obiecali zaprzestać używania ich w walce były i są używane przez wojsko usa min. Afganistan oraz Irak . Taka bomba odpalona na wysokości 1000m nie pozostawia żadnych zniszczeń brakuje tylko ludzi , wszystko co ma w sobie wode ginie bardzo szybko . Słowo '' najlepsze '' oczywiście tylko w tym temacie nie uważam tego za jakiekolwiek dobro .
  • 0

#36

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mnie się ta bomba bardzo podoba, elegancki sposób zabijania
  • 0

#37

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W sumie dla tych,ktorzy chca zniszczyc jedynie sile zywa to ta bomba jest ok.Wyeliminowac wroga i przejac jego skarby...Bo gdyby uzyc Tzar'a w pelnej mocy to ze skarbow nic by nie zostalo :s Tzar
  • 0

#38

Marcioo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest nawet jedna setna mocy bomby atomowej chociaż by takiego Ivy-Mike (12 MT ), " o daleko większej mocy".....bardzo śmieszne.
  • 0

#39

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Broń reakcji łańcuchowej to dopiero *!@#$@#*%!

Nie mylić z reakcją łańcuchową nuka.

To co Stwórca stworzył może zostać równie skutecznie zniszczone właśnie za pomocą tego typu "zabawek", ciekawe tylko po co "to" tworzą :o

wrogowie Stwórcy? :/
:censored:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych