Skocz do zawartości


Wielka Księga Czarów i Zaklęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

o co chodzi z tym "używaniem sekretu" ??
  • 0

#17

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak juz naladowales ten statek to co sie stalo... zaczla plywac a samoloty startowac ??


samoloty nie startowaly, ale jak puscilem go do wisły to plynal w przeciwnym kierunku do nurtu rzeki. po paru minutach zawrócił na brzeg! w poblize miejsca które stałem.. , a teraz z niego wyciaglem troche energii i zrobilem 3 kulki psi .
gdy chcialem zrobic 4ta to juz nestarzylo energii w lotniskowcu. ale po godzinie ponownie moglem pobrać energie. czar zadzialal do tego stopnia ze nie musze czerpac energii z otoczenia aby zrobic kilka kulek psi. wystarczy ze poczekam az statek sie "naladuje" i znowu moge robic nowe kule...

najlepiej czarem ladować przedmioty które nie są z jednego materiału. np (do szklanego sloika wrzucamy kawałek pokruszonego węgla kamiennego, zalewamy wodą, wrzucamy cikier i zakęcamy) gdy juz przygotowalismy nasz "akumulator" trzeba uzyc tego czaru do ladowania przedmitoów . potem wyciskamy troche enrgii na kulki psi. ja nad moim statkiem odprawialem kilka czarów i dlatego ma "dłuższą żywotność" ...

wszystkie czary działają ale wylacznie w dobrym kierunku, jesli mamy zle intencje lub chcemy wykorzystać czar do nieodpowiednich czynów - czar wtedy nie zadziala albo zadziala i nam poważnie zaszkodzi.
  • 0

#18

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry mag nie musi używac czarów i atrybutów- to jedynie pobudza wyobraxnie i podkręca nasze działanie, przez co czar wychodzi :3 [tak uważam]
  • 0

#19

Zenus.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te czary komuś zadziałały ???
  • 0

#20

Vampi.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mrooczlandii? No cóż.. tam nawet są zaklęcia na znalezienie miejsca parkingowego :D Na moje to nie ma co temu wierzyć, ale tak dla rozluźnienia atmosfery można poczytać coś pozytywnie nastawiającego ;)
  • 0

#21

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te czary komuś zadziałały ???


A czy to o co prosisz w modlitwie zawsze się sprawdza?
Z czarami jest podobnie, odprawiasz urzędy bo masz nadzieję, że zadziała. W dzisiejszych czasach czarostwo praktykuje się głównie dla zabawy i oderwania od, bądź co bądź, mało magicznej rzeczywistości.
Jeśli przy okazji coś z tego wyjdzie, niewątpliwie jest to miły bonus :)
  • 0

#22

ouroboros.
  • Postów: 23
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale czary z mrooczlandii to żenada. ._. Czarów nie powinno się wykorzystywać do znalezienia miejsca parkingowego, lub pozyskania pieniędzy. To co możesz zrobić rób sam, za pomocą mózgu, a nie czarów. Czary nie sa do tak przyziemnych rzeczy.
  • 0

#23

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbował ktoś czaru na ukazanie prawdziwego piękna? Jak to działa?
  • 0

#24

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Działa to tak:
Poznaj siebie i pokochaj siebie jakim jesteś. Gdy już obdarzysz siebie miłością zobaczysz ile piękna jest w Tobie.
Zrozumiesz, że to nie przedmioty i słowa mają moc, a Twoje wnętrze, ukryty Ty gdzieś tam głęboko w zakamarkach umysłu.
Następnie zaczynamy pracę nad sobą zdobywamy przez to wiedzę, która np prowadzi do polepszenia naszego bytu.

Powodzenia
Czary mary, fokus pokus, bim sala bim :mrgreen:
  • 0



#25

Śpiewająca Skała.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest ********, a co najmniej chore. Prawdziwa, szamanistyczna magia opiera się na jedności ciała i ducha. Biali i ich zabobony!
  • 0

#26

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawdziwa, szamanistyczna magia opiera się na jedności ciała i ducha.

A kto tutaj pisze o magii szamanistycznej. Więcej tolerancji Śpiewająca Skało. Chyba nam nie powiesz że szamanizm to jedyna, najprawdziwsza prawda.
  • 0



#27

Tenno.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biali i ich zabobony!


A - jeśli mogę być niedyskretny - jaki jest kolor Twojej skóry?
  • 0

#28

Wilczar.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te całe zaklęcia opierają się wg. mnie na tzw. Wiccanizmie (Wicca)
Jednak nie są w pełni idealne ze swoim pochodzeniem. Co do nich - ich działanie można odczuć.
Elementy przy rzucaniu zaklęć (przybory) to są symbole obrazujące jakaś siłę (np. świeca - ogień). Liczą się też kolory, zapachy i smaki.
Dobre zaklęcia nie są złe ;)
Oczywiste są też intencje. Jeżeli są dobre (To wg. Wiccy i mnie) czar się uda. Pamiętajcie, że wszystko co złego zrobicie wróci do was z siłą mocniejszą o trzy razy. To samo dotyczy dobrych uczynków.
Czary działają, te które ja używam. Tych nie probowałem, nie są zgodne z moimi zasadami.
Szczególnie zasady czarostwa?
- Czyń co chcesz bylebyś nie ranił siebie ani innych
- Wszystko co zrobisz wróci do ciebie z trzykrotną siłą

Użytkownik Wilczar edytował ten post 25.03.2008 - 22:12

  • 0

#29

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czarów jest o wiele więcej tyle że trzeba przejść na 2,3,4 i 5 stronę.Osobiście wielu próbowałam ale jakoś skutków nie widziałam ;)
  • 0

#30

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki temat przyciąga ludzi co? A co do tych "czarów" to to jest bardziej zabawa a nie magia
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych