Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy nowe audycje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_lamparcikiel

Gość_lamparcikiel.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam wszystkich.
Tydzień temu widziałem Pana Bernatowicza jak prowadził informacje w telewizji "Polsat News". Dostał tam chyba robotę jako prezenter informacji. Wnioskuję z tego, że na audycje w radiu o paranormalnych rzeczach nie będzie miał ani czasu ani przyzwolenia szefostwa stacji Polsat News. Jak by to przecież wyglądało: dziennikarz poważnej telewizji a zajmuje się takimi niepoważnymi sprawami. To tylko moje przypuszczenie, ale zdaje mi się, że Pan Bernatowicz woli zarabiać kasę niż dążyć do poznawania tajemnic wszechświata jak to czynił jeszcze parę lat temu. W mojej ocenie fakt, że przez prawie półtora roku Pan Bernatowicz trzymał w niepewności wszystkich słuchaczy co do dalszych losów jego audycji i nie dał chociaż krótkiego komunikatu, że kończy działalność w tych sprawach nie świadczy o nim zbyt dobrze. Może przesadzam, ale cała jego wcześniejsza działaność straciła na wiarygodności. Tyle mówił o tym, że obecne życie jest tylko chwilą i liczy się to co będzie potem a tu proszę - gdy tylko nadarzyła się okazja to nie wahał się porzucić tego w co wierzy dla pieniędzy.

Pozdrawiam.

#47

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co prawda nie przepadam za Robertem B, ale nie mogę się zgodzić z przedmówcą. Jakoś Radiu Zet nie przeszkadzały jego audycje, a Polsat News nie jest TVN24. Gdyby chciał na 100% mógłby działać w kierunku reaktywowania audycji.

#48 Gość_lamparcikiel

Gość_lamparcikiel.
  • Tematów: 0

Napisano

Rzecz właśnie w tym, że do tej pory nie dostrzegam u Pana Bernatowicza chęci do kontynuowania audycji. Półtora roku bez żadnych wieści od Niego moim zdaniem dobitnie o tym świadczy.

#49

spiskowiec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie do konca sie zgadzam. Wczesniej prowadzil audycje w TV Biznes. Przeprowadzal wywiady z politykami i jednoczesnie prowadzila audycje w TOK FM i Radiowej jedynce.
Widocznie jest problem ze znalezieniem ogolnopolskiej stacji ktora nadawalaby audycji . A i pewnie tez nie ma teraz tyle wolnego czasu na prowadzenie audycji

#50

shifffu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zainicjować audycje tylko internetowe.....Wkońcu jest nas <słuchaczy tych audycji> TYLU!!
Gdzie jest granica <zarabiania pieniędzy > a < pasji>
Robercie R. nie zostawiaj NAS!!! :)


#51

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

> shifffu
a kto to jest Robert R. ?

a jeśli zrezygnuje z zarabiania pieniędzy na życie i utrzymanie FN to jak rozumiem zasponsorujecie solidną sumkę w zamian.

Faktycznie jedyna rada to Radio Internetowe
nikt nie chce nadawać audycji FN bo to nie trendy, niemodne, nie przynosi radiu reklamodawców etc.

Prawdę i inne wartości wszyscy mają w d...

Jak będzie jakaś inwazja, fałszywa (symulowana) czy nie to wtedy dopiero nastapi nagłe otrzeźwienie :/

#52

shifffu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='2007' date='25.12.2008, 22:47' post='319661']
> shifffu
a kto to jest Robert R. ?

tfu tfu Robercie B ;)

#53 Gość_Tajemniczy wędrowiec

Gość_Tajemniczy wędrowiec.
  • Tematów: 0

Napisano

lamparcikiel napisał:

To tylko moje przypuszczenie, ale zdaje mi się, że Pan Bernatowicz woli zarabiać kasę niż dążyć do poznawania tajemnic wszechświata jak to czynił jeszcze parę lat temu.


Tyle mówił o tym, że obecne życie jest tylko chwilą i liczy się to co będzie potem a tu proszę - gdy tylko nadarzyła się okazja to nie wahał się porzucić tego w co wierzy dla pieniędzy.


Nie wiem człowieku w jakiej Ty rzeczywistości żyjesz, ale najprawdopodobniej odbiega ona bardzo od realiów tego świata. Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale pewnie wiesz, że aby jako tako funkcjonować w kulturze tego społeczeństwa to trzeba zarabiać pieniądze na własne utrzymanie i swojej rodziny niekiedy.
No chyba że jest się "hipisem" mieszkającym pod mostem a za dach nad głową mieć jedynie kartonowe pudło.
Trzeba umieć odróżniać robienie kariery w zawodzie od "trzepania kasy". W końcu nie bez powodu wybrał zawód dziennikarza i jak każdy zdrowo rozumiejący człowiek tak i Pan Robert na pewno chce dojść do czegoś w życiu, a hobby, czy pogoń za UFO nie zając nie ucieknie. To było jest i będzie. Amen.

#54

lamparcikiel.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za to rzeczywistość, w której Ty funkcjonujesz sprawiła chyba, że lekko osłabiła Ci się zdolnośc prawidłowego rozumienia czyichś wypowiedzi w sposób całościowy. Bardzo łatwo jest przytoczyć tylko fragment mojego tekstu i na na tej podstawie twierdzić, że jestem skrajnie oderwany od realiów tego świata. A może tak na chwilę pozbędziesz się fałszywej tezy, którą sobie wypracowałeś po przeczytaniu jedynie kilku zdań mojego postu i dojdziesz do jego końca. Wtedy dostrzeżesz (mam nadzieję), że chodziło mi głównie o brak szacunku ze strony Pana Bernatowicza w stosunku do swoich wiernych słuchaczy radiowych. Co szkodziło zamieścić krótką notkę na stronie internetowej, że tymczasowo zawiesza działalność o tematyce paranormalnej bo chce się skupić na swojej karierze dziennikarskiej. Przecież nikt nie miał by mu tego za złe. Z drugiej strony czy poprowadzenie godzinnej audycji raz na miesiąc albo nawet na kilka miesięcy tak bardzo by go absorbowało, że nie mógłby się wywiązywać ze swoich obowiązków zawodowych?
Tak jestem hipisem (sposób postrzegania i oceny świata) w soboty i niedziele kiedy to nie muszę myśleć o pracy i mogę się skupić na sprawach równie istotnych jak zarabianie pieniędzy na życie. Natomiast od poniedziałku do piątku zamieniam się w trzeźwo myślącego człowieka, który wie, że aby móc oddawać się filozofowaniu na temat różnych zjawisk trzeba wpierw zapewnić sobie komfortowe warunki do tego typu czynności. Tylko czy Ty jesteś w stanie to pojąć oceniając osoby w skrajny sposób: albo ktoś jest oszołomem z głową w chmurach albo nic go nie interesuje poza robieniem pieniędzy. Czy dopuszczasz możliwość, że jest coś jeszcze pomiędzy tymi dwoma postawami...?

#55

irwin.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze też tak sądziłem że po podjęciu pracy w Polsat News Robert Bernatowicz będzie miał nasze sprawy gdzieś (aha wczas żes wypalił że tam pracuje - tu na forum już dawno o tym było) Jednak wilka ciągnie do lasu i Robert udziela się czasami na antenie Radia Park (ale nie jako prowadzący) a także np skrzykniętych na łapu capu cztach z niewielką liczbą słuchacy jak np tu:
http://forum.orion20...c1e02982bd00504
a sam link do audycji z tego roku (2009!):
http://rapidshare.de...utilus.mp3.html
Mimo wszystko, problemów z mikrofonem, garstki słuchaczy - mówił przeszło 2,5 godziny. Czyli chce mu się, i pewnie gdyby jakieś większe fora (nie uszukujmy sie orion2012 jest niszowe a mimo to są tam ludzie którym się udało Go namówić) choćby nasze się skrzyknęły to takie audycje by mogłyby powstawać powiedzmy może nie co tydzien ale co miesiąc - tematy są - 2 lata przerwy w nadawaniu zrobiło swoje. Tak więc tylko wystarczy coś zorganizować ogłosić na głównej stronie choćiażby ankiete w tej kwestii. Robercie CZEKAMY!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych