Skocz do zawartości


Zdjęcie

Al-Kaida przygotowuje zamachy na USA na wielką skalę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

--Przodek--.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Al-Kaida przygotowuje zamachy na USA "na wielką skalę"



Sieć terrorystyczna al-Kaida jest w trakcie przygotowywania zamachów na Stany Zjednoczone "na wielką skalę" - powiadomił w piątek szef Amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) Michael Hayden.
- Nasi analitycy potwierdzają, że centralne dowództwo al-Kaidy jest w trakcie przygotowywania zamachów na dużą skalę przeciwko państwu amerykańskiemu - powiedział Hayden przed Radą Stosunków Międzynarodowych (CFR) w Nowym Jorku.

Jak zaznaczył, al-Kaida zaplanowała działania, które mają spowodować "dużą liczbę ofiar, masowe zniszczenia i istotne konsekwencje gospodarcze".


Źródło: www.onet.pl

------------------
Co wy na to? Ja myśle, że Al-Kaida planuje odpalenie "brudnej bomby" lub broni chemicznej. Skomplikowana sytuacja...
  • 0

#2

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja Myślę zr al-kaida znowu kręci kichę :D i tylko straszy :)
  • 0

#3

--Przodek--.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu znowu? Mi się wydaje, że cień prawdy w tym może być. Bardzo długo siedzieli cicho...teraz gdy zbliża się rocznica mogą powtórzyć atak na podobną lub większą skale.
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz wiele razy al-kaida straszyla a przynajmniej ludzie wmawiali ludziom ze alkaida cos planuje ... gdy tylko nadchodzi jakas okazja to ludzie zaczynaja wymyslac bzdury , co roku na boze narodzenie "al-kaida zaatakuje" albo rocznice 11 wrzesnia jest to samo i tak w kółko
  • 0

#5

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślę że to amerykanie są terrorystami, uważają się za policję światową (globalną), nikt im nie daje przyzwolenia a oni atakują... Są mocodawcą i katem w jednej osobie. Wyleciało tysiące, może miliony ton zboża do morza, ze względu na podatki, i tym podobne duperele, a dzieci, powtarzam jako ojciec (2,5 i 4 latka) DZIECI! W pracy czasami widzę totalną "bezuczuciwość" w traktowaniu dzieci, nie mówiąc już nawet o znieczulicy w stosunku do dorosłych. Ech... tyle chciałbym powiedzieć, wykrzyczeć... tylko że każdy nastawiając ucha mówi iż nic nie słyszy... A to potem boli... i... ale co ja Wam tu, większość ma ważniejsze sprawy, prawda...?
To poniżej... kogo dotyczy? Afryka, czy spotkaliście ją w pOLSCE?
Dołączona grafika
Spodziwam się lawiny krytyki, ale "być albo nie być..." na tym świetnym forum :stop:
  • 0

#6

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Amerykańskim władzom, a szczególnie panu Bush'owi na rękę są te ciągłe groźby Al-Kaidy. Gdyby nie one, trzymanie żołnierzy w Afganistanie nie miałoby większego sensu, a tak to ciągle można to tłumaczyć chęcią zemsty, którą wciąż pałają Amerykanie, oraz brakiem tolerancji dla terroryzmu. A oczywiście powrót z Afganistanu byłby wielką porażką Bush'a, który przecież wciąż nie złapał Bin Ladena - tak więc jego dobre imię zdecydowanie by ucierpiało. Warto pamiętać również o Iraku, bo powrót wojsk z Afganistanu spowodowałoby ponowne nasilenie się protestów, przeciwko misji stabilizacyjnej, co w następstwie oznaczałoby zmniejszenie dostaw ropy.
  • 0

#7

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie al kaida a agenci USA , juz powinniscie o tym wiedziec. Pozatym ostatni film al kaidy nakrecono w hollywood gdzie amerykanski aktor gra bin ladena ;)
  • 0

#8

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz wiele razy al-kaida straszyla a przynajmniej ludzie wmawiali ludziom ze alkaida cos planuje ... gdy tylko nadchodzi jakas okazja to ludzie zaczynaja wymyslac bzdury , co roku na boze narodzenie "al-kaida zaatakuje" albo rocznice 11 wrzesnia jest to samo i tak w kółko


A ja Myślę zr al-kaida znowu kręci kichę


Zgadzam sie z powyzszymi stwierdzeniami, co okolo 2 miesiace jest jakies nowe ostrzezenie o planowanych atakach, po prostu nakrecanie spirali strachu przez rzad usa, ale przydalby sie Bushowi teraz jakis powod do wojny z iranem, wiec moze admiralicja usa zorganizuje lub przyzwoli na jakis zamach typu ten z 11 wrzesnia.
  • 0

#9

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

większość ma ważniejsze sprawy, prawda...?

ej stary masz racje, to jest powazny klopot z tymi dziecmi w Afryce i z tym ze wszyscy maja to w sumie gdzies... mozna by zaadoptowac takie dziecko w kilkanascie osob, sa takie akcje, w gimnazjum klasa "obok" zaadoptowala jakiegos dzieciaczka, w liceum jakos o tym zapomniano a na studiach... eeehhh dobrze powiedziales... kazdy ma wazniejsze sprawy na glowie ale mozna to zmienic i mozna zaadoptowac dzieciaka jako VRP niezle by bylo nie? ojoj mam glowe pelna pomyslow.... ;p

sorki za off top
  • 0

#10

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mario Z Widzisz nie tylko Ty dostrzegasz zagrożenie ze strony prawdziwych terrorystów, bandytów i morderców. :drink:
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Boze ludzie opanujcie sie, bo spiskowosc Wam calkowicie wypali mozgi. Ja rozumiem ze to forum o takiej tematyce, ale bez przesady. Jasne, amerykanie znowu planuja atak na samych siebie, tak samo jak w Pearl Harbour, kiedy zniszczyli wszystkie swoje statki, a mogli zniszczyc tylko kilka, zeby zrobic pretekst do wojny. Metro w Madrycie pewnie tez zaatakowali agenci USA. Nieudany zamach bombowy w podziemiach WTC kilkanascie lat temu to pewnie tez USA.
  • 0

#12

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to ktos kiedys powiedzial: ,,Szukajcie tego kto na tym korzysta'' :)
  • 0

#13

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również twierdzę, że to rząd Stanów Zjednoczonych stoi za wypuszczaniem informacji o rzekomych atakach terrorystów. Dzięki temu trzyma w ryzach swoje społeczeństwo, które inaczej nie pozwoliłoby na taką skalę inwigilacji, jaka teraz ma miejsce w USA. Oczywiście zapoczątkował to atakiem na WTC :P
  • 0

#14

--Przodek--.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak myślicie...jakiej formy ataku może użyć al kaida?
  • 0

#15

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

myślę że będzie to brudna bomba bo tylko taką Al-Kaida może mieć w swoim posiadaniu..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych