Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne, jesli zalezy wam na forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Narzekacie na to, że jest coraz więcej bzdurnych tematów i bezmyślnych postów. Nie podoba wam się to, że ludzie próbują was oszukać przerobionymi zdjęciami i zmyślonymi opowiesciami. Atakujecie nowych userów za brak ortografii od razu skazując ich na zaszufladkowanie do kategorii "neokidy, lat 10".
A ja zwrócilam uwage na coś innego... Tak bardzo staracie się nie być oszukanymi, że za wszelką cenę staracie sie dowiesc, że ludzie, którzy tutaj piszą mają tendencje do zmyslania i robią was w balona. I co związku z tym? Linczujecie ich, wyśmiewacie kazdego kto pisze, że mial styczność z czymś paranormalnym. Myślicie, że w ten sposób pozbędziecie sie dzieci neo. Ale wy jedynie stajecie sie zamkniętą kliką upartych sceptyków, wrogo nastawionych do każdego, który nie ma wyrobionej reputacji. Pisząc komuś, że udaje, próbujecie dowieść ,że tylko wy macie racje. Zauwazylam ,że już nawet niektorzy z was nie czytają do konca tamatów a i tak piszą, że historyjka to blef, chociaż nie wiedzą o co dokładnie w niej chodzi. Wiecie co? Rozumiem wasz sceptycyzm, który nasilił sie wraz z falą neokidów i zmyslonych historyjek, ale do cholery, jak bedzie skreslac wszystkie tematy już na wstepie to to forum stanie sie najbardziej sceptyczne i nietolerancyjne w calej sieci. Owszem spadnie wtedy liczba postów neokidów, ale również obniży sie uznanie i sympatia dla was i tego forum. Przystopujcie troche, bo przestaliscie być ludzmi, ktorzy szukają prawdy, a zaczeliscie byc osobami, których rozrywką jest udowadnianie za wszelką cene, że inni zmyslają. Robicie jakąs pie***ną nagonke na ludzi, na siebie nawzajem i narzekacie, że forum jest coraz bardziej "be". A pomyslcie jakbyscie sie czuli, pisząc tutaj, że naprawde widzieliscie UFO i czytali, w co drugiej odpowiedzi mniej więcej to: " :rotfl: "?
Dziwicie się, że wiekszosc postów jest "z choinki" urwanych? A może ludzie godni zaufania i powazni boją sie tu pisac, bo czytanie waszych jakże mądrych stwierdzen, że "ten kłamie, ten też i ona również" mija sie z celem? Popatrzcie, że SAMI odpychacie prawde, a przyciągacie osoby, starające sie zrobic z was idiotów. Czy wy naprawde zatraciliscie całkowicie obiektywizm? Czy może staliscie sie zbyt pewni siebie? Nie możecie byc choć odrobine bardziej sympatyczni? Czy mi sie tylko wydaje, czy uznanie zdobywają osoby, które najczęsciej piszą "on kłamie, ja to wiem"? Nie przeczę, że mnie też wkurzają tematy typu "widzialem ducha w Auchan", ale moze one nie powstaja jedynie po to, żeby was ośmieszyc, ale też ,zeby wylac wam taki porządny kubel zimnej wody na głowe. Bo to jak sie zachowujecie ostatnimi czasy nie jest ani troche zachęcające i miłe. Egoizm, zbytnia pewnosc siebie i niechęc aż rażą w oczy. I zamiast reagować na ewidentne prowokacje po prostu je zignorujcie, to najlepszy sposob, ale wy widocznie lubicie sie najpierw powyżywac a potem zamknąć temat. Zobaczycie, że w końcu ludzie przestaną tu pisac, bo będą przekonani, że jedyne odpowiedzi jakie tu otrzymają bedą takim subtelniejszym "sp*****aj".

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Będą pisać ci, co piszą zawsze. No i masz rację :3 Ale przecież nietolerancja i mieszanie jest w naszych polskich genach. Czy to usprawiedliwia złe zachowanie? Oczywiście, że nie!

#3

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drusilla widzisz , tu sie tworzy takie kółko osoby piszące bzdurne tematy same prowokują i najczesciej są to nowe osoby ktore piszą poprostu dla jaj , a uzytkownicy ktorzy sa tu dłuzej odpowiadają tak jak zasługuje temat ... wiec zastanów sie jeszcze raz od kogo ta cała "nagonka" sie zaczyna

#4

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No wiecie, ale jesli ludzie piszą, ze rzucają PSI-balami czy zamieszczają zdjecia, na których nic nie ma, nie mozna sie doszukiwac zjawisk paranormalnych w kazdej histori, bo prawdziwe paranormalne sprawy zdarzają sie moze w 2% tematów, a historie zmyslone i przesadzone trzeba zamykac ;)

#5

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

vCore, jest jeszcze pytanie dlaczego sie rozkrecila?
Otóż dlatego, że zaczeliscie reagowac na tematy naprawde głupie zamiast je lekceważyc.
A te, które nie da sie zaszufladkowac jednoznacznie do "prawdziwych" lub "nieprawdziwych" zaczeliscie na wstępie, na dzien dobry obrzucac błotem. To wg. mnie niesprawiedliwe. Przestaliscie sie przejmowac tym, czy może to co pisze nowy nie jest wymyslone. Zapędziliscie sie w swych osądach o wiele za daleko.

#6

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Popieram autora postu też mnie drażnią dzieciaki które wymyślają wyssane z palca historyjki, ale nie możemy też zakładać z góry ze wszystkie są zmyślone. To że większości z was nie spotkało nic paranormalnego nie znaczy że nikogo innego też nie spotkało, na to forum wchodzą ludzie z całej Polski i nie zdziwiłbym się jakby okazało się że kilka z tych historii były prawdziwe.

No i faktem jest że niektórzy z „sceptyków” wprowadzają niezdrową atmosfer, zamiast na spokojnie rozważać czy dana historia jest prawdziwa czy nie z uzasadnionymi argumentami, oni piszą „to jest nie prawda bo wiele było już takich postów, i wiem co mówię bo znam życie i to forum i zawsze tak jest” ech no koment :sux: .

Trochę zrozumienia ludzie… ;)

pozdro :drink:

#7

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech Drusilla nie narzekaj. Może nie jestem "starym" ani "aktywnym" userem (wypowiadam się tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia), więc prawdopodobnie nie powinienem się wypowiadać. Jednak, przepraszam za sformułowanie, robisz z igły widły. Na forum gdzie sprawuję władzę moderatorską, banujemy ludzi za błędy ortograficzne, zdarzają się nawet za stylistyczne (są to wypadki marginalne, ale zdarzają się).
Neokidy to specyficzna warstwa społeczeństwa, która trzeba po prostu doedukować bądź wytępić (w zależności czy są reformowalni) czy nie. Kilku udało się nam nawrócić, większość jest banowana czasami już po pierwszym poście.
To forum przeżywa podobny okres, jak przeżywało forum moich znajomych pewien czas temu. Nie ma co się dziwić rekacjom userów czy też modów. Poza tym, jeśli ktoś nie potrafi w sposób porządny opisać zjawiska, które uważa za paranormalne. Stara się w swoim poście sugerować jedyną prawidłową odpowiedź, zasługuje na wyśmianie. To jest forma edukacji :)

#8

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra Galakar, ale powiedzmy, ze ktos pisze tutaj bo uwaza, ze ma cos paranormalnego i chce sie tym podzielic. I nawet jesli to nie jest paranormalne, nawet jesli mu sie tylko wydaje, to nie powod, zeby go wysmiewali. Nie tędy droga. nie wszyscy piszą źlosliwie, nie wszyscy są neo. Niektorzy naprawde "wierzą i chcą wierzyc" A ze wiara a wiedza to nie to samo to zwracają sie z prosbą do tego forum, zeby pomogli mu znalesc odpowiedz. I chociaz moze byc ona negatywna to nie znaczy, ze większosc forumowiczow musi od razu skreslac te osobe.

#9

kisa.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drusilla ma racje, mam 12 lat, i co ? Jak zaloże temat, i opowiem tam o tym, że np. miałam manifestacje ducha, to co, od razu będzie odp."Pewnie zmyślone, można zamknąc temat". Nie można od razu po wieku danej osoby stwierdzic, czy zmyśla czy nie. Chociaż, jeśli ktoś zamieszcza zdjęcia na których nic nie ma, to naprawde.

#10

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesliby dało rade wprowadzic w zycie pewną ustawę :D --> a mianowicie nie odpowiadać w ogole na takie durne tematy ... tylko je poporstu zamykać dzieciaki widząc taką olewke po prostu przestaną pisac ... a jesli widzą irytacje ze strony uzytkownikow to dla nich satysfkacja , ciezko cos takiego wprowadzic w zycie ale mysle ze jesliby sie udało to byloby duzo mniej tępych tematów

#11

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nikt nie napisał ze z powodu ze masz 12 lat nie bedziemy cie traktowac powaznie, ale jesli historia smierdzi zmysleniem na kilometr to wybaczcie.

#12

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Atakujecie nowych userów za brak ortografii od razu skazując ich na zaszufladkowanie do kategorii "neokidy, lat 10".


Osoba powyżej 10 lat nie napisze "morze" zamiast "może" a takie kwiatki się zdarzają wśród osób które chcą uchodzi za "poważne" i żaden dysmózg nie jest tu wytłumaczeniem.

A ja zwrócilam uwage na coś innego... Tak bardzo staracie się nie być oszukanymi, że za wszelką cenę staracie sie dowiesc, że ludzie, którzy tutaj piszą mają tendencje do zmyslania i robią was w balona. I co związku z tym? Linczujecie ich, wyśmiewacie kazdego kto pisze, że mial styczność z czymś paranormalnym.


Koleżanko, jeżeli ktoś piszę historyjki które nie trzymają się kupy, np. o 16 stłukła się szklanka a kilka godzin później o 15..., to jak tutaj nie przyczepić się? Oczywiście często błędy są "zakamuflowane". Po prostu przyglądając się postom i czytając uważnie (szczególnie 2-3 różne tej samej osoby) zauważam sprzeczności.

Myślicie, że w ten sposób pozbędziecie sie dzieci neo. Ale wy jedynie stajecie sie zamkniętą kliką upartych sceptyków, wrogo nastawionych do każdego, który nie ma wyrobionej reputacji. Pisząc komuś, że udaje, próbujecie dowieść ,że tylko wy macie racje.


Poradziłem w kilku tematach proste rady (chociażby osoba która miała problem z tym że ktoś jeździ ręką po roletach) i nie dostałem żadnego odzewu, zupełnie jakby miała to być opowiastka dla chęci błyśnięcia, takie coś chcesz?

Zauwazylam ,że już nawet niektorzy z was nie czytają do konca tamatów a i tak piszą, że historyjka to blef, chociaż nie wiedzą o co dokładnie w niej chodzi.


Wiesz co? Wiele osób bez przeczytania tematu pisze "wezwij egzorcystę", te persony ci nie przeszkadzają?

Wiecie co? Rozumiem wasz sceptycyzm, który nasilił sie wraz z falą neokidów i zmyslonych historyjek, ale do cholery, jak bedzie skreslac wszystkie tematy już na wstepie to to forum stanie sie najbardziej sceptyczne i nietolerancyjne w calej sieci.


A podaj jakąś godną polecenia historyjkę o duchach która została napisana w ostatnich dwóch tygodniach? Masz taką? Bo kolonijnych bzdetów jest trochę...

zaczeliscie byc osobami, których rozrywką jest udowadnianie za wszelką cene, że inni zmyslają.


Bo takich osób jest sporo, a jeszcze więcej jest osób którym nie można nic poradzić bo mają historyjkę z kategorii "nie da się zaprzeczyć, nie da się dowieść".

Robicie jakąs pie***ną nagonke na ludzi, na siebie nawzajem i narzekacie, że forum jest coraz bardziej "be". A pomyslcie jakbyscie sie czuli, pisząc tutaj, że naprawde widzieliscie UFO i czytali, w co drugiej odpowiedzi mniej więcej to: " :rotfl: "?


Koleżanko, forum jest "be" bo sporo osób ma w domu ciało obcych, 3 duchy i jeszcze ściśle tajne plany ataku lub obrony przed czymś, ponadto filmy i zdjęcia z kilkoma duchami i nagrania głosów zza światów.

A może ludzie godni zaufania i powazni boją sie tu pisac


A może po prostu takich ludzi jest znacznie mniej? I okazuje się że 99.5% osób ma problem z owadami, kotami i wyobraźnią a nie duchami czy innymi poważnymi sprawami...

Czy wy naprawde zatraciliscie całkowicie obiektywizm? Czy może staliscie sie zbyt pewni siebie? Nie możecie byc choć odrobine bardziej sympatyczni?


Ależ przyjaciółko, mało jest postów z hasłem "kłamiesz" większość to jak już to podważanie szczegółów czy zdarzenia, osoby które opowiadają historyjkę jeżeli wiedzą że jest autentyczna powinny albo nie przejmować się postami niedowiarków ("wiem co widziałem") albo wytłumaczyć wątpliwości...

Nie przeczę, że mnie też wkurzają tematy typu "widzialem ducha w Auchan", ale moze one nie powstaja jedynie po to, żeby was ośmieszyc, ale też ,zeby wylac wam taki porządny kubel zimnej wody na głowe. Bo to jak sie zachowujecie ostatnimi czasy nie jest ani troche zachęcające i miłe.


Nie, to nie jest kubeł wody, to jest chęć zabłyśnięcia, chęć sprzedania kawałka bullshitu. Postów w stylu "duch w Auchan" nie ma, ale są tematy w których opowiadane jako autentyczne są typowe obozowe opowiastki lub bajki dla dzieci. Jest też sporo historii z n-tej ręki, to jest problem!

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zalezy o jakim dziale mowa, jesli chodzi o dzial ufo, to wiadomo, jak ktos wklei kropke na zdjeciu to jaka to ma wartosc ? trzeba umiec oddzielac ziarna od plew. Co innego z forum o duchach, tam mozna raczej przymknac oko, bo dla mnie osobiscie jest to dzial w ktorym mozna pozwolic na fantazjowanie.

#14

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście zastanawia coś, o czym jak na razie nikt nie wspomniał. Mniej więcej od trzech tygodni pojawiła się na forum fala neokidów. Coś jakby zmasowany atak. Ten fakt a nie inny wywołuje niechęć do młodych, bo ich nowe tematy są raczej niskiej i wątpliwej jakości, a jest ich procentowo bardzo dużo i poważne tematy gubią się w tym neokidowym ataku.
Myśląc kategoriami teorii spiskowych, może ktoś chce obniżyć wysoki do tej pory prestiż forum? :o

#15

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powiesz mi Madafaka, ze wszystkie co do jednej historyjki sa zmyslone? Poza tym chodzi mi atmosfere jaka sie zrobila na tym forum. Ona staje sie wręcz odpychająca. Nie czujesz tego? Zaprzeczacie kazdemu z osobna, nie tylko nowym. Nie widze tu żadnej sympatii, zadnej więzi, żadnej grupy, a grupą wlasnie powinnismy byc.

I jeszcze jedno...spójrz na taki czerwony znaczek koło mojego awatara, o czym Cie powinien informowac? ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych