Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego ze mną się dzieje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie weim co sie ze mną dzieje :/ Od dłuższego czasu mam jakies napady dziwnej katatonii czy jak to inaczej nazwac... Zaczyna sie od głowy, po prostu nagle przestaje ją czuc! Jak by to okreslic...czuje siebie w tej głowie, ale samej głowy nie czuję. Potem przechodzi to na reszte ciała. Dostaję jakiegoś paraliżu, takiego jak z OBE. Jednoczesnie czuję, że jestem lekka, tak jakby moja materia była rzadsza. Zaczynam lekko wirować, ale nie moje ciało fizyczne. Ono sie nie rusza. Ja nie moge nim ruszyc! To cholernie dziwne, bo czuję, że odlatuję od samej siebie. Odrywam sie od ciała, chociaz tego nie chce! Oczy mam cały czas otwarte, zarówne te fizyczne jak i astralne. Widzę najpierw fizycznymi, nie mrugam oczami. Ba! Poruszać gałkami nie mogę. Potem widzę astralnymi. I widzę, że zmieniam połozenie. To tak jakbym wstawała bardzo wolno. (Spróbujcie unieśc się powoli, patrząc w jeden punkt i nie ruszając głową, to mniej wiecej to samo.) I nie jestem świadoma tego co dzieje sie wokół, świadomosc wraca dopiero jak już jestem poza ciałem.
Co najgorsze nie moge tego procesu zatrzymać. Odlatuje jakiś kawałek od siebie i zaraz potem wracam z powrotem.
Zazwyczaj. Ale ostatnio, kiedy już jestem ten kawalek od siebie, albo nawet jak jestem jeszcze w ciele, obraz mi sie najpierw zamazuje, a potem...nie wiem jak to opisac...po prostu jeden zmysł jest bardziej wyostrzony i odczuwam bodźce, których nie powinno być w poblizu. Np. słyszę odgłosy, których nie ma wokół. Albo np. czuję zapach kwiatów tak jakbym była na łące. Dzisiaj szłam do sklepu i w pewnym momencie poczulam, że nie mam gruntu pod nogami. Nagle poderwalo mnie do góry. :aaa: Potrząsnęłam głową i wszystko wrócilo do normy.
Owszem jest to ciekawe doświadczenie, ale ja kompletnie nad tym nie panuje! Chcialam nawet wywołac to świadomie, ale z otwartymi oczami i w pozycji siedzącej czy stojącej nie umiem. A własnie w takich momentach to się dzieje. OBe udaje mi się wywołac jedynie na leżaco i z zamkniętymi oczami.
Boję sie, że umieram. Wiem, że to głupie, ale taka samowolna exterioryzacja bez kontroli nie jest zabawna ani miła. No bo co się stanie jesli nie wróce do ciała? Utknę gdzies? A nie umiem tego ani zatrzymac ani od razu wrócic do ciała.
Wiem, że pewnie pomóc mi nie bedziecie potrafili, ale może jest choć jedna osoba, której coś takiego sie przytrafiło?
  • 0

#2

NaiMad87.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może porozmawiaj z jakims specjalnym lekarzem albo z kims kto sie na tym zna.
  • 0

#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proponuje do Hydeparku z tym.
  • 0

#4

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego do hydeparku? To ma przecież związek z obe o ile sie nie myle.
  • 0

#5

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A dla tego, że to Twoja interpretacja i insynuacja, sugerujesz nam że mamy do czynienia z czymś natury niecielesnej kiedy to może z Tobą być coś nie tak (bez urazy). :cafe:

Zakładając taki czy inny temat podobnego pokroju podświadomie wybierasz sobie własne przeznaczenie swojej historyjki - nie wnikam czy prawdziwej bo to nieistotne - przy czym jak już pisałem, sugerujesz nam coś juz samym aktem zalożenia tematu w takim miejscu.

No chyba, że lubisz robić albo z igły widły, albo rozprawiać o swoim odchyle w charakterze paranormalnym (Najlepiej gdyby nie znalazło to żadnego zdystansowanego wytłumaczenia). Zgadłem ? :cafe:
  • 0

#6

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbym samodzielnie nie myslała to moze moglabym niczego nie sugerować. Może mogłabym przeniesc ten temat do działu "psychologia i jej odchyły" o ile by taki istniał. A może moje odczucia wiążą sie akurat z tym a nie czymś innym? Może nie moge napisac tematu innego pokroju, bo czegos innego nie ma? A może Ty powinienes skorzystac ze słownika (dla tego)?
  • 0

#7

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie mam spostrzeżenia nie tylko co do twojego tematu. Każdy inny podobny powienien wylądować w stosownym dla niego dziale.
Popatrz tylko: http://www.paranorma...t...=10482&st=0
  • 0

#8

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drusilla: może ma to związek z małpami w domu?
  • 0

#9

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hahaha, bardzo smieszne Silnet...
A ty Michal uwazasz, że moj temat jest beznadziejny i głupi? Subiektywizm i uprzedzenie to twoje drugie imie? Bo wiesz, uwazam, że troche pozytywnego wsparcia i zrozumienia powinno sie zachowac na tym forum. W koncu to portal paranormalny. Powinien byc przyjazny takim tematom a nie wrogo nastawiony.
Odeslales mnie do innego tematu wobec czego ja tez Cie odsylam...mam nadzieje, że przeczytasz.
http://www.paranorma...mp;#entry193359
  • 0

#10

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drusilla czy przypadkiem podczas prob oobe nie prosilas istot astralnych aby pomogly ci w wyjsciu i wyciagnely cie z ciala?
  • 0

#11

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drusilla: może ma to związek z małpami w domu?


Hehe dobre

@topic - myśle ze to nie jest nic związanego z OBE, LD ( jakims cudem ) czy innymi sprawami, jak choćby małpy w domu (hehe). Z takim czymś trzeba sie udac do odpowiedniego lekarza a nie na forum VRP. Nikt tutaj nie wystawi diagnozy
  • 0



#12

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy z nas podczas snu opuszcza swoje ciało fizyczne, ty to robisz po części świadomie stąd te odczucia. Twoje dolegliwości (o ile można tak to nazwać) można przypisać do OBE, a i nie widze w tym zjawisku nic nadprzyrodzonego.
  • 0

#13

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ty Michal uwazasz, że moj temat jest beznadziejny i głupi?

Powiedziałem że nie rozprawiam nad autentycznością historii. Poprostu temat nie powinien się tutaj znaleźć.
  • 0

#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Subiektywizm i uprzedzenie to twoje drugie imie?

Nie, buc ze wsi który pozjadał wszystkie rozumy, a właściwie móżdki.. takie świńskie..
Drussila, panem michałem sie nie przejmuj, mi sie wydaje, że ktoś mu kiedyś zrobił lewatywe mózgu roztworem solnym.. Co do twarzy nie mam pomysłu.. Może na wysiewie nie wyszło..

A wracając do tematu, przyłącze sie do wypowiedzi pwaki. Sądze że jeżeli się bardziej skupisz będziesz mogła to kontrolować..

Warn za obrażanie innego użytkownika.
Tacita

  • 0

#15

Jummanji.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W książce R.Bugaj'a - 'Eksterioryzacja' możecie przeczytać o takiej
nauczycielce p.Emilii Sagee, która też w niekontrolowany sposób
doswiadczała bilokacji. Najczęściej podczas zajęć lekcyjnych i co
ciekawe, miała z tego powodu same problemy. Gdzie by nie uczyła,
dzieci skarżyły się, że widzią 2 panie nauczycielki :)
Natomiast jesli twoje doswiadczenia to niekontrolowane OOBE to
jedyne co ci pozostaje to chyba bardziej przyjrzeć się temu i
postarać się to jakoś okiełznać samodzielnie, bo jesli idzie o lekarzy
to kompletnie nie mam przekonania do nich :)
Dlaczego? to proste... już piszę...
Niektórym ludziom eksperymenty z OOBE pozostawiają dziwne
powiedzmy?! dolegliwości, pisał o tym z resztą guru OBE sam
R. Monroe. Tak też bylo i ze mną.......stały szum w uszach....
Mam taki szum jakby w uchu środkowym, tak jakby wydobywał się
gdzieś z tyłu, środka głowy, przypomina to troche jakby dzwonienie, syk
tak jak czasami człowiek mdleje i ma takie dzwonienie w uszach, jakby
od niedokrwienia - poprostu nie da sie tego szumu lepiej opisać :) :)
Pewnego dnia postanowiłam pujść do lekarza, żeby zbadał tą sprawę.
Od razu dadam, że sam słuch mam nadzwyczaj dobry :) he he.
Zrobiłam wszelkie badania na słuch i poszłam z nimi do specjalisty.
Słuchajcie, orzeczenie learza specjalisty było takie, że słuch mam
dobry (co bez badań sama wiedziałam) i poradził mi że jak nie
chcę słyszeć tego ...szumu... to powinnam zakładać słuchawki od
walkmana na uszy i w tle słuchać cichej muzyki, muzyka powinna
zagłuszyć te tło z szumem i juz nie bedzie go tak słychać.
Mówię wam szkoda że nie nagrałam tego na dyktafon i nie dałam na
youtube -blaaaa hah hahhaa.
Przypuszczam, że jakby koleżanka poszła do lekarza w tym przypadku
psychiatry i jakby trafiła na takiego samego inteligenta jak ja - co jest
pewne na 99.9999 %, to mogło by być baardzo ciekawie :) :) co
nie znaczy że kożystnie :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych