Skocz do zawartości


Superdzieci z Chin !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#16

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ostatnio jest coraz więcej dziwnych dzieci. może to wynik czanobyla i spalin a może bliskości roku 2012. tego nie wiem
  • 0

#17

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale skoro te dzieci to jasnowidze to czegos nie rozumiem :P
Przeciez z tego co mi wiadomo to jasnowidze "widza" przyszlosc itp. bo otwieraja 3. oko (tak np. robi Jackowski) ktore jest w okolicach czola i posiadaja dar przewidywania - wiec czemu one odczytuja te wyrazy pacha albo uchem??

Od razu mowie ze nie uwazam za to co napisalem to 100 % prawda, albo ze 3. oko jest naprawde itp. ale tak podobno robia jasnowidze...
  • 0

#18

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio jest coraz więcej dziwnych dzieci. może to wynik czanobyla i spalin a może bliskości roku 2012. tego nie wiem


A może wynik mass mediów goniących za takimi historyjkami?
  • 0

#19

Neso.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to prawda to może początki wejścia Ziemi do 4 gęstości.
  • 0

#20

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to tylko zwykłe dzieci, które mają zdolności parapsychiczne i nie ma to związku z rokiem 2012? :]
  • 0

#21 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Może to tylko zwykłe dzieci, które mają zdolności parapsychiczne i nie ma to związku z rokiem 2012? sohappy.gif

Ku tej opcji się skłaniam :) Zwykłe, normalne dzieci obdarzone zdolnościami. Jak poćwiczycie, to też tak będziecie umieli :)
  • 0

#22

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

powiedzmy że to wszystko prawda. może nie tyle jasnowidzenie co forma telepatii? podobno przedmioty też maja pamięć czy coś takiego :D choć myślę, że jednak tekst jest w sporym stopniu naciągany ;) ciekawie się dzije, fakt. ale jestem niemal pewna że już od dawna takie dzieci się rodziły ale były np. zabijane za "konatakty z diabłem" :P ale gdy teraz gdy media szukają taniej sensacji jest wszystko rozgłaśniane i nikt się z tym nie kryje.
  • 0

#23 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

[url="http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=3018"]http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=3018[/url]
Chyba da się to jakoś razem powiązać :)
  • 0

#24

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jak bylbym takim dzieckiem to bym sobie do wacka przykladal i mowil ze ma paranormalne zdolnosci =D
  • 0



#25

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był tu forum tez topic o murzynie który był ślepy ale potrafił "widzieć" wykorzystując ultradźwięki. Potrafił nie tylko omijać przedmioty ale także świetnie grał na konsoli :>
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale skoro te dzieci to jasnowidze to czegos nie rozumiem :P
Przeciez z tego co mi wiadomo to jasnowidze "widza" przyszlosc itp. bo otwieraja 3. oko (tak np. robi Jackowski) ktore jest w okolicach czola i posiadaja dar przewidywania - wiec czemu one odczytuja te wyrazy pacha albo uchem??



Jasnowidzenie nie składa się tylko na wizje przyszłości. A jak np. Jasnowidz odnajduję osobę? Nie za pomocą przyszłości a np. przeszłości a sprawdza to zazwyczaj za pomocą dotyku poszczególnych przedmiotów poszukiwanego.
Ta umiiejętnośc nie ogranicza się tylko do obrazów z głębi lat przyszłych, przykładem są te dzieci, bo wizje można miec różne. W tym przypadku potrafią wiedziec treśc tego co dotkną.

Samo słowo Jasnowidzenie jest odpowiedzią na pytanie.
  • 0

#27

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był tu forum tez topic o murzynie który był ślepy ale potrafił "widzieć" wykorzystując ultradźwięki. Potrafił nie tylko omijać przedmioty ale także świetnie grał na konsoli :>


Aha, dzięki ultradźwiękom "widzieć" co się dzieje na ekranie? Ciekawe...
  • 0

#28

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieciaki mają po prostu dar widzenia rzeczy niewidocznych, telekinezy. Jeśli złożona kartka papieru z treścią znajdzie się bardzo blisko ,,utalentowanego'' dziecka, nie będzie dla niego tajemnicą jej zawartość. Ja wierzę, bo skoro świadkami byli naukowcy, psycholodzy i inni mądrzy ludzie czemu nie?
  • 0

#29

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może z tym uchem to tylko "chwyt reklamowy"? Pewnie rzeczywiście to nie ma znaczenia, gdzie sobie tą kartkę przyłoży :P
A czy to są dzieci Indygo? Ciężko wyczuć -nie każdy Indygo ma tak oczywiste zdolności parapsychiczne (część została już dawno "uśpiona" lekami przeciwko ADHD), a nie każdy kto ma zdolności musi być Indygo - gdyby tak było, to jak podejrzewam, nigdy nie pwostałby termin "czarna magia", bo wszystko służyłoby dobru jednostki i ogółu.
  • 0

#30

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ył tu forum tez topic o murzynie który był ślepy ale potrafił "widzieć" wykorzystując ultradźwięki. Potrafił nie tylko omijać przedmioty ale także świetnie grał na konsoli smile2.gif


DareDevil?? ;p

Jak dla mnie dziwne, widzieć uchem?? chore... a poza tym to żaden talent skoro dzieci są widome, to nie przyda im się to he he ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych