Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE i poprzednie wcielenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym temacie chciałbym poruszyć problem regresingu w OOBE.
Muszę zacząć od pytania które kieruje do osób bardziej doświadczonych w tej tematyce które osiągnęły już wyjścia z ciała, czy jest to w ogóle możliwe?
Ja osobiście już mam trochę wyjść za sobą i według mnie jest to możliwe, ale pewności nie mam.
Także jeśli ktoś wie coś na ten temat to niech się wypowie co o tym sadzi i czy da się to zrobić i jeśli tak to jak tego dokonać :) .
  • 0

#2

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam praktycznie zerowe doswiadczenie, ale niektórzy twierdzą, że jest mozlie, a inni nie maja zdania. Więc chyba jest.
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ladd18, chyba trochę Ci się pomyliło z teoriami. Regresing napewno kojarzy Ci się najbardziej z sesją hipnotyczną - hipnoza regresywna (w której pamiętamy wszystko od urodzenia, możemy dowiedzieć się co nieco o naszych poprzednich wcieleniach, dowiedzieć się co nas dręczy, dlaczego jest tak a nie tak itd. itd.). Lecz regresja to nie tylko poprzednie wcielenia, ;p Co do odkrycia poprzednich wcieleń w OOBE wydaje mi się to niezbyt możliwe, gdyż tego możemy dowiedzieć się u hipnotyzera lub w głębokim transie z naszą podświadomością. Pozdrawiam.
  • 0



#4

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No racja wiem że regresink i OOBE to w sumie dwie różne rzeczy i polegają na czym innym, ale chodziło mi o to czy przez OOBE można w jakiś sposób zobaczyć poprzednie wcielenia z perspektywy obserwatora, no ale dobra rozumiem że nie jest to możliwe.
A próbowałeś refused (lub ktoś z was) regresingu, ale nie pod okiem kogoś doświadczonego kto wprowadzi cie w hipnozę ale samemu? Słyszałem że da się to zrobić tylko z tym ze może to być niebezpieczne lub po prostu za trudne?
  • 0

#5

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie. Jest tu ktoś kto poddał się hipnozie w celu zobaczenia poprzednich wcieleń ? Ja bym się chciał temu poddac tylko nie wiem gdzie i komu zaufac. Najlepiej jakby ktoś polecił kogoś kto to robi fachowo :)

Co do tematu, nie wiem czy to możliwe w sensie OOBE. W sensie jakiegoś snu to w sumie czemu nie. Różne rzeczy się nam śnią, może niektóre dotyczą np. poprzedniego wcielenia ?
  • 0

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ladd18 - ja miałem jechać do warszawy w wakacje do hipnotyzera, lecz wszystkie spotkania przełożył - wyjechał gość do Turcji dawać wykłady xD Co do hipnozy regresywnej to da się w nią wprowadzić samemu, lecz nie utrzymamy jej, gdyż do tego będzie nam potrzebna druga osoba - my stracimy świadomość raz dwa bez kompana.

Xellos - w hipnozę regresywną może Cię wprowadzić chyba każdy hipnotyzer, lecz licz się z tym że z nie wszystkich da się 'wyciągnąć' poprzednie wcielenia, lecz tylko odświeżyć pamięć przebytego życia od urodzenia.
  • 0



#7

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy, czyli nie ma różnic między nimi ? Tzn. sa lepsi, gorsi ? By nie było tak, że ktoś mało doświadczony powie ci, że nie da się "wyciągnąc" wcielenia. A prawda by była taka, że poszedłbym gdzie indziej i by się dało ?
  • 0

#8

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakies 3-4 lata temu znajomy robil mi regresje. Pamietam ze wyszlo gdzies za 2 razem - to byly poczatki mojej drogi z nieznanym. Skad wiem ze to nie fikcja ? Bo po calej akcji rozmawialem z mama i opisalem jej moj prod kto mnie odbieral - jak wygladala sala - nawet zegarek lekarza :) Oprocz tego miejsce gdzie byla kolyska/luzeczko - co bylo na scianie i wiele innych szczegolow. Pozniej cofalem sie dalej i dalej - widzialem kilka swoich wcielen i "problem" ktory powtarzal sie w kazdym. Czulem wyraznie bol, emocje, zimno, cieplo (w jednym zyciu bylem eskimosem - wiek jakies 5 lat - kiedy "tam" bylem caly trzaslem sie z zimna i szczekaly mi zeby)

Jakis czas temu postanowilem sam sprobowac sie cofnac aby cos zrozumiec (pisze cos bo nie chce sie rozpisywac o co dokladnie chodzi w kazdym razie te doswiadczenia potrzebne mi sie do aktualnej inkarnacji) Jak wygladala moja wlasna podroz ? Mysle ze mam ulatwienie bo slysze w glowie taki glos ktory mi podpowiada co mam robic w danym momencie typu "doladuj sie"(chodzi o oddech) "skup sie na" "teraz rob to" "zastanow sie" Nieraz jest to zabawne np kiedy mysli zaczynaja wyrywac sie z pod kontroli slysze "skup sie przyjacielu na". Dzieki tym wskazowka udalo mi sie cofnac 2 razy dokladnie 20.03.2007 i 24.03.2007 - wiem to bo zalozylem zeszyt w ktorym wszystko spisalem :) Jak do tej pory probowalem tylko 2 razy bo czulem ze powinienem to zrobic - to bylo dziwne ten pomysl "zrodzil" sie nagle. Jesli chodzi o odczucia "energii" to czakra wychodzaca z glowy tak jakby sie rozciagala i naciagala mi na glowe - nie wiem czy dostatecznie jasno pisze ale tak to czulem :)


Mysle ze OOBE a cofanie sie napewno czyms sie rozni. Uwazam ze inne energie sie pobudza. Ja nastawialem sie na poprzednie wcielenia i sluchalem "glosu". Podobnie jak przy oobe musialem wyciszyc mysli i skupic sie na jedynm jednak oobe dla mnie jest zupelnie innym doswiadczeniem. Podczas cofania czesto obserowawalem z 3 osoby - tak jakbym byl jednym i 2 na raz. Czulem tez emocje i bol.
  • 0

#9

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ten kto robił ci sesje był kimś zaawansowanym w tych sprawach czy przypadkowa osoba? Bo kiedyś czytałem taką książkę "Życie przed życiem" i tam na końcu książki było opisane jak sprawdzić swoje poprzednie wcielenia autor napisał tam regułki które druga osoba powinna przeczytać i pisało też że każdy może tego spróbować… to jak to z tym jest? :hmm:
  • 0

#10

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten ktos robil juz wielu osobom regresje przede mna. Mysle ze mial w tym doswiadczenie. Uwazam ze lepiej pierwszy raz zrobic z kims kto ma o tym pojecie + jest "pozytywnie" odbierany przez Ciebie. I jeszcze jedna rzecz podczas moich wlasnych prob "glos" podpowiedzial mi zeby zapalic swieczke - nie wiem czy to innym tez jest potrzebne ale ja za kazdym razem palilem. Mysle ze swieczki maja jakos moc ochronna. Jakies 2 lata temu dzialy sie ze mna "dziwne" rzeczy wtedy ten glos byl przy mnie i wlasnie powiedzial mi o swieczkach (od tamtego momentu czesto je pale podczas roznych zabaw z energiamii) Po pewnym okresie zrozumialem ze bylem atakowany ... pozniej pozniej nauczylem sie dostrzegac pewne energie i wyczuwac istoty wtedy zrozumialem ze kluczem jest brak strachu , kontrola mysli + fioletowy plomien.
  • 0

#11

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ten głos to pewnie twój przewodnik, anioł struż lub coś w tym stylu. Napisz o swoich poprzednich wcieleniach jakie były (kim byłeś itd.) dla mnie jest to dość interesujący temat, i zapewne dla wielu forumowiczów. Więc jak możesz opisz to dokładniej… :)

pozdro :drink:
  • 0

#12

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

SnoozE

Ten głos jest twoim własnym głosem w głowie ? Jakby druga osoba w tobie ? Czy wyraźnie go odczuwasz jako zewnętrzny ?
  • 0

#13

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest tak jakby glos inny i moj w jednym. Czasami to jest bez slow - tzn nagle "boom" i cos wiem. Czesto pojawiaja sie przeczucia ktore zawsze sie sprawdzaja. Podam jeden z ostatnich zabawnych tematow. Ide sobie po swojej okolicy i nagle slysze "wejdz do tego sklepu" - hmmm co ? przeciez nigdy tam nie chodze - po co mam tam isc ? Poszedlem do sklepu obok cos kupic jednak tego tam nie dostalem i poszedlem tam gdzie "mialem" wejsc :) i poznalem kogos kto bedzie istotny w przyszlosci (wiem ze to brzmi troche enigmatycznie ale nie lubie dzielic sie swoimi prywatnymi sprawami)

Leze sobie na wyrku i sie nudze - mysle ze dzis sie juz nic ciekawego nie wydarzy. Nagle "ktos do ciebie zadzwoni" "idz sie myc bo bedziesz wychodzil" - mysle sobie hmmm jesli to okaze sie prawda to juz zawsze bede "Cie sluchal" - i leze dalej ;D Jakies 15-20 minut pozniej dzowni kumpel - pojechalismy na impreze z fajnymi kolezankami :)

Takich "podpowiedzi" mam wiele szczegolnie jesli chodzi o poznawanie energii i mojego wnetrze.

Co do poprzednich wcielen to musze to przemyslec ...

Pozdro o_O
  • 0

#14

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jestem na 80% pewien że to twój opiekun też tak czasem mam. To że go słyszysz to znaczy że potrafisz wyciszyć umysł i wsłuchać się w jego wnętrze, tak trzymaj pozdro :drink: …
  • 0

#15

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

musze to przemyślec wszystko :P Bo się pogubiłem, ale mam watpliwosci czy to opiekun :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych