Skocz do zawartości


Zdjęcie

SAMOCHÓD UNIESIONY PRZEZ UFO!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

SAMOCHÓD UNIESIONY PRZEZ UFO!

W naszym serwisie przedstawialiśmy już cały szereg zdarzeni o dużym stopniu dziwności, np. obserwacje obiektu UFO przypominającego autobus, do której doszło pod koniec lat 70-siątych w okolicach miejscowości Kozienice. Ale o tego typu polskim przypadku pieszemy pierwszy raz.

Samochód wraz z pasażerami zostaje uniesiony przez UFO i "szybuje" przez jakiś czas nad drogą! To brzmi wprost nieprawdopodobnie, jednak są ludzie, którzy twierdzą, że naprawdę to przeżyli!

Pani Hanna Wiśniewska nigdy nie wierzyła w UFO. Śmiała się, oglądając w telewizji programy o latających spodkach albo czytając wspomnienia ludzi. którzy spotkali pozaziemskie istoty. Była przekonana, że to kłamstwo. Jednak pewnego lipcowego (brak dokładnej daty) jej podejście uległo całkowitej zmianie. Poniżej przedstawiamy relację pani Hanny.

SAMOCHÓD "SZYBOWAŁ" TUŻ NAD DROGĄ


,,To był pierwszy dzień mojego urlopu. Razem z mężem wybraliśmy się samochodem w odwiedziny do moich rodziców, którzy mieszkają w małej wsi na Suwalszczyźnie. Po dwóch godzinach podróży zdrzemnęłam się. Obudził mnie huk, a zaraz potem stukot kropel deszczu o maskę naszego poloneza. Nad nami rozszalała się burza. Marek zwolnił. Przez ścianę ulewnego deszczu z trudem widzeliśmy drogę przed nami. Zaklęłam pod nosem. Mazurskie drogi nie są najlepsze i jeszcze ta burza... Mijały minuty, a my bardzo powoli-turlaliśmy-się do przodu. Nagle stało się coś dziwnego. W ułamku sekundy znaleźliśmy się na suchej jezdni. Gdzieś niedaleko od nas biły dalej pioruny i padał deszcz, ale w promieniu 20 metrów od auta nie spadła ani jedna kropla. Wyjrzałam przez okno. Niebo nad nami było jasne i czyste - bez jednej chmurki.

- Ki diabeł... - wyrzucił z siebie Marek. - Przecież to niemożliwe.
Zanim zdążyłam cokolwiek odpowiedzieć, silnik samochodu zgasł. Marek próbował go zapalić, ale nie mógł nawet przekręcić kluczyka. Wcisnął więc hamulec i... nic. W pewnej chwili poczułam, że unoszę się do góry, a koła przestały podskakiwać na nierównej drodze...

Dołączona grafika


"Szybowaliśmy" tuż nad drogą. Zupełnie zgłupiałam, a moje serce zaczęło walić ze strachu jak szalone. Otworzyłam powoli okno i chwilę poźniej oślepiła mnie jakaś niezwykła jasność. Miałam wrażenie, że ktoś zaświecił mi bardzo silnym reflektorem prosto w oczy. Trwało to kilka sekund, a potem światło zniknęło i zamiast niego dostrzegłam okrągły, bardzo duży, płaski przedmiot. Wyglądem przypominał gigantyczną monetę. Sunął bezszelestnie nad przylegającą do szosy łąką. Wzniósł się na chwilę, zawisł bezwładnie nad autem, a potem poleciał dalej. Kiedy zniknął, silnik naszego samochodu nagle "zaskoczył", a potem znów znaleźliśmy się w strugach deszczu. Marek bez słowa zjechał na pobocze, zatrzymał samochód. Chyba cały kwadrans siedzieliśmy, patrząc na siebie i czekając, aż któreś z nas coś powie, ale żadne nie mogło się na to zdobyć. W końcu ruszyliśmy w drogę. Dopiero, gdy dojeżdżaliśmy do domu rodziców, zaczęliśmy rozmawiać. Obiecaliśmy sobie, że nikomu o tym nie powiemy, co się zdarzyło, że postaramy się zapomnieć o tym jak najszybciej ''.

Nie dotrzymali obietnicy. Następnego dnia pojechali w to miejsce. Spodziewali się znaleźć jakieś ślady. Ale nic z tego. Po bokach szosy stały drzewa, trawa na łące nawet nie była przygnieciona. Pan Marek podsumował krótko:

,,To musiało być UFO! ''.

Serwis NPN
  • 0

#2

footman.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nikt nie obejrzał dokładnie samochodu. Moznaby znaleźć może na nim jakieś ślady. Jaki cel miało UFO, podnosząc samochód ? Uprowadzenie pasażerów albo... coś innego, nie mam pojęcia.
  • 0

#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

moze zeskanowali go zeby obadac jaka mamy technologie...
znajac zycie jechali polonezem :cry: :lol :
  • 0

#4

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no moim zdaniem po tym "zeskanowaniu" nic ciekawego by nie odkryli ;)
  • 0

#5

Batteria.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:roll: hmmm myśle, że nie chcą nam zrobić nic złego, gdyż jesteśmy dla nich nieszkodliwi,choć niewiadomo :roll: . A takimi zdarzeniami bawią się z nami, robią psikusy :) żebyśmy wiedzieli, że istnieją. Ale robią tak żeby dokońca niebyło wiadomo... że to oni i przez to jest wiele niedomówień, niedowierzeń.Sprytne bestie!!! :devil:
  • 0

#6

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To popatrzcie sobie na ten fajny filmik: KLIKNIJ. Samochód zmniejszony przez UFO ;)
to oczywiście fake
  • 0

#7

Batteria.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobryyy , a znasz jakieś szczegóły powstania tego filmu??
  • 0

#8

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niestety nie znam. Link wpadł mi w ręce zupełnie przypadkiem kiedy szukałem jakiś ciekawych filmów z UFO w internecie, a jakiś komentarzy tam nie było więc trudno mi powiedzieć, kto to zrobił i jak to zrobił.
  • 0

#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale to ewidentna zabawa z grafiką :P (jakby ktoś nei widział JOKE)
tylko ciekawi mnie jak się robi takie filmy :D
  • 0



#10

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jak robi się efekty specjalne do filmów (np. III epizod Gwiezdnych Wojen, napakowany masą efektów specjalnych, które poprostu wywalają oczy z orbit), czyli zaawansowanymi programami do efektów specjalnych, świetnymi umięjętnościami (albo zespołem ludzi ze świetnymi umiejętnościami).
  • 0

#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chciałbym takie umieć takie rzeczy :P
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

HeH ... efekt odlotu troszke chamski - nie było to te słynne tysiące kilometrów na godzine ... :lol :
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych