Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze zdjęcia kosmity w posiadaniu USA


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie bzdurą jest sama budowa szaraków, humanoidalni kosmici? Wizerunek stworzony przez USA aby tuszować swoje tajne projekty...
  • 0



#17

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie bzdurą jest sama budowa szaraków, humanoidalni kosmici? Wizerunek stworzony przez USA aby tuszować swoje tajne projekty...

Akuart humanoidalny kształt to w zsadzie dlaczego by nie. Obiektywnie rzecz biorąć dwie lub więcej kończyn z dwoma lub więcej palcami jest dość przydatna. Np. pomaga lepiej wyrabiać narzędzia, są stosunkwo chwytne, czy tez pozwalają na dobrą manipulacje jakimiś narędzmia.
Oczywiście zamiast takiego typowe kształtłu dłoni, podobne zadanie moga spełniać równierz elastyczne macki.
Nogi akuart nie są potrzebne, jak kolwiek jest to dość wygodny i sprawy sposób przemiszania. Jedna w tym przypadku dużo większa dowolność.
IMO kształt w ogólnych zarysach humanidalny jest dość korzystny dla istot inteligentnych. Nie mówie tu o takim wyglądzie jak szaszry kosmici. Ale np. wężowata tylnia część cała i maski miast dłoni i brak wyróżnionej głowy.
Albo, same ośmironicowate maski, brak wyróżnionej głowy pośród ciała.
  • 0

#18

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jasne że tak ale nie zawsze dostaje sie to co przydatne. Ewolucja w dużym stopniu zależy od warunków na danej planecie. Inaczej ludzie mieli by skrzydła, przecież są przydatne. A skrzela? Czemu nie!
  • 0



#19

Stach.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne fotki.
Szkoda tylko, że niespójne z opisem.
Prawie niezauważalny nos?
Usta, jak wąska szparka?
No nie kochani, to nie na tych zdjęciach.
  • 0

#20

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasne że tak ale nie zawsze dostaje sie to co przydatne. Ewolucja w dużym stopniu zależy od warunków na danej planecie. Inaczej ludzie mieli by skrzydła, przecież są przydatne. A skrzela? Czemu nie!

Zależy też od tego czego się używa -;-.
  • 0

#21

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Autor tych rewelacji nie wydaje się być przekonywujący.
  • 0

#22

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zależy też od tego czego się używa -;-.


Jak sie nie ma to się nie używa :]
  • 0



#23

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mienso

ewolucja wyposarza organizmy w przystosowania tylko te najbardziej potrzebne i przydatne, tak aby nie tracić niepotrzebnie zbyt dużo energii. budowa szaraków nie jest taka zła. oczywiście, niemożliwe jest aby cały wszechświat zapełniony był humanoidalnymi istotami, ale też nie jest wykluczone że pewne podobieństwa będą występować. najlepszy przykład: rekin-delfin. jedno ryba, drugie ssak, pokrewieństwo minimalne, inny przebieg ewolucji, ale to samo środowisko życia---->te same charakteristyczne przytosowania (opływowy kształt ciała, płetwy zamiast kończyn) inny przykład: ptak-nietoperz. cecha charakterystyczna to skrzydła, delikatny, lekki szkielet, silne mięśnie, niewielka masa ciała
mi osobiście szaraki wydają się mało realistyczne, jakby specjalnie wykreowane na potrzeby komercyjnej telewizji, chciałam tylko pokazać że zarówno różnice jak i podobieństwa w budowie naszej i kosmitów nie są wykluczone, tak działa natura-wyposarza organizmy w najbardziej przydatne cechy.
  • 0

#24

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten kosmita wygląda jak gumowa lalka dla analfabetów... :/ ;)
zwykłe FAKE... a co innego??
  • 0

#25

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie te wszystkie zdjęcia z szarakami służą do jednego celu:odwrócenia uwagi od tego co naprawdę wyczynia rząd USA.Tak samo było z katastrofą obiektu w Shag Harbour-reżyserowana akcja nurkowania do statku koło miasta,aby nie wyszedł na wierzch fakt,że obiekt przemieścił się pod wodą prawie 50 km.
  • 0



#26

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta jasne, na pewno uwierzę, ze takie coś wyszło by na jaw.. głupota. Wszystko związane z ufo jeśli w ogóle takowe istnieje, jest ściśle tajne. A te 'kosmonosy' xD wyglądają na sztuczne.. ich twarze są jak gumowe maski.
  • 0



#27

juniorro.
  • Postów: 42
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakos tak mi plastikowo-photoshopowo wygladaja te twarze. W ogole, dlaczego jak kosmita, to musi miec duze oczy, maly nos, waskie usta bez warg, chudy jak patyk, wzrost okolo 130cm? Jak dla mnie to ich ciala nie wytrzymalyby ziemskiej grawitacji z ich duzymi glowami. Byc moze maja sobie jakies urzadzenia (skafandry?) zeby sie utrzymac w tym polu grawitacyjnym.
Druga sprawa to taka, ze są niby te "przecieki", a być moze sa specjalnie przygotowywane. Taka podpucha. Prawdą może być, że my nieswiadomi niczego, mijamy takich ufolów na ulicach, swięcie przekonani ze wygladaja wg w/w stereotypu.
  • 0

#28

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe pamietam jak porazpierwszy pokazali te zdjecia w polskiej telewizji chyba nawet w tele-expresie na TVP1.. bylem wtedy bardzo mały i nie bede ukrywal ze sie wystraszylem tych wizerunkow (ale wlasnie po tym zaczalem sie interesowac tematyka i przegladac stare numery Nieznanego Swiata ktore moj ojciec czytywal - wtedy jeszcze bylo to czarnobiałe pismo z grubymi kartakmi ) sorry za mały offtop doslownie jak zobaczylem to foty to mnie na nostalgie wzielo :o Co do obcych na zdjeciach to wydaje mi sie ze to kukly wyprodukowane przez USA dla zmylenia faktow.. jak ktos tu wczesniej wspomnial... opis istot rozni sie od wizerunkow podanych na zdj. Pozdro !
  • 0

#29

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi on przypomina małego, łysego chińczyka-lalkę
  • 0

#30

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od zawsze twierdziłem że japończyki są z kosmosu. ^^
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych