Skocz do zawartości


Zdjęcie

666, czyli polowanie na Antychrysta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszyscy jesteśmy Antychrystami x3
  • 0

#17

SeeK666.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli chodzi o JPII, to bardzo ciekawe i moge gdyby wszedl w to glebiej i zaczal sie zastanawiac.. cos w tym jest.

A to nie bylo tak, ze za Antychrystem mialy isc miliony, i w ogole mialo nie byc widac, ze on to on? : O



A za JPII nie szly miliony ? ;)
  • 0

#18

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli chodzi o JPII, to bardzo ciekawe i moge gdyby wszedl w to glebiej i zaczal sie zastanawiac.. cos w tym jest.

Czekam na zagłębienie się w to i wyciągnięcie wniosków, które chętnie bym przeczytał, ponieważ jak dla mnie JPII odpada na starcie ;)
  • 0

#19

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem chrześcijaninem, ale bardzo proszę nawet nie żartować w ten sposób z JPII.
  • 0

#20

SeeK666.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli chodzi o JPII, to bardzo ciekawe i moge gdyby wszedl w to glebiej i zaczal sie zastanawiac.. cos w tym jest.

Czekam na zagłębienie się w to i wyciągnięcie wniosków, które chętnie bym przeczytał, ponieważ jak dla mnie JPII odpada na starcie ;)


Napisalem "gdyby"... gdybanie nie ma sensu... :) Ale jak napisalem ciekawe :)) ))
  • 0

#21

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


A to nie bylo tak, ze za Antychrystem mialy isc miliony, i w ogole mialo nie byc widac, ze on to on? : O



A za JPII nie szly miliony ? ;)

Wlasnie o to mi chodzilo ;>
  • 0

#22 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Za Jarosławem Kaczyńskim też poszły miliony do urn. Nikt się nawet nie spodziewa, że ten człowiek bez konta jest antychrystem.
  • 0

#23

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Broken, Seek666, na pewno szły za nim miliony, ale nie wydaje mi się, aby czynili oni coś złego, coś co ich lidera czyniłoby mianem antychrysta. Sam JPII swoimi decyzjami i postępowaniem nie prowadził do sytuacji godnych "wcielenia szatana". Jego życie i pomoc innym negują równanie go do antychrysta i jeżeli ktoś próbował by to robić to jedynie mógłby się ośmieszyć (chociaż może świat o czymś nie wie - czyżby kolejna teoria spiskowa ;) ).

P.S.
Poza tym pomyślcie, czy antychrystem mógłby być Polak :P
  • 0

#24

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Broken, Seek666, na pewno szły za nim miliony, ale nie wydaje mi się, aby czynili oni coś złego, coś co ich lidera czyniłoby mianem antychrysta. Sam JPII swoimi decyzjami i postępowaniem nie prowadził do sytuacji godnych "wcielenia szatana".

Ja wiem, tylko sie luzno zastanawiam.
  • 0

#25 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A może antychrystem jest Joanne Kathleen Rowling autorka Harrego Pottera?? Jest kobietą i nikt się nie spodziewa, że to może być ona. Kościół otwarcie krytykuje HP, który ponoć przemyca pogańskie praktyki, wiarę w czary i nne rzeczy, z którymi kościół od zawsze walczy. Co najważniejsze zawładnęła umysłami milinów dzieci na całym świecie. Co o tym myślicie? Przecież antychryst miał podejść ludzi podstępem.
  • 0

#26

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co najważniejsze zawładnęła umysłami milinów dzieci na całym świecie. Co o tym myślicie?

I teraz dzieci pod sztandarem szatana będą palić, gwałcić i mordować :lol
  • 0

#27 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mówiłem poważnie, a przynajmniej w miarę poważnie. Miliony dzieciaków na całym świecia jak bydło pchało się do sklepów w dniu premiery dla głupiej książki. A może to jest normalne tylko ja nie idę z duchem czasu??
  • 0

#28

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no JPII antychrystem, za to powinny posypać się warny, człowiek przez całe życie kierował się dobrem innych nie dbając o swoje, nauczał nas miłości, a wy takie pomysły, aż żal gadać :( .

Harry Potter- hm czytałem wszystkie i jakoś nie czuję się kimś zły, zwykła książka :hmm: .

Moim zdaniem antychryst jeszcze się nie ujawnił, ale nie śledzę z dokładnie tej tematyki bo i tak mówi się że antychryst będzie nie do poznania i że wielu za nim pójdzie, wiec chodź byś cię nie wiem jak drążyli ten temat to i tak wątpliwe czy odkryjecie kto nim jest ;) .

Ja osobiście kieruję się prosta zasadą „chcesz zmienić świat na leprze, to patrz na siebie”, czyli krótko mówiąc praca nad samym sobą, bez żadnych mistrzów i nauczycieli :) .
  • 0

#29

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewierze aby to był JPII ale:

I siedmiu jest królów:
pięciu upadło,
jeden istnieje,
inny jeszcze nie przyszedł,
a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać.
A Bestia, która była i nie ma jej,
i ona jest ósmym,
a jest spośród siedmiu
i zdąża na zagładę.


JP II był 8 Papieżem XX wieku a przed nim był JP I który był tylko 33 dni
  • 0

#30

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś jest napisane, że antychryst odbuduję świątynie Salomona i ogłosi się w niej Bogiem (chyba bo nie pamiętam :( )
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych