Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciepłe Dłonie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

oobe_ziom.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema, mam dziwny problem, heh no moze nie nazwe tego porblemem ale dziwnym zajwiskiem, otóż od ponad tygodnia czuje ciepło w dłoniach, jakby energia, gdy o nich pomysle to cieplo jest silniejsze, i nawet jak juz nie mysle to sie utrzymuje, albo np. ogladam tv a tu czuje gorąco w dłoniach, dotykam sie, np. dotykam dłonią klatki piersiowej i po chwili biore dłon a to miesje jest bardzo ciepłe. jakbym przyułozył do klatki cos gorącego i je odsunął.... Co to mzoe byc ?? Czyzby energia ? Ma to cos wspłlnego z bioenergioterapeutyką ?


P.S. Wczoraj mialem tez cos ciekawego, siedziałem i czytałem ksiązke ale mi sie znudziła wiec myslałem o 3 oku, siedze i siedze i mysle o nim, po chwili czuje silny puls w tym miesju, między oczami i oraz ciepło... Lekko dotykam tegho miejsca i zaczynam masowac(moje dłonie juz od kilku minut sa bardzo ciepłe) i nagle czuje ze jak przesuwam palec w jakies miejsce to tak jakby prąd przechodził w tym miejscu, taki lekki, jak dotykam dłon to czuje to samo, jak srodek czoła, usta to tez.... spróbowałem jezyka i poczułem taki zimny prądzik, co to moze byc ?
Tak samo mam ze stopami, mam je bardzo ciepłe pod spodem, i dłonie tez (spodnia część). Wczoraj np, chciałem wygiąc łyzeczke wiec wziałem ją do rąk i nagle poczułem taki dziuwny przeplyw przez rece do dłoni, tak jakby woda, dziwn e uczucie i rece były bardzo ciepłe tak ze jak tzrymałem je 2 cm od czoła to grzały (jak taki piecyk) i rece były gorące, ale nie parzyły, ale niestety ioe udało m isie wygiąc łyzeczki.


p.s. PRZY TYM zdazeniu jescze cos ciekawfgo sie stało, otóz gdy ta energia doszła do mopich dłoni to nagle odtwarzacz cD KTÓRY stał metr odemnie sie wyłaczył i płyta obracala sie 2 razy szybciej niz noramlnie tak ze szumiał cały magnetifon, bykl tak głosny jak odkurzacz.... pierwszt raz cos sie takiego stało... ale moze to byl zbieg okolicznosci... ;p
  • 0

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się ogólnie wydaje że jaja sobie robisz..

między oczami i oraz ciepło.

Ciekawe połączenie.. pierwszy raz widze 'i' przed 'oraz', ale chyba mało jeszcze w życiu widziałem xP

Ma to cos wspłlnego z bioenergioterapeutyką ?

To ma coś wspólnego z uzdrawianiem i leczeniu energią..
  • 0

#3

bartek_nkm.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie nic to nie wniesie do tematu, ale moje dłonie od zawsze są ciepłe i bardzo to dziwi wszystkich z którymi sie witam.
  • 0

#4 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

PRZY TYM zdazeniu jescze cos ciekawfgo sie stało, otóz (...) ale moze to byl zbieg okolicznosci...

No cóż, kto wie :) Może powinieneś poćwiczyć manipulację energią ;)

Ciekawe połączenie.. pierwszy raz widze 'i' przed 'oraz', ale chyba mało jeszcze w życiu widziałem xP

Ja widziałem jeszcze "gdyż ponieważ" :P
  • 0

#5

misieq.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo ze zbyt dużą ilością cukru we krwi :) . Nie no ale serio wszyscy czasami mamy nagły przypływ ciepła, szczególnie po tym jak zjemy - ale to w cały ciele. Oczywiście dziwne jest wrażenie "przepływającej wody", ale same ciepłe dłonie czy ciepłe stopy zdarzały się również i mi, nie robiłbym z tego niczego nadzwyczajnego. Dotykałem właśnie własnego czoła swoją niezbyt ciepłą dłonią :) - moje wrażenia są następujące - środek czoła, czyli nad podstawą nosa jest wyraźnie cieplejszy od boków - nad oczodołami - być może jest to związane z mieśniami odpowiadającymi za mimikę twarzy - te od marszczenia czoła :) - zapewne są one rozłożone w miarę równomiernie na całym czole, ale może nie u każdego - przydałby się jakiś anatomopatolog :D .

Wrażenie niezwykle ciepłych dłoni i stóp nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym - jeżeli chcesz dalej próbować wyginać łyżeczki, to proszę bardzo. Dotkniecie języka i przeszycie prądzikiem też mi się zdarza, teraz nie potrafię dokładnie przytoczyć kiedy, ale jest to zazwyczaj po tym jak długo gadam - może to zmęczenie mięśnia :) . No i oczywiście na koniec dotykanie i rozgrzewanie miejsca - dziwne by po tym jak masz rozgrzane dłonie i dotykasz klatki piersiowej to ciepło miałoby nie przechodzić na skórę klatki - to tylko fizyka. Pozdrawiam i muszę Cię zmartwić, ale moim zdaniem nie masz zdolności bioenergoterapeutycznych - ale to tylko moja opinia, skonsultuj się z lekarzem i farmaceutą ;) .
  • 0

#6 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypomniało mi się coś... Kolega kiedyś imprezował u swojego sąsiada. Powoli zbierał się do domu, miał wtedy ból gardła. Sąsiad podwinął rękawy i mówiąc : "Zaraz cię wyleczę", położył swoje ręce na szyi gościa. Po kilku sekundach ból minął... Kolega opowiadał o niezwykłym cieple, jakie czuł z dłoni sąsiada...
  • 0

#7

oobe_ziom.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomniało mi się coś... Kolega kiedyś imprezował u swojego sąsiada. Powoli zbierał się do domu, miał wtedy ból gardła. Sąsiad podwinął rękawy i mówiąc : "Zaraz cię wyleczę", położył swoje ręce na szyi gościa. Po kilku sekundach ból minął... Kolega opowiadał o niezwykłym cieple, jakie czuł z dłoni sąsiada...



Noo to jest bioenergoterapeutyka...

Co sie czepiacie moich bledów ? Pisałem szybko ;p

A co do ciepła to juz sporo o tym poczytalem (ale chcialem poznac wasze zdanie) ;p
A to uczice wody to przepływ energii...

misieq miedzy oczami jest ,,3 oko" astralne wiec dlatego tam jest cieplej, zreszta dzieki 3 oku mozemy widziec aure

ja np, trenuje juz od 3 tygodni i widze aure ludzi. ;]
  • 0

#8

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

3 oko astralne...
Hmm.. skąd Ty bierzesz te zwroty?
Z mojego doświadczenia wiem, że podczas leczenia, ludzie czesto usypiają, czyli opuszczają swoje ciało astralne.. Ale ogólnie harmonizowanie energii z moją dziewczyną jest cudowne..
  • 0

#9

oobe_ziom.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3 oko astralne...
Hmm.. skąd Ty bierzesz te zwroty?
Z mojego doświadczenia wiem, że podczas leczenia, ludzie czesto usypiają, czyli opuszczają swoje ciało astralne.. Ale ogólnie harmonizowanie energii z moją dziewczyną jest cudowne..


Kichu widze ze jestes jakims fanatykiem chcrzescijanstwa.... :roll:
Ale ok, zamknijcie ten temat, widze ze na tym forum sa tylko osoby zaslepione i głupie które sami sie niszczą tymi bzudrami z kosioła.
  • 0

#10

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chrzesijaństwa.. dziecko mi dojechało..
A pokaz mi gdzie przejawia sie to moje chrześcijaństwo?
  • 0

#11

misieq.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

misieq miedzy oczami jest ,,3 oko" astralne wiec dlatego tam jest cieplej, zreszta dzieki 3 oku mozemy widziec aure


To jest tylko koncepcja, że tam to "oko" jest. Kurde ludzie normalnie jak coś gdzieś napiszą w książkach, to nie musi być prawda. Za przeproszeniem pod pachami, i wogóle w pachwinach jest cieplej, ale nikt nie mówi, że tam też mam oczy - dodatkowe cztery.

BTW: słyszał ktoś może kiedyś o zdjęciach aur ludzkich?
  • 0

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Człeku drogi zowiący się oobe_ziom- radzę sobie ciśnienie zmierzyć w pierwszym rzędzie a dopiero później zakładać temat... ja mam zimne ręce całe życie, to mam pisać, że już nie żyję? Daj spokój...
Moje główne pytanie dotyczy jednak twojego głupiego podejścia, wywołane brakiem wiedzy ogólnej: powiedz, co masz do chrześcijaństwa drogi użytkowniku? :cafe:
  • 0

#13

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy uprawiasz jakiś sport, na przykład siatkówkę? Podczas uderzeń w piłkę, polepsza się ukrwienie dłoni tym samym są cieplejsze. Mój tata w młodości trenował właśnie ten sport i teraz nawet przy minusowych temperaturach ma ciepłe ręce ;)
  • 0

#14

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno najcieplejsze mają dziewice i prawiczki. Czy to prawda?
  • 0

#15

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest tylko koncepcja, że tam to "oko" jest.


To nie koncepcja, tylko prawda. Owe ,,trzecie oko" jest fachowo nazywane szyszynką. Jest to gruczoł wydzielający hormon melatoniny, wpływa na rytm czuwania i snu a także jest odpowiedzialny jest na karnację skóry. Istnieje prawdopodobieństwo, że u naszych przodków ,,oko" nie było schowane, tylko pełniło funkcję prawdziwego trzeciego oka! Na obecnym etapie ewolucji szyszynka jest głęboko ,,wtopiona" we wnętrze głowy.

Być może związek ze sprawą ma także przysadka mózgowa ale chyba jednak nie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych