Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#46

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a ja nie mam wątpliwości co do lądowania, ostatnio zmieniłem zdanie... ale to nie zmienia faktu, że tylko amerykańcy byli na książycu, a inni nie...
  • 0



#47

mipon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no właśńie tylko amerykanie byli na księzycu więc dziwne jest że ZSRR niczego nie wywęszyła skoro ladowanie to jedne wielke oszustwo,wydaje mi sie że amerykanie byli na księzycu ale chcą coś ukryć przedstawiając nam zdjęcia zrobione w studiu na ziemi,ladowanie na księżycu było chyba najwiekszym osiagnięciem technicznym ludzi więc oszukać cały świat jest rzeczą wydaje mi sie niemozliwą do osiagnięcia,ale nie ulega wątpliwości że nie wszystko bylo podane do publicznej wiadomości
  • 0

#48

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciekawy patent będzie, jak ktoś tam poleci i zobaczy, że to co zostawili ameryanie to plastikowe modele :D ... Ale tak na prawdę, to czekam, aż poleci ktoś inny i potwierdzi to i owo...
  • 0



#49

mipon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może jak chińczycy polecą na księzyc to dowiemy sie czegos więcej,najlepiej byłoby gdyby doszło do lądowania chińczyków na księzycu,gdyby ladowali na miejscu którejś z wypraw amerykańskich-dolna podstawa lądownika powinna stac na księzycu,nie mówic już o flagach i urządzeniach badawczych
  • 0

#50

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a już wogóle najlepiej byłoby, gdyby poleciały 2 wyprawy naraz, np. chińska i ruska :D
  • 0



#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jedno jest pewne, jak chinczycy poleca to bedzie niezla jazda...a co jesli i oni nas oszukaja i nic nie powiedza? wtedy opinia publiczna bedzie chyba wnerwiona i bedzie wiecej pytan?
  • 0

#52

mipon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie sądze żeby chończycy oszukali bo niby dlacezgo mieliby chronić tajemnice amerykańskie?USA miało powody żeby oszukać bo toczył sie wyścig i musieli być pierwsi za wszelką cenę a chińczycy poleca tam ze świadomością że są drudzy więc dlaczego mieliby ukryć że są pierwsi jeżeli naprawde amerykanie oszukali cały świat?
  • 0

#53 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bo nie jestem pewien na sto procent ze amerykanie tam napewno nie wyladowali...o to dlaczego ;-)
  • 0

#54

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chinczycy nawet jak poleca to nie wiadomo czy doleca :rotfl: (sory za czarny chumor, jakos tak mi sie skojarzylo :P )
  • 0

#55

astro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chinczycy nawet jak poleca to nie wiadomo czy doleca :rotfl: (sory za czarny chumor, jakos tak mi sie skojarzylo :P )

Jeśli Chińczycy tam kiedykolwiek dolecą, to nie po to że by udowadniać lądowanie Amerykanów. Chińczycy nie są tak rozmowni (komuna) i nie liczę na wiele informacji z ew. wyprawy gdyby co.
  • 0

#56

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze mówiąc to prędzej uwierzę Chińczykom niż Amerykanom. Co jak co,a le dla Chińczyka honor to rzecz święta. Bywają kanalie (jak wszędzie) ale jednak to ich kultura - honor.
  • 0

#57

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W przyszlym roku leci sonda ktora bedzie fotografowac z duza dokladnoscia powierzchnie Ksiezyca, m.in. miejsce ladowan Apollo. jest to misja calkowicie komercyjna. Ciekwae co wtedy powiedza zwolennicy teorii spiskowych: ze firmy co wyslaly sonde tez sa w spisku? :D
  • 0

#58

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz co uda im się sfotografować? :)
  • 0

#59

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co będzie jeśli okaże się że było co sfotografować....
  • 0

#60

astro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurcze bardzo dobra analiza... Kwestia tylko byli czy nie byli?? Mnie tylko zastanawia dlaczego cisza o podróżach na księżyc od 30 lat?? Jeżeli wtedy mieli amerykanie taką technike to księżyc powinien być już zaludniony dzisiaj przez ziemian :oops:  Ale może uznali że tam nic ciekawego nie ma a wyprawy kosztują duże pieniądze?? A z nowu może ... itd. Jednak gdy to jest wielkie oszustwo to prawdopodobnie się o nim dowiemy jak naprawdę tam wylądują... A sprawa UFO na księżycu to nie sądze... Amstrong je widział i rząd się przestraszył i sfabrykował zdjęcia... nieeeee...dobiero było by zaciekawienie księżycem i jego eksploracja "ciekawość naturą ludzi" jest od zawsze 8)   8)

Dziwię takim jak Ty, którzy im mniej znają faktow, tym woięcej spekulują. Jest oczywiste że nie lata się na Ksiezyc z powodów finansowych, poprostu obcięto fundusze NASA po locie APollo 17 i koniec, nie ma przeproś. Wygrano wyścig i zwrócono sie ku innym priorytetom jak wachadłowce i misje planetarne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych