Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#136

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ogóle wiesz, o czym mowa?

Może się podzielisz, skoro wiesz ? Może opiszesz kiedy tam byli i co znaleźli ?
  • 0

#137

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może się podzielisz, skoro wiesz ? Może opiszesz kiedy tam byli i co znaleźli ?


Kiedy tam byli? A uważasz, że tam już byli?

A co znaleźli (niekoniecznie tam będąc)?

The Disclosure Project, zeznanie świadka Karla Wolfa, sierżanta USAF.
  • 0

#138

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co znaleźli (niekoniecznie tam będąc):
The Disclosure Project, zeznanie świadka Karla Wolfa, sierżanta USAF.

NASA znalazła na KSiężycu zeznanie człowieka podającego się za sierżanta USAF i wymyślającego niestworzone historie? ;->
Prośba do Ciebie, SolarWarden: sprecyzuj swoje zarzuty, najlepiej w osobnym wątku, bo jak na razie wygląda na to, że chcesz wywołać tanią sensację w oparciu o brak konkretów.
  • 0



#139

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już poprawione, aby każdy nie myślał, że na Księżycu znaleźli zeznanie :...:


Prośba do Ciebie, SolarWarden: sprecyzuj swoje zarzuty, najlepiej w osobnym wątku, bo jak na razie wygląda na to, że chcesz wywołać tanią sensację w oparciu o brak konkretów.

A ja mam jakieś zarzuty wobec czegoś? Tanią sensację? Brak konkretów? Nie rozumiem o co ci chodzi.

Aha i polecam stronę internetową (mało znaną chyba dla niektórych) www.google.com...
  • 0

#140

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ogóle wiesz, o czym mowa?



Dopóki nie skonkretyzujesz swoich sugestii, dyskusja z Tobą będzie bezprzedmiotowa.
  • 0



#141

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film dokumentalny zapodany przez Gustlika jest wg mnie fantastyczny - nie mam pojęcia jak to się stało, że pierwszy raz o nim słyszę. Dla zainteresowanych:

http://www.rslinks.o...rip-xvid-vomit/

Trochę lepsza rozdzielczość. Polecam :)
  • 0



#142

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam jakieś zarzuty wobec czegoś? Tanią sensację? Brak konkretów? Nie rozumiem o co ci chodzi.

Wyraziłeś ogólny zarzut jakoby spiskowa teoria moonhoaxu została podrzucona w celu ukrycia czegoś znajdującego się na niewidocznej stronie Księżyca. Nie sprecyzowałeś jakie poszlaki naprowadziły Cię na ten tok myślenia. Przyznałeś rację wypowiedziom Karla Wolfa, ale nie wyjaśniłeś dlaczego uważasz go za wiarygodnego świadka. Na koniec jeszcze wspomniałeś coś o jakimś "systemie ogólnego odebilniania" nie tłumacząc ani słowem o co chodzi. Mamy więc zarzuty, tanią sensację i całkowity brak konkretów. Niestety, google.com nie znajduje odpowiedzi na pytanie w jakim celu zabrałeś głos w tym wątku.

Spytam więc wprost: przyszedłeś spamować, czy dyskutować?
  • 0



#143

Jeremy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amerykanom gratulujemy ... głupoty biggrin3.gif

Zbyt daleko idące stwierdzenie. Spójrz na to z innej strony. Jeśli NASA faktycznie z pewnych względów (Nie wnikam już w autentyczność misji i to, czy chciano coś ukryć przed opinią publiczną) sfałszowała materiały zebrane podczas wyprawy na Księżyc, to możemy im pogratulować rozsądku, a nie, jak twierdzisz, głupoty. Mija 40 lat od misji księżycowej, a ludzie dopiero teraz zdają sobie sprawę z tego, że wszystko to może być zwykłą bajką. Jeśli misja faktycznie nie odbyła się, czy też zdjęcia i nagrania wideo zostały sfałszowane aby ukryć to, co tak naprawdę znajdowało się na Księżycu, to jestem pełen podziwu, że w kłamstwo o tak sporym kalibrze wierzono przez 40 lat i nadal nikt nie potrafi oficjalnie podważyć autentyczności słów NASA.

Jaka jest moja opinia na ten temat? Zobaczyłem już zbyt wiele dowodów, które obalają autentyczność wyprawy Apollo 11, aby nadal w nią wierzyć. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak miało się to naprawdę.
  • 0

#144

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaka jest moja opinia na ten temat? Zobaczyłem już zbyt wiele dowodów, które obalają autentyczność wyprawy Apollo 11, aby nadal w nią wierzyć. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak miało się to naprawdę.



Pozwolisz, że dołożę swoje parę groszy w sprawie "dowodów" przeciw. Otóż, jakie konkretnie masz na myśli, bo chyba nie te żałosne, w rodzaju - braku gwiazd, niespójnie ukierunkowanych cieni, braku krateru pod LM, słabych komputerów, promieniowania, itp głupot? Poza tym, dlaczego masz na myśli tylko pierwsze lądowanie, skoro NASA zrealizowała ich sześć a wszystkich wypraw księżycowych było dziewięć? Czyżby tych 24 profesjonalnie wyszkolonych ludzi którzy poświęcili najlepsze lata swego życia i ponosili niebywałe ryzyko, byli durniami i dali się zrobić w bambuko jakimś politykierom?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych