Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią."
Ajschylos


Jack White:

Jestem pod wielkim wrażeniem wielu osiągnięć NASA. Podziwiam osiągnięcia, oddanie i poświęcenie astronautów, którzy zginęli w swojej podróży poza nowe bariery, wyznaczone przez prezydenta Johna Kennediego w 1960 roku, kiedy obiecał on, że człowiek postawi nogę na Księżycu pod koniec dekady. Jestem zasmucony śmiercią załogi Columbii i Challenger'a, którzy zawierzyli NASA i oddali swoje życia. W swoim biurowym telewizorze w 1986 roku zobaczyłem na żywo eksplozję Challengera. Oglądałem też horror pewnego jasnego poranka w lutym 2003 roku, kiedy prom kosmiczny Columbia rozpadał się ponad Teksasem. Jestem smutny z powodu śmierci astronautów Apollo 1: Gus'a Grissom'a, Ed'a White'a i Roger'a Chaffee na platformie startowej na Florydzie w 1967 roku.

Z drugiej strony jestem zachwycony osiągnięciami teleskopu Hubble, który przybliżył nam baśniowe obrazy innych światów z nieskończoności kosmosu.

Jednakże, tysiące honorowych pracowników NASA, byłoby zaszokowanych i zasmuconych gdyby dowiedziało się o mrocznych sekretach z przed około 40 lat. Misja Księżycowa Apollo... Badania zapisów NASA odkrywają monumentalne oszustwo.


Czym jest ten brudny sekret?

Istnieją poważne wątpliwości co do lądowania misji Apollo na Księżycu, mówi się też o największej mistyfikacji naszych czasów. Czy astronauci w rzeczywistości wylądowali na srebrnym globie? Nie wiem, jednak dokumentacja NASA pokazuje, że wszystkie zdjęcia Apollo zostały sfabrykowane. Zostały wykonane w ziemskim studio filmowym pod hasłem tajnego projeku wojskowego. Jeśli wszystkie "księżycowe" zdjęcia wszystkich misji są fałszywe, pytanie brzmi "dlaczego"?


Prawdziwe misje powinny dać nam prawdziwe zdjęcia.

Aby zrozumieć "dlaczego" sfałszowano lądowanie na Księżycu, które tak obiecywał prezydent Kennedy w swoim pierwszym przemówieniu do Konkresu, musimy cofnąć się nieco w czasie, do okresu Zimnej Wojny z ZSSR. We wczesnych latach 60, Sowieci byli przed Stanami Zjednoczonymi w wyścigu ku eksploracji kosmosu. Sputnik i inne sukcesy spowodowały polityczny kryzys w USA. Jednak Sowieci zdawali sobie sprawę, że umieszczenie człowieka na Księżycu było niezwykle trudnym zadaniem a obietnica Kennediego była pustą obietnicą.

Jakkolwiek, po tym kiedy Lyndon B. Johnson, został następcą zamordowanego Kennediego, wysunął on "Wspaniałą" (i diabelską, w mojej opinii) ideę. "...eksperci powiedzieli, że nie umiemy polecieć na Księżyc, jak obiecał Kennedy, ale ja mówię, że możemy! Możemy to SFAŁSZOWAĆ!" Gdyby Lyndon B. Johnson mógł to osiągnąć, unormowałoby to bardzo złożoną i trudną sytuację Zimej Wojny. Byłby to wspaniały czyn propagandowy, który ustabilizowałby przewagę USA wobec komunizmu.

Dlatego też (być może tak było), B. Johnson razem z Richardem M. Nixonem i innymi ludźmi opracowali plan ogłupienia świata pod tytułem "lot na Księzyc". Był to wspaniały plan, wykonany w pełnej tajemnicy. Udało się. Ogłupiono świat na blisko 40 lat, jednak nie do końca...

KAŻDY kto ma choć podstawową wiedzę z zakresu matematyki i posiada odrobinę logiki może dostrzec jasne fakty, wykonać obliczenia i dojść do własnej konkluzji na temat OGROMNEJ LICZBY fotografii księżycowych wykonanych w tak LIMITOWANYM CZASIE.


To moja konkluzja: TO NIE MOGŁOBY BYĆ ZROBIONE.

Nie skupiamy się jednak tutaj na studiowaniu fotografii, w poszukwianiu znaków oszustwa, ponieważ analizowałem KAŻDE dostępne zdjęcie Apollo przez okres trzech lat (odkryłem oczywiście wiele nieprawidłowości -> przyp. admina: o nich przeczytacie w innych wątkach na tym forum). Elementarnym pytaniem jest: czy możliwe było wykonanie znanej ilości zdjęć (według zdjęć i dokumentacji przedstawionej przez NASA) w określonym limicie czasowym (również określonym i podanym przez NASA).. Zanim jednak zaczniemy analizę, by zrozumieć to co chcę pokazać powinniście znać trochę podstawowych informacji na temat misji Apollo (przyp. admina -> mowa o wszystkich misjach bez wyjątku):

1. Z pośród siedmiu misji Apollo, których celem było umieszczenie człowieka na Ksieżycu, sześć zostało oznaczonych jako "udane". (misja Apollo 13 została odwołana.)

2. Każda z sześciu udanych misji miała na pokładzie małego lądownika dwóch astronautów, którzy osiągali Księżyc. Lądownik nazwano "Lunar Excursion Module" (LEM - często określany także skrótem LM) - był to statek, który nigdy nie miał okazji na próbne lądowanie przed oficjalnym lotem, a jednak wylądował i pomyślnie powrócił sześć razy w spektakularnym sukcesie misji Apollo 11, 12, 14 - 17, raz lądując nawet zaledwie 60 metrów od wyznaczonego celu na Księżycu.

3. Dwóch astronautów lądowało na powierzchni Ksieżyca, podczas gdy trzeci pozostawał na orbicie w module CSM (command and service module), oczekując na ich powrót

4. Podczas aktywności na Księżycu, każdy z dwóch astronautów miał obszerny "nadęty" kombinezon, z ciężkimi rękawicami, bardzo utrudniający wszelkie ruchy. Na plecach nosili duży i ciężki system podtrzymywania życia (PLSS) zawierający kontener z tlenem i system cyrkulacyjny wodno-powietrzny, który pompował wodę poprzez kombinezon aby przeciwdziałać różnicom temperatur wynoszącym +200 do -200 stopni celsjusza (sic).

5. Głównym celem każdej z sześciu misji były BADANIA NAUKOWE wykonywane przez dwójkę astronautów. Większość projektów (około 6 przypadało na każdą misję) było bardzo podobnych w każdej z misji. Wszystkie z tych zadań opierały się o rozpakowanie sprzętu z luków bagażowych lądownika, poskładanie go, transport sprzętu do lokalizacji docelowej, ustawienie pewnych parametrów i wykonywanie eksperymentów. Jak łatwo się domyślić każdy z tych projektów mogł potrzebować pewnej ilości CZASU.

6. Kolejną rzeczą, którą wykonywali astronauci były badania geologiczne, które polegały na wyszukiwaniu charakterystycznych skał dla różnych lokalizacji, dokumentacja i zbieranie próbek, które transportowane były na Ziemię. Czynności te zajmowały większą cześć czasu.

7. Dodatkowo... CZAS był potrzebny także na "oględziny" lądownika po każdym jego lądowaniu. Musiano upewnić się, czy nie został on uszkodzony i czy bezpieczny będzie powrót na Ziemię. Sprawdzano także wyposażenie komunikacyjne, nawiązywano łączność z Ziemią, ustawiano anteny telewizyjne i kamery wideo. Dodatkowo montowano flagę, wszytkie te czynności były wykonywane zanim rozpoczęły się eksperymenty. Nie zapominajcie też o ceremonii - tzn. o konferencji przeprowadzanej z prezydentem Nixonem, podczas misji Apollo 11.

8. Pierwsze trzy misje, wymagały od astronautów pieszego przemieszczania się do miejsc eksperymentów. Ostatnie trzy misje posiadały pojazdy księżycowe "Lunar Roving Vehicle (LRV), dzięki którym astronauci mogli podróżować na większe odległości w krótszym czasie, często nawet na wiele mil od lądownika. LRV były mocowane na zewnątrz lądownika w postaci specjalnego bagażu. LRV musiał być wypakowany i "rozłożony", co wymagało dużej ilości czasu. Dodatkowo montowano na nim specjalny sprzęt wydobywany z luków bagażowych lądownika. LRV poruszał się z prędkością około 13 km na godzinę, obaj astronauci przemieszczali się na nim, nie mieli wtedy okazji aby wykonywać fotografie. Czas potrzebny na rozpakowanie i przystosowanie pojazdu księżycowego wynosił około godziny. (w tym miejscu warto dodać, że nie istnieje żadne zdjęcie, przedstawiające proces rozpakowywania pojazdu księżycowego!)

9. Ostatnią czynnością na liście zadań było wykonywanie fotografii. Każdy z astronautów miał swoją własną kamerę.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Była to kamera Hasselblad formatu prostokątnego, przymontowana do panelu na piersiach kombinezonu. Astronauta musiał manualnie dostosowywać prędkość wyzwalacza i inne parametry będąc w krępującym ruchy kombinezonie i nie widząc kontrolek ani nawet samej kamery. Kamera nie posiadała także wziernika, dlatego też astronauci mogli tylko zgadywać co dokładnie znajdzie się w kadrze. Każda kamera posiadała magazynek z filmem mieszczącym około 100 zdjęć. Film miał bardzo wąską przestrzeń ekspozycji (naświetlania), wymagał perfekcyjnego ustawienia migawki, ponieważ kamery (według NASA) nie miały możliwości automatycznego ustawiania naświetlania.

10. Warto wiedzieć, że mimo iż każdy z astronautów miał własną kamerę, praktycznie nigdy nie używali jej w tym samym czasie. Zwykle jeden z nich fotografował drugiego podczas wykonywania tych samych zadań z tego też powodu posiadanie dwóch kamer nie daje dwa razy większej ilości czasu na fotografowanie, jak pewnie pomyśli część z was.

Przez więcej niż trzy lata, zbierałem i analizowałem wszystkie zdjęcia z misji Apollo. Te oficjalne zdjęcia dostępne są na wielu stronach NASA, do ściągnięcia dla każdego. Zanotowałem, że wszystkie one zajmują wiele gigabajtów pamięci na moim twardym dysku, dlatego zacząłem je grupować i usuwać duplikaty. Wykonałem drastyczne porządki i zdałem sobie sprawę, żę wciąż mam tysiące zdjęć!

Odwiedziłem wiele oficjalnych stron NASA aby znaleźć ile zdjęć zostało wykonanych na powierzchni Księżyca. Niesamowite jest to, że NASA całkowicie unika tego tematu. Dwa dni spędzone na przeczesywaniu dokumentów i tekstu były bezowocne. Jednak "Lunar Surface Journal" - jedna ze stron, kataloguje wszystkie zdjęcia wraz z ich numerami. Dlatego też wykonałem potrzebne obliczenia uwzględniając KAŻDE zdjęcie wykonane przez astronautów podczas EXTRA-VEHICULAR ACTIVITY (EVA) - czasu spędzonego na powierzchni Księżyca, poza lądownikiem.

To jest aktualna ilość zdjęć wykonanych podczas sześciu misji Apollo:

Apollo 11...........121
Apollo 12...........504
Apollo 14...........374
Apollo 15..........1021
Apollo 16..........1765
Apollo 17..........1986

Tak więc 12 astronautów, wykonało w sumie 5771 zdjęć.

Wygląda to dla mnie na bardzo dużą liczbę, biorąc pod uwagę fakt, że ich czas na fotografowanie był ograniczony do minimum z uwagi na inne przytoczone wcześniej czynności. Dlatego też wróciłem spowrotem na stronę "Lunar Surface Journal" aby znaleźć jak dużo czasu mieli astronauci na wykonanie wszystkich naukowych zadań, tak samo jak na wykonanie fotografii.

Apollo 11........1 EVA .....2 hours, 31 minutes......(151 minutes)
Apollo 12........2 EVAs.....7 hours, 50 minutes......(470 minutes)
Apollo 14........2 EVAs.....9 hours, 25 minutes......(565 minutes)
Apollo 15........3 EVAs...18 hours, 30 minutes....(1110 minutes)
Apollo 16........3 EVAs...20 hours, 14 minutes....(1214 minutes)
Apollo 17........3 EVAs...22 hours, 04 minutes....(1324 minutes)

(EVA - EXTRA-VEHICULAR ACTIVITY, czas aktywności poza lądownikiem)

Całkowity czas spędzony poza lądownikiem to 4834 minuty.
Całkowita liczba wykonanych fotografii to 5771 zdjęć.


Hmmmm... wygląda na to, że 1.19 zdjęć było wykonywanych co minutę, BEZ WZGLĘDU na to jakie zadanie mieli w danym momencie do wykonania astronauci. Mówiąc inaczej. JEDNO ZDJĘCIE BYŁO WYKONYWANE CO 50 SEKUND!.


Popatrzmy na poniższe czynności aby zobaczyć ile czasu potrzeba na ich wykonanie:

Apollo 11 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego, montaż kamery telewizyjnej, nawiązanie połączenia z Ziemią (włączając w to ceremonialne przemówienie i czat z prezydentem Nixonem), rozpakowywanie i rozmieszczanie modułów badawczych, poszukiwanie, dokumentacja i kolekcjonowanie 22KG skał księżycowych, piesze chodzenie do wielu lokacji, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Apollo 12 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego (naprawianie kamery TV, która uległa uszkodzeniu), nawiązanie połączenia z Ziemią, rozpakowywanie i rozmieszczanie modułów badawczych, piesze wędrówki do różnych lokalizacji, inspekcja modułu Surveyor'a 3, który wylądował na Księżycu w kwietniu 1967 roku. Montaż modułu ALSEP, poszukiwanie, dokumentacja i zbieranie 34KG skał księżycowych, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Apollo 14 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego, nawiązanie połączenia z Ziemią, rozpakowywanie ręcznego wózka do transportu skał, rozpakowywanie i montaż wielu modułów badawczych, piesze chodzenie do różnych lokacji. Poszukiwanie, dokumentacja i zbieranie 42KG skał, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Apollo 15 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego, nawiązanie połączenia z Ziemią, rozpakowywanie, rozkładanie, montaż urządzeń i testowanie zasilanego elektrycznie 4-kołowego pojazdu księżycowego. 17 milowa przejażdżka (8mil/h), rozpakowywanie modułów badawczych (podwojono ilość modułów w porównaniu do pierwszych trzech misji). Poszukiwanie, dokumentacja i zbieranie 76KG skał, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Apollo 16 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego, nawiązanie połączenia z Ziemią, rozpakowywanie, rozkładanie, montaż urządzeń i testowanie zasilanego elektrycznie 4-kołowego pojazdu księżycowego. 16 milowa przejażdżka (8mil/h), rozpakowywanie modułów badawczych (podwojono ilość modułów w porównaniu do pierwszych trzech misji, dodatkowo ta misja posiada kamerę ultrafioletową, potrzebny jest czas na jej obsługę). Poszukiwanie, dokumentacja i zbieranie 95KG skał, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Apollo 17 - inspekcja lądownika w poszukiwaniu uszkodzeń, montowanie flagi, rozpakowywanie i montaż wyposażenia radiowego i telewizyjnego, nawiązanie połączenia z Ziemią, rozpakowywanie, rozkładanie, montaż urządzeń i testowanie zasilanego elektrycznie 4-kołowego pojazdu księżycowego. 30,5 milowa przejażdżka (8mil/h), rozpakowywanie modułów badawczych. Poszukiwanie, dokumentacja i zbieranie 110KG skał, wykonywanie eksperymentów, powrót na lądownik.

Policzmy teraz MINIMALNY czas potrzebny na wykonanie tych zadań i określmy - na podstawie ogólnego czasu, podczas którego astronauci byli poza lądownikiem - pozostały czas tylko na wykonywanie zdjęć.

Apollo 11....czas zadań: 2 hours (120 minutes), pozostaje 031 minut na robienie zdjęć
Apollo 12....czas zadań: 4 hours (240 minutes), pozostaje 230 minut na robienie zdjęć
Apollo 14....czas zadań: 3 hours (180 minutes), pozostaje 385 minut na robienie zdjęć
Apollo 15....czas zadań: 6 hours (360 minutes), pozostaje 750 minut na robienie zdjęć
Apollo 16....czas zadań: 6 hours (360 minutes), pozostaje 854 minut na robienie zdjęć
Apollo 17....czas zadań: 8 hours (480 minutes), pozostaje 844 minut na robienie zdjęć

a zatem:

Apollo 11.......121 zdjęć w 031 minut............3.90 zdjęć na minutę
Apollo 12.......504 zdjęć w 230 minut............2.19 zdjęć na minutę
Apollo 14.......374 zdjęć w 385 minut............0.97 zdjęć na minutę
Apollo 15.....1021 zdjęć w 750 minut............1.36 zdjęć na minutę
Apollo 16.....1765 zdjęć w 854 minut...........2.06 zdjęć na minutę
Apollo 17.....1986 zdjęć w 844 minut...........2.35 zdjęć na minutę

Lub, zapiszmy to w inny sposób:

Apollo 11........jedno zdjęcie co 15 sekund
Apollo 12........jedno zdjęcie co 27 sekund
Apollo 14........jedno zdjęcie co 62 sekund
Apollo 15........jedno zdjęcie co 44 sekund
Apollo 16........jedno zdjęcie co 29 sekund
Apollo 17........jedno zdjęcie co 26 sekund


A zatem sam zdecyduj, na podstawie tych faktów, czy możliwe jest wykonanie tak wielu zdjęć w tak krótkim okresie czasu?

Każdy profesjonalny fotograf powie, że to jest niewykonalne. Każde zdjęcie było inną sceną, lub wykonywane było w innym miejscu, co wymagało przemieszczania się. Czasem nawet 30 mil było pokonywanych, w celu osiągnięcia pewnych pozycji, z których wykonywano zdjęcia. Dodatkowo musiano zachować szczególną ostrożność podczas wykonywania niektórych zdjęć stereofonicznych czy panoram. Każde ze zdjęć było wykonywane bez wziernika, w manualnym trybie sterowania bez jakichkolwiek systemów pomiarowych, podczas noszenia ciężkich "napompowanych" kombinezonów i nieporęcznych ciężkich rękawic.

Agencja NASA pragnie aby świat uwierzył, że 5771 fotografii zostało wykonanych podczas 4834 minut! Wyobraźmy sobie.. średnio jedno zdjęcie co 50 sekund..

Sekret, który NASA próbowała ukryć został odkryty. Zdjęcia mogły nie być wykonane na Księżycu, dlaczego więc tyle zdjęć istnieje? Jak zostały zrobione? Czy ktokolwiek stanął na srebrnym globie? Czy było to po prostu największe kłamstwo w historii?



2005 by Jack White
Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl

na podstawie
www.aulis.com
  • 0



#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa analiza z takiego punktu widzenia o jakim nawet nie pomyślałem ... :>
  • 0



#3

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa.. Jedno zdjęcie co 15 sekund... :lol : NASA mogłoby się postarać.
  • 0

#4

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby zrobili 5 zdjec to tez by ci sie nie podobalo.....
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jakby zrobili 5 zdjec to tez by ci sie nie podobalo.....


Kapitalne są te twoje tezy ktosiuf ... :lol :

P.S.

Ciekawe kiedy przejdziesz do zdan podwójnie złożonych :gicior:
  • 0



#6

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby zrobili 5 zdjec to tez by ci sie nie podobalo.....

Ale 1 na 15 sekund ?? Troche za dużo.
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale 1 na 15 sekund ?? Troche za dużo.


Patrz to było tak :

- Astronauta wychodzi z lądownika rozglada sie po terenie - pstryk
- Podchodzi do ładowni lądownika wyjmuje jedno koło od łazika - pstryk
- Rozkłada kolejne koło od łazika - pstryk
- Każde koło nowa fota - pstryk
- Wraca pod lądownik - pstryk
- Hmmm czas wbić flagę ... wbija ją - pstryk
- Siada do łazika ... przejeżdża 3 metry - pstryk
- Wysiada ... montuje 1/5 anteny nadawczej - pstryk
- Montuje kolejne modyłu anteny - pstryk
- i tak dalej ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

I kto w to ma uwierzyć ?

Jak na wycieczce Japończyków - oni tak biegają i strzelają fotki co kilkanaście sekund ... (kapitalnie to wygląda) :rotfl:

Amerykanom gratulujemy ... głupoty :D
  • 0



#8

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to ze zdjecia zostaly sfalszowane nie oznacza ze amerykanie nie byli na ksiezycu.

Wydaje mi sie ze swiadomie zrobili sobie drugie wyjscie w postaci zdjec robionych na ziemi aby cos ukryc.
Mozliwe ze obawiali/obawiaja sie zbytniej paniki po ujawnieniu prawdziwych zdjec i materialow z ksiezyca. Takie jest moje zdanie.

Pomyslcie co byscie zrobili na ich miejscu w sytuacji gdy macie ujawnic calemu swiatu np. slady pojazdow badz jakies inne statki na ksiezycu (dodajmy ze nie mowimy o czasach wspolczesnych tylko czasach zimnej wojny) Napewno nie wplynelo by to dobrze na to co sie dzialo wtedy na ziemi.
Tak wiec dobrze sie dzieje ze coraz wiecej ludzi szuka prawdy. Mysle ze Nasa wkoncu bedzie musiala sie przyznac do niektorych rzeczy. Zobaczymy co bedzie dalej.
  • 0



#9

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja myślę, że im dłużej brnie się w kłamstwach, tym trudniej potem ujawnić prawde...
  • 0

#10

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to zapewne tez. dlatego nadal jej nie ujawnili :)

im wiecej ludzi sie tym interesuje tym wiekszy nacisk na nasa i ludzi odpowiedzialnych za to cale zamieszanie.
Pozostaje tylko czekac i odkrywac nowe fakty.
  • 0



#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie ze swiadomie zrobili sobie drugie wyjscie w postaci zdjec robionych na ziemi aby cos ukryc.
Mozliwe ze obawiali/obawiaja sie zbytniej paniki po ujawnieniu prawdziwych zdjec i materialow z ksiezyca. Takie jest moje zdanie.


Mam takie same zdanie na ten temat ;)

Ale ta teoria jest jak najbardziej nowa jesli chodzi o tego typu sprawy ...

Zawsze tylko analizowało sie zdjęcia i filmy ...
  • 0



#12

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I chyba sami nam o tym nie powiedzą, dłuuuuuugo nie powiedzą... W sumie to zależy yba od nas szarych obywateli, jak będą naciski to może się wyda...
  • 0

#13

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, ci jankesi to zadnej mistyfikacji porzadnie nie umieja zrobic. Wtopa z 9/11, wtopa z apollo, zalosne. A debilna ilosc zdjec opublikowana przez NASA to chyba tylko tak mozna wytlumaczyc: Zbudowali sobie "piekny" ksiezyc w studiu filmowym i stwierdzili ze tak z 500 zdjec by sie przydalo zrobic na te 6 misji. Ale zdawali sobie sprawe ze znaczna ich czesc moze byc do d**y (studio filmowe= grawitacja+spadajace lampy+problemy z oswietleniem itd), wiec na wszelki wypadek zrobili nie 500, a prawie 6000 (bo z tych 6tys zawsze sie 500 przyzwoitych wybierze). I wszystko by bylo cacy, gdyby ktos przez pomylke (ludzie, kto w tym NASA pracuje :o ) nie opublikowal wszystkich 6000 zdjatek, a nie tylko te starannie wyselekcjonowane :lol :
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(ludzie, kto w tym NASA pracuje :o )


Powołując się na film "UFO Secret Space" odpowiem, że ... Masoni (także astronauci byli "wolnymi Masonami") :sux:
  • 0



#15

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurcze bardzo dobra analiza... Kwestia tylko byli czy nie byli?? Mnie tylko zastanawia dlaczego cisza o podróżach na księżyc od 30 lat?? Jeżeli wtedy mieli amerykanie taką technike to księżyc powinien być już zaludniony dzisiaj przez ziemian :oops: Ale może uznali że tam nic ciekawego nie ma a wyprawy kosztują duże pieniądze?? A z nowu może ... itd. Jednak gdy to jest wielkie oszustwo to prawdopodobnie się o nim dowiemy jak naprawdę tam wylądują... A sprawa UFO na księżycu to nie sądze... Amstrong je widział i rząd się przestraszył i sfabrykował zdjęcia... nieeeee...dobiero było by zaciekawienie księżycem i jego eksploracja "ciekawość naturą ludzi" jest od zawsze 8) 8)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych