Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samookaleczanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'nikt mnie nie kocha, świat mnie nie rozumie, mrok wyżera moje samotne serce, idę do kąta się pociąć'. wygląd to dodatek ;]


Myslę, że to stereotypowe myslenie. Każdy ma inne problemy, a ze niektórzy pomagają sobie w ten sposób, to inna sprawa, Takie dramatyczne monologi to tylko emo. Czystej krwi, grzywkowe. Bo to aż monotonny temat.

#62

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee tam emo i zyletki to dwie rozne rzeczy ;p

Wiekszosc "imou" na oczy nie widzialo sznytow ;p naprawde ciekawi mnie jakie problemy ma trzynastolatek ze jedyna droga wyladowania emocji jest ciecie sie?@@' wole nie wnikac ;S

Pare miechow temu postanowilem zobaczyc jak to jest a ze pod reka mialem rozbita szklanke jej czesci byly naprawde ostre i praktycznie nie czulem w ogole bolu, nie mialem wtedy zadnych problemow nad ktorymi mogl bym sie uzalac ale jednak po zrobieniu sobie pare naciec poczulem dziwna ulge xD naprawde fajne uczucie ;p

Tyle ze slady na rekach juz tak fajne nie wygladaja a mam lepsze sposoby zeby "zrobilo mi sie blogo" xD "

#63

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to tną się ludzie słabi psychicznie, jak to ktoś się tnie, powinien być leczony, bo wdłg. mnie to już choroba

#64

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rastamanek ja już jadę w Piątek na testy psychologiczne :P .
Wiesz ile przeżyłem złego przez te wakacje.
Pedofil, policja, krzyk brak przyjciol.
Jednak już się zbliża szkoła więc będę miał tylu ludzi go gadania

#65

sebo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki. Odzyskałem wiarę w siebie, patrząc na Was. Hehe. Bez urazy.

down:
Nie, skądże. Nie mam nic do Was. Lubicie się okaleczać - róbcie to dalej...
Po prostu po przeczytaniu tego tematu zrobiło mi się lepiej i chciałbym Wam za to podziękować. ^^

#66

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak mnie jakoś wzięło na liczenie i naliczyłem się około trzydziestu blizn bo żyletce na lewej ręce

#67

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi nie jest lżej, źle mi jak widzę jak ktoś się niszczy :] I nie dotyczy to tylko cięcia się. Moim zdaniem to niemal taki sam objaw słabości psychicznej jak każdy inny nałóg, alkohol czy papierosy, że bardziej nietypowy- owszem, ale to wciąż są podobne sprawy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych