Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samookaleczanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wampiry są, ale nie spia w trumnach ani nie kryja sie za płaszczami syczac na ofiary ; P

#32

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fenixx naprawdę wygląda jakbyś się tym chwalił, ok można o tym porozmawiać, podyskutować, ale bez przesady. Ten temat zaczął wyglądać jak reklama samookaleczania się...

#33

Azel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wampiry zmieniły swoje postaci w takich ludzi którzy lubią bądź uwielbiają pić krew. Ja mogę się zaliczyć do tych którzy lubią pić krew i ona ich hipnotyzuje.

#34 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

A tak w ogóle - co jest przyjemnego w samookaleczaniu się? Moim zdaniem nie jest to normalne :/ Ale nie będę próbował, żeby się przekonać jak to jest, dlatego proszę o opisanie stanu w jakim się znajdujecie w trakcie/po cięciu. I dlaczego chcecie robić to dalej?

#35

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakbym się ciał, też bym sie chwalił, bo lubie jak sie nademną użalają :P jestem wyjątkowo spaczony i stukniety. "biedny, pewnie dużo przeszedł ojej" i tak dalej.. Lubie byc w TAKIM centrum uwagi- może inni mają podobnie

#36

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Azel, witaj w klubie ;) Czyją krew juz probowales?

#37

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o fuuj zwijam się stąd okropieństwo :aaa:



#38

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego proszę o opisanie stanu w jakim się znajdujecie w trakcie/po cięciu. I dlaczego chcecie robić to dalej?


Myslę że ból fizyczny pozwala zapomniec o cierpieniu na tle psychicznym, i o ile wiem, to rany obniżają cisnienie krwi. Wiem to z włąsnego doswiadczenia, jak w nerwach przejechałem czyms ostrym, to uspokoiłem się od razu. Wiec jakies to znaczenie ma .
minus- sznyty i to nie ejst najlepszy sposób, ze wzgledu na rany..

tak myslę

#39

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściąlem się trochę wyżej bo poniżej kolana będzie odzwierciedlało kalekę.
Dzisiaj wlaśnie przed chwilą ugiela mi się noga przez te 4 rysy i nazwisko wyryte

#40

Azel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś załamany. Czujesz się źle i myślisz o tym by znieść napięcie psychiczne i ten ból który ci głowę rozsadza. Podczas cięcia ból fizyczny daje upust myślą i temu wewnętrznemu uciskowi. Po części przez rozcinanie czujesz euforię i podniecenie oraz ulgę. Nie trwa to jednak długo. Po cięciu niektórzy jeszcze rozciągają rany by ból nie przemijał i by nie wracały myśli i strach.

#41

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja w kciuku przez kilka dni czucia nie miałem jak mi się skalpel wbił...




.... tylko czy jest się czym chwalić?



W przypadku świadomego cięcia to chwalisz się jedynie swoim gówniarstwem. :/



#42

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sznyty można częsciowo lub calkowicie usunąc...są specjalne masci/kremy do szybkiego gojenia sie blizn.

#43

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

OK teraz trochę to rozumiem, ale i tak uważam, że to niemal najgorszy z możliwych sposobów poradzenia sobie z problemami.

#44

Azel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drusilla nie mam dawcy krwi. Piję swoją. Nudzi mi się to jednak. O dawcę nie jest tak łatwo. Szczególnie badanego.

#45

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK teraz trochę to rozumiem, ale i tak uważam, że to niemal najgorszy z możliwych sposobów poradzenia sobie z problemami.


Myslę że to sposób dla osób, które mają problemy towarzyskie, albo nie chcą zaprzątac innych swoimi problemami. Nie mają komu sie wyżalic, albo nie chca smucic innych, to robią to sposobem noża...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych