Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowita formacja UFO nad Meksykiem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#16

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:shock: zaczęło się spełniać :!: :shock:
  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I będzie tak dalej się rozwijało :D W końcu przylecą do nas całe eskadry i poselstwa czy coś takiego :( No, czekamy, czekamy!
  • 0



#18

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym nie czytałem Przemo, ale coraz więcej tego syfu na niebie lata :D
  • 0

#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem zdania, że duża część z tego co obserwujemy, to zwykła projekcja holograficzna w 3 wymiarach. To część programu przygotowania ludzkości na kontakt z inną cywilizacją.  takie przedstawienie, przygotowane przez obcych, które nam serwują w celu przyzwyczajenia do swojej obecności.


bardzo możliwe! myśle że część tych obcych faktycznie jest tylko projekcją, ale na pewno część to była oczywista manifestacja obecności...
  • 0



#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale moze byc tez taka sytuacja, (pamietajmy ze kosmici przybywaja na ziemie w celu badania nas) ze moze szykuja sie do inwazji i zniewolenia nas, a w tej chwili obserwuja sytuacje technologiczna na ziemi, chca byc pewni ze nic im nie zrobimy
  • 0



#21

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(...)chca byc pewni ze nic im nie zrobimy

Zależy jakiś żrodków by użyli, chociaż nie jesteśmy tak dokońca bezbronni ^^
Swoją drogą myśle że jak nadejdzie czas to nie będzia tak że przyleci tu jedna rasa, ale kilka/kilkadziesiąt aby zawrzeć pokój, bądź podzielić się wiedzą...
  • 0



#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wg. mnie najwazniejsza rzecza jakiej dokonalismy to powolne (bo nie dokonalismy jeszcze wszystkiego) opanowanie atomu, bron jadrowa, itp. to wlasnie to moze im zaszkodzic, nie mowiac juz o naszej atmosferze
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wg. mnie najwazniejsza rzecza jakiej dokonalismy to powolne (bo nie dokonalismy jeszcze wszystkiego) opanowanie atomu, bron jadrowa, itp. to wlasnie to moze im zaszkodzic, nie mowiac juz o naszej atmosferze


może dośc mocno zaszkodzić, z tym ze nie tylko im. W końcu ludzkośc jest znana z tego, że dąży do samodestrukcji...
A po drugie nie powiedziane jest że oni też nie opanowali tego typu broni.. moze nawet mają potężniejsze jej odmiany...
  • 0



#24

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Traper pisałeś, że przybędą być może by wymienić się wiedzą, chyba chciałeś napisać przekazać nam wiedze :wink: a tak wogóle ziemia jest cywilizacyjnym zadupiem :D jedynie my mamy moc w sobie i to ich interesuje moim zdaniem.
  • 0

#25

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a tak wogóle ziemia jest cywilizacyjnym zadupiem :D jedynie my mamy moc w sobie i to ich interesuje moim zdaniem.

śmieszne stwierdzenie z tym zadupiem :P , ale troche racjiw tym jest. Jak sądze to raczej oni by nas pokierowali a nie my ich, ale napewno by się chcieli o nas troszke rzczy dowiedzieć.
A co do tego że ich by interesowały nasze zdolności... moze to właśnie oni ja uśpili przed wiekami a teraz chcieli by nam pomóc je odblokować i nauczyć z nich korzystać, kto wie? poczekajmy do 2012 :(
  • 0



#26

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do drugiej kwestii to też możliwe :? a stwierdzenie może i śmieszne ale racja w tym jest :D
  • 0

#27

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do drugiej kwestii to też możliwe :? a stwierdzenie może i śmieszne ale racja w tym jest :D

nie powiedziałem że nie ma racji... ja też uważam, że lepiej by się żyło np. w czasam Sumeru i mieć za nauczycieli takie istoty jak ich bogowie/kosmici.
Znowu się powtórze, ale... poczekamy - zobaczymy!
  • 0



#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

powiem tak, sadze ze im chodzi o nasze ciala, przeciez gdy odkryja "sekret mocy" w naszych cialach beda mogli to zastosowac u siebie
  • 0



#29

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niebyłbym taki pewien czy będą mogli to zastosować u siebie
  • 0

#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie sądze żeby to był jakiś sekret... przecież oni "musieli" maczać palce (jeśli mają ^^) w naszym stworzeniu, bądź ewolucji to chyba by o tym raczej wiedzieli, nie? No.. też tak myśle :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych