Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomórnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a szkoda bo ludzie dowiedzieli by się dużo więcej na temat tego czegoś!!!!!!!
  • 0

#17 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Np co??? a moze to był mój pies??? dlatego lepiej żeby nie wiedzieli nic więcej, bo mogę niezłą grzywnę zapłacić :D
  • 0

#18

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to jakaś istota spokrewniona z chupacabrami... możliwe bo przeciesz nawet takich żab jest kilka set albo tysięcy gatunków... :)
  • 0

#19

Nati11.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio zainteresowała mnie ta historia jest dość ciekawa ale czy prawdziwa?
Przecierz nikt go dokładnie nie widział tylko jakieś czerwone oczy.
nie wiadomo nawet czy napewno istnieje a i takie pytanko czy jeśli zjada króliki może też zjadać psy jeśli zabrakinie mu żarcia? Bo trochę się go obawiam ale panikować nie będe :aaa:
  • 0

#20

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obecnie sądzi się że pomórnik prawdopodobnie był tylko zwykłym, rudym rosomakiem.
  • 0



#21

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak tylko z pomórnikiem jest o tyle dziwna sprawa ,że najpierw gdy przebadano DNA niby jego włosa to wyniki wskazywały ,że to nieznany gatunek ,jednak później wyszło nagle ,że to włos rosomak...
  • 0

#22

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko bardzo ciekawą sprawą jest jak Rosomak dostał się na terytorium Polski. Najbliższe znane tereny na których występuję to zwierzę znajdują się na pograniczu rosyjsko-fińskim i w północnej Szwecji a więc grubo ponad 1000 km. od naszego kraju. Rosomak też ze względu na swą dzikość, potrzebę bardzo dużego terenu do życia i agresywność zupełnie nie nadaję się do prywatnej hodowli, również niewiele ogrodów zoologicznych decyduję się na to zwierzę. Tak więc można przyjąć, że w prywatnych rękach znajduję się znikoma ilość tych zwierząt.
  • 0

#23

killim.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem to albo jakaś nieznana odmiana rosomaka albo coś w rodzaju polskiej Chupacabry(kto powiedział że u nas nie można znaleźć takiego cuś?).
  • 0

#24

soyer.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pomórnik to rosomak, który dostał się tu z Finlandi bądź Norwegii
  • 0

#25

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bravo odkryłeś Amerykę :omfg: , to już wszyscy wiedzieli już 2 lata temu (albo rok) .
  • 0

#26

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest wcale takie pewne. Ja do CBUFOiZA nie mam zbytniego zaufania, poza tym nie stwierdzili że chodzi dokładnie o to stworzenie.
  • 0



#27

Sarge.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedyś słyszałem o jakieś akcji w Gdańsku w 2003 roku chyba ale nic dokładnego nie wiem
  • 0

#28

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prosił bym zebys dowiedział sie wiecej i przekazał mam te informacje. Ja skrupulatnie zbieram informacje o polskiej czupie i mam juz jej niezłą kartoteke moim marzeniem jest rozwikłanie tej zagadki, mozna powiedziec ze to taki mój konik ;)
  • 0

#29

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lukasz9 jeśli możesz podziel sie znami swą kartoteką :] osobiście byłem zafascynowany Pomórnikiem ale gdy wszystko wskazało na Rosomaka mój entuzjazm zniknoł... a według mnie była to jedyna polska kryptyda warta uwagi
  • 0

#30

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To moze przedstawie kilka ciekawych faktów na temat polskiej czupy? bo niema sensu wklejac wszystkich moich notatek ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych