Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ja robię coś źle ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbuje tworzyć psi balle lecz nie wiem czy robię dobrze i zawsze taka myśl przechodzi mi po glowie.
I nie mogę dalej nic robić ,ponieważ myślę ,że robię coś źle.
Raz poczulem mrówki które chodzą po ramieniu ale po jakimś czasie od zdarzenia wmówilem sobie ,że to nie prawda.
Co to może być ??
Jakaś bariera, jak tak nadal będzie to nigdy nic nie zrobię ani psi balla ani telekinezy ani nic
  • 0

#2

oli.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśle, że musisz uzyskać poziom super sayijan 3, aby stworzyć kule. xdd

Przecież to działa na zasadzie wyobraźni, zresztą stworzysz niby tą kule psi a i tak nic z nią robić nie możesz...Lepiej sie zajmij telekinezą. xddd
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak ty to robisz ze tylko raz poczules to mrowienie ... ja je kontroluję zawsze, przy najmniejszym skupieniu stymuluję energię w całym moim ciele. Skup się i spróbuj jeszcze paredziesiąt razy.
  • 0



#4

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę próbowal,
tylko u mnie jest coś z koncentracją nie tak :D
Więc czasamic hce zrobić PSI balla ale nagle coś mi w glowie innego wyskakuje
  • 0

#5 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Podstawa - medytacja! Bez tego nie będziesz w stanie dostatecznie się skupić...
  • 0

#6

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlaśnie miesiąc temu specjalnie po to kupilem książkę o medytacji
  • 0

#7

Wisnia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co tam bedziesz sie na PSI balle rozdrabnial. Stworz GreatFireBalla i sprzedawaj runki z tym po 1.5k za backpack
  • 0

#8

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Weź mi to o Tibii nie gadaj !!
To ważne tematy a nie jakieś glupstwa
  • 0

#9

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh normalnie żal z Wisni, weż ty sie zastanów zanim coś napiszesz
A do Fenixxa, Jak bedziesz miał czas to usiądz wieczorkiem przy stoliczku czystym, zapal jakas swieczke i wptrauj sie w nia przez około 45 minut. Tylko ona i nic wiecej. ;) Ja tworze Psi - Balle mówie ze jesteś na dobrej drodze ;]

P.S No i oczywiście rób to co mowi eru. Medytacja to bardzo przyjemne uczucie ;) Mozesz też zassac ze strony www.relaksacja.pl darmowe nagranie z instrukcjami jak sie zrelaksowac pana Jacobsona, jak nieznajdziesz to pisz na GG 8774494 wyśle ci ;]
  • 0

#10

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co mu tu o medytacji gadacie on chce PSI balla zrobić a nie sie zrelaksować.
Jesteś na dobrej drodze, wystarczy że wyobrazisz sobie że pobierasz energie np. z PC ;]
Mi PSI ball wychodzi bez koncentracji w każdych prawie warunkach, po prostu musisz myśleć POZYTYWNIE i na pewno ci się uda. Powodzenia!
tak nic z nią robić nie możesz...Lepiej sie zajmij telekinezą.
PSI ballem można zmieniać nastroje ludzi tak słyszałem.
  • 0

#11

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak tworze kule to zawsze czuję jakbym coś miała pomiędzy rękoma,czy wy też coś takiego odczuwacie?
  • 0

#12 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

PSI ballem można zmieniać nastroje ludzi tak słyszałem.

Ależ oczywiście - zależnie od tego jak go zaprogramujemy. Rzucając psi ball'em naruszamy cudze pole energetyczne. Odpowiednio zaprogramowana kulka może przekazać wrzucone w nią emocje do ofiary. Wszystko to kwestia treningu. W sumie to psi ballem można zrobić wszystko - poprawiać nastrój, leczyć, poprzez niego tworzyć tarczę etc.
  • 0

#13

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm no niewiem mi udało się za pierwszym razem gdy tylko przeczytałem jak robić psiballe,lepiej mi wychodzą gdy wyobrażam sobie żę stoję na lodzie i wtedy czuję bardzo wyraźny chłód, te z ciepłem wychodzą mi rzadko,nie wiem czemu
  • 0

#14

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi odwrotnie, te ciepłe to prawie od razu, a te zimne to dopiero po około minucie.

Ja jak tworze kule to zawsze czuję jakbym coś miała pomiędzy rękoma,czy wy też coś takiego odczuwacie?

Tak, to normalne :D
  • 0

#15

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja niestety nie czuje ani zimna ani ciepla tylko jak staram sie powolo zblizyc rece to czuje jakbym trzymal miedzy nimi balon... z powietrzem... zeby nie bylo :P ale coraz bardziej jestem przekonany ze to tylko mi sie wydaje a nie ze to jakis PSIball :/ moze dlatego ze nic innego mi nie wychodzi czyt. LD nie mowiac juz o OOBE
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych