Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesteś Szatanem? Nowak Cię dopadnie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#1

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czarna lista internautów


Tropiciel sekt i pogromca satanizmu, znany z utworzenia czarnej listy zespołów muzycznych "propagujących satanizm", dostrzegł potrzebę zorganizowania listy internautów "wspierających satanizm".
Pomysł już jest w trakcie realizacji - zbierane są numery IP "podejrzanych" internautów. Lista ma trafić w ręce policji oraz urzędników, a także do moderatorów internetowych forów.
Ryszard Nowak kieruje Ogólnopolskim Komitetem Obrony Przed Sektami (OKOPS). Niedawno internauci mogli o nim usłyszeć, dzięki akcji stworzenia czarnej listy zespołów muzycznych "propagujących satanizm". Spis ma według zamierzeń twórcy służyć policji i urzędnikom jako ściągawka "komu zakazać występów".
W przypływie natchnienia i radosnej twórczości Nowaka oraz jego popleczników na listę zostały wpisane m.in. takie "diabelskie" zespoły, jak Sex Pistols, The Doors, Trubadurzy czy Myslovitz.
Kreatywna działalność Nowaka spotkała się w internecie z krytyką oraz - jak nietrudno było przewidzieć - została wyśmiana przez wielu użytkowników sieci. Powstała nawet petycja skierowana do Rzecznika Praw Obywatelskich, przeciwko powstaniu listy Nowaka, którą podpisało ponad 5 tys. internautów. Reakcję tę szef OKOPS-u nazywa "zmasowanym atakiem" za którym stoi niewielka liczba oponentów jego działań.
Mimo, iż skala krytyki była ogromna, a głosy w tej sprawie pojawiały się na wielu forach, Nowak uważa, że "ataki" pochodziły tylko z... kilkudziesięciu komputerów (nie wspomina jednak czy nie chodziło o np. połączenia z neostrady, Netii, UPC itp.). W rozmowie z dziennikarzem "Metra" szef OKOPS-u zasugerował też, iż sprzeciw wobec tworzeniu listy był "sterowany przez dwie, trzy grupy wspierające interesy satanistów".
Nowak zlecił więc zebranie wypowiedzi internautów i skatalogowanie ich według numerów IP oraz loginów użytkowników. Ten swego rodzaju indeks "groźnych internautów" zostanie dodany do raportu o "satanistycznych" muzykach. Całość ma zostać wysłana do "moderatorów internetu". Jak twierdzi OKOPS, wśród zainteresowanych tą listą są już przedstawiciele serwisów Ojczyzna i RadioMaryja, a także forum Fronda. Nowak wyraża przy tym nadzieję, iż "źli internauci" nie będą wpuszczani na fora i nie będą mogli szerzyć swoich satanistycznych poglądów.
Czy lista będzie duża? Metro sugeruje, iż może na nią trafić nawet pięć tysięcy internautów, których podpisy widnieją pod wspomnianą wcześniej internetową petycją przeciw piętnowaniu muzyków na podstawie niejasnych kryteriów.
Nie wiadomo po co są zbierane loginy, tym bardziej nie wiadomo skąd Ryszard Nowak czerpie wiedzę o numerach IP internautów, wśród których jego pomysłowość wzbudziła śmiech lub krytykę. Warto jednak wspomnieć, iż Ryszard Nowak to osoba, która za "satanistę" uważa m.in. Jurka Owsiaka, uzasadniając swój pogląd tym, że Owsiak... dziwnie i nerwowo macha rękami.
Co ciekawe, wiarygodność i działalność Ryszarda Nowaka krytykowana jest również przez ośrodki informacji o sektach, o czym można przeczytać na stronach katolickiego portalu Opoka.
Innym ciekawym osiągnięciem barwnej postaci, jaką niewątpliwie jest Ryszard Nowak jest akcja "Lato bez sekt". W czasie jednej z edycji grupa młodych ludzi uzbrojonych w kije, łańcuchy i kamienie zaatakowała ekologów prowadzących właśnie wykład na temat wegetarianizmu. Powód? Ekolodzy zostali uznani za sektę.
Nie można też przemilczeć dydaktycznych sukcesów naszego bohatera, który twierdzi, że przeszkolił z wiedzy o sektach stu zielonogórskich prokuratorów. Za komentarz do tej rewelacji niech służy fakt, iż w zielonogórskiej prokuratorze owa setka wzbudza komiczne zdziwienie.

Źródło: interia.pl
  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Miałam się zastanowić nad jakimś ambitniejszym postem, ale stwierdziłam, że nie będę w stanie podsumować tego lepiej niż słowami: "Żal mi pana, panie Nowak" :/

( Myslovitz :rotfl: )
  • 0

#3

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co to ma być ? Nie opłaca sie marnować klawiatury na tego człowieka. Co on sobie myśli ? Że coś zmieni ? Na razie to zmienił tylko wyraz twarzy internautów jak patrzą na te jego pseudofilozoficzne wywody nt. satanizmu.
  • 0



#4

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki to kraj ,w którym ludzie chorzy psychicznie dochodzą do wladzy ;-/
Z jego poglądami nie będę polemizowal ,bo jeszcze mnie zaaresztują za bezczeszczenie świętości
  • 0

#5

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest ograniczanie wolności wyznawanej religii... jeśli on uważa Sz.P Jurka Owsiaka za sataniste to on chyba jest opętany !!
  • 0

#6

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten schizofrenik jest poważnie traktowany przez policje ,a nawet byl bieglym sądowym w sprawie o propagowanie satanizmu... To jest kraj idiotów ,tyle powiem.

Co Owsiak robi z rękami

Według Nowaka zjawiają się również na słynnych muzycznych festiwalach. Na przykład na Przystanku Woodstock, który szczególnie upatrzyli sobie sataniści. Za największego piewcę satanizmu Ryszard Nowak uznaje organizatora festiwalu Jurka Owsiaka. – Wystarczy spojrzeć, co ten facet robi z rękami – wyjaśnia. – Jego dłonie są nerwowe i często pokazują znaki charakterystyczne dla wyznawców szatana. Owsiak to zakamuflowany satanista.
Nowak zapewnia, że wie, co mówi. W końcu polskie sądy już dwukrotnie powoływały go na biegłego w procesach satanistów – w Białej Podlaskiej i w Bydgoszczy. To właśnie jego opinie miały wpływ na wydawane przez sąd wyroki.
Z szatanem i jego wyznawcami Ryszard Nowak walczy już po raz dziewiąty z rzędu. Zawsze pod hasłem „Lato bez sekt”.
Jednego „Lata bez sekt” Robert Surma, filozof i ekolog z Mysłowic, nie zapomni do końca życia. W miejscowym domu kultury brał wtedy udział w zebraniu Klubu OK, stowarzyszenia propagującego ekologię i wegetarianizm. – Do ośrodka wpadło kilkunastu młodych bojówkarzy uzbrojonych w łańcuchy, kije – wspomina filozof. – Poleciały na nas kamienie i wyzwiska. Dowiedzieliśmy się, że jesteśmy sektą.
Jeden z ekologów został dotkliwie pobity, innym udało się uciec. Wkrótce potem z krążących po Mysłowicach ulotek Robert Surma dowiedział się, że jego Klub OK, jak dziesiątki innych stowarzyszeń ekologicznych, został wpisany do tak zwanego wykazu sekt.
– Do dziś nie udało nam się ustalić, kto stworzył tę czarną listę – mówi ekolog. – Ale na rozprowadzanych ulotkach widniała nazwa Dominikańskie Centrum Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych. Zdziwiłem się, bo nasz ruch nie miał i nadal nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią. Równie dobrze można by posądzać o sekciarstwo osiedlowe kółko modelarskie lub koło gospodyń wiejskich.
Kilka miesięcy później Surma dostał wezwanie na policję. – Przesłuchanie było związane ze stosowaną przeze mnie dietą wegetariańską, którą dominikanie zaklasyfikowali jako jedną z oznak sekciarstwa – wyjaśnia. – Policjanci próbowali ustalić, czy nie jestem członkiem jakiejś grupy religijnej, bo w głowie nie mogło im się pomieścić, że normalny człowiek może stosować dietę opartą wyłącznie na warzywach, owocach i zbożach.
Kościelne organizacje zwalczające sekty rzeczywiście nie pozostawiają na wegetarianach suchej nitki. „Intensywna dieta wegetariańska prowadzi do wzrostu podatności na sugestię oraz wpływy innych i powoduje zanik krytycyzmu – zapewnia ksiądz Grzegorz Daroszowski na stronie internetowej Centrum Przeciwdziałania Psychomanipulacji, którego siedziba mieści się przy archikatedrze w Lublinie. – Wegetariańskie hasła coraz częściej są jedynie »nową szatą« sekt”.


źródlo http://przekroj.pl/i...mp;limitstart=0
  • 0

#7

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to tylko czekam az mnie zwina.

zalosny ten pan.
  • 0

#8

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak ja mam dynamiczne IP, i jestem "wątpliwej" orientacji to czy pan Nowak moze mnie dopisać do listy satanistów? Jakby nie patrzeć znalazłabym sie w szacownym gronie jak Owsiak czy Myslovitz :drink:
To co wyczynia ten *&^%$$#$#^&* <--- hiszpańskie przekleństwo, jest po prostu żałosne. Żal mi go, naprawdę. Może on sam nigdy na żadnej liscie się nie znalazł. W szkole zawsze był brany jako ostatni do gry w dwa ognie, koledzy go nie lubili i teraz sie wyżywa. Trudno stwierdzić.
  • 0

#9

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy nasze forum też weźmie za propagande satanizmu :rotfl: Przeciez to co robi ten człowiek jest nie tyle żalosne i śmieszne co przerażające... Nie wyobrażam sobie, żebym dostała sprawe w sądzie za to, że jestem wege, albo np. wierze w ufo. Przecież to jest jakieś chore... :sux:
  • 0

#10

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hahahaa AVE SATAN ! I co wpisany na liste zostane ? :D Chcialbym z tym panem porozmawiac w realu xD Boże co za kraj , uciekac z tad jak najdalej trzeba bo to jest po prostu zalosne :/ i chore , patologiczne , ile on lat ma wogole ?? skad sie tacy ludzie biora ?? pewnie od malego slucha radia maryja a jedyne slyszne telewzji to trwam i puls , nie nie moge , zal dupe sciska >.<

hahaha no napewno zostane wpisany na liste , mam satanistycznego usebara przeciez :D :D

nie no nie moge co za kraj ten temat mnie na lopatki totalnie rozlozyl xD Bede mial uraz psychiczny po tym jakis hahahahahaha

gdzie ten koles mieszka ?? chce pojechac z nim pogadac , moze mnie nie przegna krucyfiksem i woda swiecona hahahahaha

a te forum i jego uzytkownicy juz dawno sa wpisani na ta liste bauahahahah

nie no to rozwalilo mi psyche , sry
  • 0

#11

MałoLat.
  • Postów: 68
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze trochę i dodadzą do listy czerwone gitary albo Mietka Foga <lol>

No zobaczymy czy to coś mu da...

edit:

Czy ta lista jest gdzieś opublikowana? z chęcią bym na nią popatrzył.
  • 0

#12

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doda pewnie też jest na tej liscie. Doda-satan! Satan! xD

"Ryszard Nowak oświadczył, że Jerzy Owsiak jest satanistą, ponieważ wykonuje nerwowe ruchy rękoma. Jerzy Owsiak odpowiedział na to nazywając Ryszarda Nowaka "kompletnym idiotą"" AvE :brawo:

Ciekawe kiedy będą zapiski na tą liste? I czy to za darmo czy trzeba coś wpłacać? ^^

Przy takich ludziach zwalczanie sekt traktuje się jak dobrą zabawe i nie bierze sie tego na poważnie. Takim sposobem nie wiele sie zdziała. Można tylko głupawki ze śmiechu dostać. Ja nie wiem co za ludzie mają teraz prawo głosu... W dodatku facet jst z Samoobrony :roll: Czy tam naprawde są sami debile? :wall:
  • 0

#13

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale ludzie co sa w prawdziwych sektach juz nie sa problemem , dawno wszyscy umarli . . . ze smiechu . . .
  • 0

#14

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

JESTEM JUREK SZATAN I MAM WSZYSTKO W : )


coz, polska : )
  • 0

#15

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednym slowem - POWALAJACE :rotfl:

Myslovitz zespolem satanistycznym, nie moge! :D

SKoro p.Nowak twierdzi ze Jerzy Owsiak jest zakamuflowanym satanista, bo "dziwnie macha rekami" to biada wszystkim polskim raperom :D nie moga robic tych swoich gestow rekoma bo pan Nowak ich umiesci na liscie :mrgreen:

Dlaczego w Polsce musi sie trafic jakis imbecyl z ktorego z naszego kraju robi sie posmiewisko?? :wall:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych