Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje Zmory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysz ? Nie sądzę żeby mysz miała siłę popchnąć drzwi albo się wydrzeć.
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A demon, ktory nie ma strun glosowych ma sile sie wydrzec ? ludzie, starajcie sie nie patrzec na takie tematy przez pryzmat waszych religii. Bo kazdy gada co innego.
  • 0

#18

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba musisz wezwac egzorcystę... :ksiadz: :rydzyk2: :rydzyk:
Czy po powrocie twojej rodziny , zdarzały Ci się podobne ,, sytuacje" ?????????????
Nie mieliście nic do roboty, by przyzywac duchy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#19

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobacz, masz 20 lat, a podchodzisz do egzorcyzmów jak 13 latek..


A wiesz może, że nie można tak po prostu iść do kościoła i powiedzieć "Cześć, chce egzorcyzm bo dzieją się u mnie dziwne rzeczy" Zanim dojdzie do egzorcyzmu kościół przeprowadza masę dochodzeń, to już nie są takie sobie odwiedziny księdza, który poświęci dom i sobie pójdzie ...

Chyba musisz wezwac egzorcystę... :ksiadz: :rydzyk2: :rydzyk:
Czy po powrocie twojej rodziny , zdarzały Ci się podobne ,, sytuacje" ?????????????
Nie mieliście nic do roboty, by przyzywac duchy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chyba większość z nas chociaż raz próbowała przywołać duchy :roll: . Czysta ciekawość i chęć oderwania się od rzeczywistości chociaż na chwilę robi swoje. A co do podobnych sytuacji, tak jak wspominałem - tylko parę razy, jedno z dziwniejszych to było kiedy z siostrą jadłem kolacje, światło zaczęło gasnąć i zapalać się od nowa i tak chyba przez 15 sek. ale myślę, że mógł to być jakiś skok napięcia, czy coś w tym stylu.
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba większość z nas chociaż raz próbowała przywołać duchy

Wlasnie sprawa zazwyczaj wyglada tak, ze nikt nigdy nie wywolywal nigdy duchow, bo kazdy slyszal ze to niebezpieczne i sie bal wywolac :] czyli zamkniete kolo.
  • 0

#21

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomysł z egzorcystą jest całkiem dobry. Obecnie w Polsce działa około 60 egzorcystów i właściwie każda parafia ma już przynajmniej jednego. I każdym kościele powinna być możliwość uzyskania kontaktu z takim duchownym.
Sam nigdy egzorcysty nie potrzebowałem ale myślę że Kościół nie będzie robił problemów.
  • 0

#22

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uważam, że krzyk kobiety to było przejście w faze snu...czasem słyszymy naprawde głośne rzeczy gdy jesteśmy już kompletnie śpiący....moja koleżanka miała tak samo.

Co do filmiku....rzeczywiście niesamowite. Trudno żeby ktoś wykonywał tak bardzo ekspresyjne ruchy ciała chyba, że to był jakiś kabaret :/
  • 0

#23

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc...

Ten filmik... Jest przyśpieszony (odkrywca ze mnie?), sam przyśpieszyłeś żeby nie uploadować 1-3 minutowego nudnego filmiku czy taki zastałeś? Jeśli masz normalną wersję to daj ją żeby lepiej określić prędkości.

Jeżeli kamera była włączona to i komputer musiał być włączony (informatyk ze mnie?) a co za tym idzie i najprawdopodobniej monitor, a monitor + wyświetlacz = dodatkowe cienie. Jeżeli możesz daj zdjęcie pokoju.
  • 0

#24

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten filmik... Jest przyśpieszony (odkrywca ze mnie?), sam przyśpieszyłeś żeby nie uploadować 1-3 minutowego nudnego filmiku czy taki zastałeś? Jeśli masz normalną wersję to daj ją żeby lepiej określić prędkości.


Przyspieszyłem, bo trwał trochę za długo, a tak jak mówiłem było to w maju zeszłego roku, tak więc nie mam już tego filmu na dysku.

Jeżeli kamera była włączona to i komputer musiał być włączony (informatyk ze mnie?) a co za tym idzie i najprawdopodobniej monitor, a monitor + wyświetlacz = dodatkowe cienie. Jeżeli możesz daj zdjęcie pokoju.


Monitor LCD, stał w miejscu i nie było na nim żadnych "ruchliwych obiektów", a oto zdjęcia tego samego miejsca zrobione przed chwilą w różnym świetle.

W mniej więcej takim samym świetle, przy włączonym TV.
Dołączona grafika

W półświetle + TV.
Dołączona grafika

W pełnym świetle + TV.
Dołączona grafika

Mogę jeszcze nagrać film z włączonym TV, jeśli chcecie.
  • 0

#25

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze: chodziło mi o zdjęcie TV i monitora, zrób fotkę z wejścia.
Po drugie: jeżeli zastałeś włączoną kamerkę to skąd wiesz co się działo na monitorze?
Po trzecie: dlaczego filmikiem z maja zainteresowałeś się dopiero w sierpniu i dlaczego w ogóle usunąłeś zwolnioną wersję? Coś w niej było nie tak? Intrygujący film, ale zajmujący kilkanaście mega to za dużo? Czy chodziło o to że widać coś czego nie powinno być widać? :P
  • 0

#26

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po drugie: jeżeli zastałeś włączoną kamerkę to skąd wiesz co się działo na monitorze?


Gdy wszedłem do pokoju od razu spojrzałem na monitor, a jedyne co było włączone to program do nagrywania. Poza tym chociażbym nie wiem co robił, nie mogę uzyskać takiego samego efektu cieni z monitora, zresztą nagram to dzisiaj i zamieszczę na YouTube.

Po trzecie: dlaczego filmikiem z maja zainteresowałeś się dopiero w sierpniu i dlaczego w ogóle usunąłeś zwolnioną wersję? Coś w niej było nie tak? Intrygujący film, ale zajmujący kilkanaście mega to za dużo? Czy chodziło o to że widać coś czego nie powinno być widać? :P


Nie zainteresowałem się dopiero w sierpniu, to tutaj trafiłem dopiero w sierpniu, więc nie mogłem np. Tobie wcześniej go pokazać. A co do filmu na dysku, nie wiem jak Ty, ale ja robie formata co kilka miesięcy, a od maja 2006 r minęło ich już dosyć sporo. :hmm:
  • 0

#27

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, wygląda mi na fake. Na początku jakby ktoś stał z wyciągniętymi w lewo rękoma i nimi machał a potem się wycofał. Poza tym dziwi mnie to że jeżeli wiesz że filmik jest autentyczny (tak twierdzisz) to nie zachowałeś oryginału. Ja jakbym miał takie nagranie to bym wypalił wrzucił na 10 serwerów i jeszcze na każdą partycje z osobna... A u ciebie co się okazuje? Poszedł w formacie, a przyśpieszony został? Intrygujące...

Prosiłem o zdjęcie pokoju ponieważ wygląda na to że to coś robiące cienie wycofywało się do drugich drzwi... ale to tylko przypuszczenie.

A najważniejsze jest to że twierdzisz w poprzednim poście że filmik jest z maja 2006 (!) a w pierwszym poście piszesz:

Wakacje 2006


Ok, luz wakacje też miałem od maja, ale...

o kilku miesiącach zapomniałem już całkowicie o tej sytuacji, jednak pewnego wieczoru wyszedłem z pokoju, a kiedy do niego wróciłem zastałem włączoną kamerkę internetową i program do nagrywania, zdziwiony odtworzyłem film i ku mojemu zdziwieniu zastałem coś takiego:


Kilka miesięcy po wakacjach 2006 następuje maj 2006? Co jest?! Wakacje w styczniu?! Czy po prostu filmik zrobiłeś tydzień temu i rzuciłeś na forum: "niech się ludzie podniecą"?
  • 0

#28

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż za dogłębna analiza.. :D

Oglądając pierwszy raz ten filmik i widząc ten poruszający cień od razu skojarzył mi się fragment filmu "Kevin sam w domu", w którym :P próbował odstraszyć tych rabusiów.
On umieścił nadmuchaną kukłę w wannie i poruszał od dołu za sznurki co dało jak dla mnie identyczny efekt poruszania jakby rękami :P Może to i głupie ale cóż poradzę, że to pierwsze skojarzenie. :banan:

Przydałby się filmik w autentycznej wersji, myślę, że dałby inne spojrzenie na tą sprawę.
  • 0

#29

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym dziwi mnie to że jeżeli wiesz że filmik jest autentyczny (tak twierdzisz) to nie zachowałeś oryginału. Ja jakbym miał takie nagranie to bym wypalił wrzucił na 10 serwerów i jeszcze na każdą partycje z osobna... A u ciebie co się okazuje? Poszedł w formacie, a przyśpieszony został? Intrygujące...


Nie każdy reaguje tak samo na dane sytuacje jak Ty, może weźmiesz to pod uwagę ?

A najważniejsze jest to że twierdzisz w poprzednim poście że filmik jest z maja 2006 (!) a w pierwszym poście piszesz:
Ok, luz wakacje też miałem od maja, ale...
Kilka miesięcy po wakacjach 2006 następuje maj 2006? Co jest?! Wakacje w styczniu?! Czy po prostu filmik zrobiłeś tydzień temu i rzuciłeś na forum: "niech się ludzie podniecą"?


YouTube:
Dodano: 7 mar 2007
Od: Arcadias666

Mała pomyłka, marzec 2007, każdemu może się zdarzyć, a ponieważ było to dosyć dawno, dat nie pamiętam perfekcyjnie, ale nie został on wrzucony na pewno tydzień temu, a już na pewno nie po to, żeby ludzie się podniecili, dałem go na YouTube, żeby pokazać go jednemu znajomemu, który także zajmuje się takimi sprawami, to była jedyna osoba, która widziała ten filmik, ponieważ był on do czasu pierwszego postu w tym temacie filmem prywatnym.

A oto zdjęcia pokoju:

Zdj. 1
Dołączona grafika

Zdj. 2
Dołączona grafika

Zdj. 3
Dołączona grafika


Przydałby się filmik w autentycznej wersji, myślę, że dałby inne spojrzenie na tą sprawę.


Nie wiem, może mam to gdzieś na płycie, poszukam jednak nic nie obiecuje ...
  • 0

#30

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to fake :cafe:
tak jak ktos napisal wczesniej , jak dla mnie te cienie to machanie rekami a swiatlo na scianie zeby cienie lepiej byly widoczne to moze z tv ?? , co do drzwi , to nie widzimy dolu ich a wiec ktos moze tam przesuwac nimi , po 3 przyspieszenie filmiku utrudnia dokladne zbadanie , co natomiast moglo byc celowe. . .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych