Skocz do zawartości


Raport specjalny Klopoty z Radiem Maryja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Raport specjalny
Kłopoty z Radiem Maryja


Środa, 12 kwietnia 2006

O. Rydzyk prosi o przebaczenie
PAP/IAR 13:20 (aktualizowane 50 minut temu)
Przebaczamy wszystkim czyniącym nam zło i również prosimy o przebaczenie naszych popełnionych błędów - oświadczył na antenie Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk. Dyrektor toruńskiej rozgłośni zaapelował o zaprzestanie "terroru medialnego".

Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty wypowiedziami u nas jednego spośród znanych polskich felietonistów, to jest nam bardzo przykro. Nikt nie miał zamiaru uczynić jakiejkolwiek i komukolwiek przykrości czy szkody. Szanujemy każdego człowieka, niezależnie od narodowości stanu wieku rasy czy religii - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w oświadczeniu nadanym przez Radio Maryja.

jesli chodzi o moja opinie To Ojciec Dyrektor przechodzi juz sam siebie...cos bez nazwy :rotfl: :rotfl:

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozostawię jego "psheprośiny" bez komentarza. Przecież to rasowy antysemita...



#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

on nie ma w sobie zadnego wstydu ani godnosci

#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szanujemy każdego człowieka, niezależnie od narodowości stanu wieku rasy czy religii

- mnie rozłożył ten fragment :D :rotfl:



#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mnie rozbroil tez ten fragment:)

"Przebaczamy wszystkim czyniącym nam zło i również prosimy o przebaczenie naszych popełnionych błędów"

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak przebaczają, a zaraz znowu będą szerzyć antysemicką propagandę...



#7

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja go nie lubie ojca dyrektora itp
ale za to jedne z najbardziej rozbrajających filmików jakich widziałem to jego wierna wspólnota pewnie wiecie o co chodzi a jak nie to macie tu linka

http://video.google....&q=radio maryja

NORMALNIE Beka

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nno z tego to ja mam polewke ciagle...podoba mi sie tez reklama Majewskiego.. :rotfl:

#9

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Przepraszamy i prosimy o przebaczenie (...)" Czy te słowa nie były używane już w o wiele większym oddźwięku przez pewnych duchownych po zakończeniu wojny? :)
Pozostawiam manipulację tym zwrotem bez komentarza.

#10

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę, że to jakaś prowokacja.

A co do antysemityzmu to szczerze mówiąc nie lubię żydow, a co do homofibii to nienawidzę gjów i lesbijek.

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale nie szerzysz nienawiści do nich?



#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jak mozna ludzi nie nawidzic.Lesbijki i geje to tacy sami ludzie.NIe ich wina jest ze sie tacy urodzili.

#13

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, ale żeby to zrozumieć trzeba mięc czym rozumieć. A jak dla kogoś ważnieszy jest dogmat niż rozsądek, to potem mamy moherowy rząd i RM jako guru tegoż rządu.

#14

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie lubię żydow, a co do homofibii to nienawidzę gjów i lesbijek.


Artykuł 16 - Równe prawa
(1) Obywatele są równi w obliczu prawa i wobec władz publicznych, nie wyróżniani przywilejami, ani nie dyskryminowani.

Artykuł 29 - Wolność sumienia
(2) Gwarantuje się wolność sumienia; musi być ona wyrażana w duchu tolerancji i wzajemnego szacunku.

Żyjemy w kraju demokratycznym, bo w innych okolicznościach takich ludzii stłukliby kijami lub spalili na stosie.



#15

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A na jakiej podstawie ferujecie swoje wyroki?

Ja od kilku lat pracuje w mediach i uczciwie wam powiem że 3/4 informacji jakie się pojawia ją codziennie w mediach jest na zlecenie albo wielkiego biznesu albo polityków albo służb. Robi się to nie bezpośrednio ale na zasadzie lobbingu - są firmy które zajmują się kontaktami z dziennikarzami i podrzucają im tematy - tzw. firmy PRowskie (od słów Public Relations), są prywatni lobbyści oraz różnego rodzaju służby specjalne - krajowe i zagraniczne. Wielkie afery opisywane w mediach to nie jest wynik jakiś śledztw dziennikarskich czy szperania w dokumentach - nie ma nigdzie tak że aferzyści zostawiają za sobą ślady po których dziennikarze dochodzą do prawdy. Tu działa po prostu konkurencja - różni ludzie zbierają kompromitujące informacje o swoich przeciwnikach ale nie upublicnzia się tego od razu - informacje te są potrzebne albo do szantażu przeciwnika albo do wyeliminowania go z gry kiedy szantaż nie pomoże. Dopiero wtedy czytamy w gazetach o aferach. Zawsze jest tak że ktoś sypie - zazwyczaj są to porachunki ale są też przypadki że ktoś jest za uczciwy na takie praktyki i sypie.

Wracając do tematu: zacytujcie dokładnie wypowiedź MIchalkiewicza wokół którego rzekomo antysemickiej wypowiedzi zbudowano tą "aferę". Dyskutujmy na faktach a nie na tym co widzieliście/czytaliście w mediach.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych