Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkodliwe działanie forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkodliwe działanie forum ?
Mało powiedziane to forum stanowi zagrożenie życia :rotfl:
Dwa tygodnie temu przez UFO-manię o mało nie wpadłem do prześcia podziemniego w centrum miasta :rotfl:



#17

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdarzają się osoby, które są za wrażliwe na takie tematy no i spotkałam się z takimi przypadkami, że po prostu.. zbzikowały i żyły w swoich urojeniach. Więc kto nie czuje się jakoś tam szczególnie odważnie, no to.. nie powinien chyba takimi rzeczami sie interesować.

wyedytował Pit

#18

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Martyna, nie cytuj proszę całych postów, gdyż to znacznie utrudnia czytanie :/



#19

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Martyna, nie cytuj proszę całych postów, gdyż to znacznie utrudnia czytanie :/

Przepraszam, tak jakoś ;)

#20

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam schize jak jestem późnym wieczorem sam w domu. Wszystkie swiatła pozapalam żeby do kuchni przejść. Ale takie numery to mam od zawsze. :> Jak kiedys przeglądałem forum słuchając muzyki wieczorkiem na ciemnym stylu (zuo) to potem miałem taką schize że niektórych kawałków przestałem słuchać bo sie z para kojarzyły :>

#21

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak miałam :P na szczęście jakoś to mi samo przeszło. Ale zdarzało się, że po obejrzeniu czegoś w necie, albo po przeczytaniu jakiegoś artykułu aż się potem ze strachu zalewałam xD

#22

Kubek.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite!!! Ja dokładnie to samo miałem, tylko, że zamiast ufo-krzesła widziałem satan-krzesło ;p

#23

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem praktycznie to samo co wy, na szczęście zdążyłem już z tego wyróść.
W wieku 12-13 lat po obejrzeniu kilku zdjęć z duchami, obcymi poprostu nie dało się spać.
Każdy najmniejszy szmer od razu był szarakiem który chce przeprowadzić na mnie medyczne eksperymenty :P
Leżąc w łóżku co chwila otwierałem oczy badając czy czegoś nie ma w pokoju, później znów zamykałem i tak w kółko.
Oczywiście zasada nakazywała zobaczyć również w okno które mam naprzeciw łóżka.
Teraz mam 15 lat i takie shizy zdarzają mi się coraz rzadziej. Na szczęście.

#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy wstydem bedzie powiedziec, ze "ja tez tak mialem"? Mysle ze nie, bo to calkiem normalne, a zasada jest taka, ze im wiecej wiemy, tym bardziej oswajamy sie z roznymi informacjami. Niestety etap filtrowania informacji przeprowadzany przez nasz mozg bywa czasem trudny :) Na koniec powiem, ze znajomosc jezyka angielskiego przynajmniej w stopniu, ktory umozliwia rozumienie tresci pisanych nie zawsze byl dla mnie blogoslawienstwem. O wielu rzeczach nawet nie bede mowil, choc moze kiedys przetlumacze :)



#25

Noley.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiaa, ja mam pewną fobię: przeczytam słowo "duch" i od razu wpadam w panikę... Dlatego temat o duchach na tym forum omijam szerokim łukiem. Na zdjęcia szaraków itp nie patrzę... Cała reszta mnie nie rusza ;)

#26

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

uczucie strach towarzyszyło nam od zawsze. Potrzebne było nam aby uciec przed :) WIELKIM zwierzem, wrogiem, żywiołami. Organizm wówczas " wybiegał " powstałe związki chemiczne w naszym ciałku :) .
Co prawda nie ma już "GRUBEGO" zwierza ale mechanizm pozostał.
To co powodowało że zrywaliśmy się do biegu, obrony nie jest neutralizowane.
pozostaje w nas. Bolą nas mięśnie często chodzimy poirytowani.
To czego się boimy ..... napewno , tego czego nie znamy.
Aby sobie z tą niewiedzą poradzić ( przecież lubimy wiedzieć ) zamiast poznać uruchamiamy wyobraź
Dlaczego czarny kolor tak budzi emocję...
Podświadoma pamięć niewiadomego? naszych przodków?
Jest to instynktowny lęk, lęk który pozwolił nam przetrwać.
Najlepiej jak poznamy przyczynę naszych lęków.
Może bajki opowiadane do ;( poduszki.
Przecież jeśli chcecie zająć się zjawiskami para... to ten rodzaj energii tylko przeszkadza.
Nie znaczy to jednak, że lęk jest nam zbędny.
Tylko głupcy nie boją się.
Mamy jednak nie trwać w tym stanie. :wall:



#27

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkąd przebywam na tym forum podomu chodzę z nożem ... Śpię z zapalonym świetle ... A jak zgaszę światło to mam takie shizy że mało zawału nie dostanę ...

Aż strach o tym myśleć :)

#28

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z nożem po własnym domu?.... Bać się zasnąć we własnym łóżku?.... Bać się przejść ze swojego pokoju do łazienki?....
Dzieci, ile wy macie lat? Zamiast czytać o rzeczach "paranormalnych" powinniście oglądać kreskówki. Wiadomo, że im człowiek jest młodszy tym mniejszą ma wiedzę, tym w więcej rzeczy jest w stanie uwierzyć. To prowadzi do tego, że młodzian boi się we własnym domu, że go zje Człowiek Ćma :roll:
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na drodze życia prowadzącej do psychiatryka...

#29

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie wręcz przeciwnie jest, im więcej czytam, tym mniejsze robi to na mnie wrażenie. Ba, nawet po programie A Haunting oglądanym w nocy nie mam problemów ze snem.



#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja już ponad 9 lat zajmuję się Ufologią ... a jeszcze ani razu nie widywałem szaraków przy moim łóżku czy za oknem... :P




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych