Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mala chupacabra...??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale na bank to nie Chupa przecież co ze skrzydłami, zapachem siarki, i podobno miała większe oczy i łeb i nie miała siersci tylko łuski czy coś błyszczącego.


Ten opis to Chupa ala Alien... drugi dość znany to Chupa ala psowaty ale opisów chup jest naprawde dużo
A na temat zdjęć to 1 i 2 wyglądają dość realistycznie ale oczywiście mogą to być oszustwa (przypominają troche zdjęcia chupy z Faktu tylko ze tamte były duże i nie miały grzebienia tylko duze kły)
  • 0

#32

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To 3 zdjęcie... To coś ma cycki... Może po 10 piwach bym puknął? Po wydepiowaniu pleców po 8... :D
  • 0

#33

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

heh to ostatnie zdjecie wyglada jak ususzona wróżka:D a co d opierwszych dwoch zdjec to całkiem mozliwe ze to jest mutant jakiegoś zwierzęcia, lub z powodu choroby cialo wyglada tak a nie inaczej, a co do trzeciej to brak komentarza z mojej strony:)

tak czy inaczej wierze ze chupacabras istnieje.....
  • 0



#34

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie pierwsze 2 są prawdopodobne , 3 to ewidentny fake ! , 4 jest ciekawy ale jak dla mnie te skrzydełka nie wyglądają przekonująco ...

Pozdrawiam
  • 0

#35

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to wszystkie te zdjęcia to jeden wielki Fake, chociaż pierwsza dwa wyglądają interesująco ;)
  • 0

#36

Mar0.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WoW, ale fajny ChupaChups :) Naprawdę zdjęcie robi wrażenie ^^ A wie ktoś może gdzie zostało zrobione to zdjęcie ?

Zdjęcie numer 3. to jest Fake...wiele razy widziałem to zdjęcie, i kto by chciał coś takiego trzymać w kiblu :P
  • 0

#37

Filthy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwa pierwsze zdjecia niezle zrobione, ale fakei. Nie sadze, zeby byl to pies, ze wzgledu na lapy, na moje oko to surykatka, ewentulanie cos innego z rodziny mangustowatych. Poza tym nie wydaje mi sie, zeby jeszcze slepe mlode mialo tak wyksztalcone kolce na glowie. Tak sadzac po jeleniach itp to takie 'dodatki' wyrastaja znacznie pozniej.
Trzecie zdjecie to sam nie wiem czy photoshop, czy jakas woskowa figurka z horroru 3ej kategorii, ale fake i to brzydki:)
Czwarte wyglada najbardziej realnie fakt, skrzydla spore, ale taki stworek pewnie swoje wazy, bo nie wyglada na tak lekkiego jak ptak. Chyba, ze jest to woskowo-plastikowa figurka, co w zasadzie, jest nie do poznania.
  • 0

#38

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To trzecie jest tak brzydkie że nie moge na to patrzyć i wolałbym zobaczyć 10 alienów niż jedno to.Brr ohyda.A to ostatnie co elf skaminiały?Pewnie fake jak dla mnie
  • 0

#39

Vogue.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dwa pierwsze wyglądają nawet interesująco. Te trzecie wygląda na zdeformowanego człowieka, albo przerobionego w jakimś niezłym programie graficznym. Na trzecie się nieźle przestraszyłam ;D
  • 0

#40

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No pierwsze dwa są ciekawe. Zakładam, że jest to jakaś nietypowa mutacja czaszki lub zwykły fake. A to trzecie jest paskudne :mrgreen: Co do czwartego to jest o tym temat. Moim zdaniem również fake.
  • 0

#41

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjecia nawet ciekawe, chociaz klocilbym sie co do ich autentycznosci
  • 0



#42

White Raven.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzecie zdjecie to fotomoto. Czwarte to (jak ktos juz wspomnial) cialo malpki polozone na lisciach. Dwa pierwsze mnie zastanawiaja.
  • 0

#43

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzecie to nieudany fotomontaż. Dwa pierwsze to jest płód jakiegoś zwierzątka, ale to ostatnie zdjęcie hmmm...nie wiem co to, ale nie wydaje mi się, żeby to była małpka...to chyba coś innego (na pierwszy rzut oka skojarzyło mi się to z plastikową, spaloną zabawką, która kiedyś była wróżką)
  • 0

#44

michalbuczo.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na jakiej podstawie twierdzicie ze 3 zdjęcie to fotomontaż ?? Wg mnie to jest dosyc prawdopodobne zdjęcie gatunku "czegoś" co nie zostało odkryte. Znalazłem 2 filmiki z podobnymi istotami:

Zobaczcie pozycja taka sama, jeśli byłby to odkryty gatunek to ludzie by tak szybko nie uciekali chyba no nie ? Ze zdjęcia wychodzi ze jest płec żeńska a na filmiku moim zdaniem jest to plec męska. A tutaj drugi filmik:
http://www.alienvide...-chupacabra.php
Co prawda nie wiadomo jak sie porusza ten gatunek ale z tego filmiku tez jest trochę podobny. Tylko mi sie nie zgadza głowa ponieważ w pewnym momencie na filmiku jak jest spowolnienie gdy zapałzujecie to widac tak jakby wielkie oczy coś w stylu "UFO". Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie ze jest to nieprawdziwe ale ja wieże że coś takiego może istniec.
  • 0

#45

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czy tak wygląda Chupacabra ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych