Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mala chupacabra...??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hm 2 pierwsze fajnie wygladaja 3 takie lolowate a 4 tez niezle

w kazdym razie w dobie naszych czasow czyt. latwo zrobic super podrobe niewazne jak zdjecia bylyby przekonujace jak nie zobaczysz tego na oczy nie uwierzysz
  • 0

#17

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mummified El Chupacabra Remains

Description: These remains were removed from a barn located in a small village in Chiapas, Mexico.They were discovered in an old, abandoned barn that was being demolished. Test conducted on tissue, fur and DNA samples from the remains were inconclusive.The test results did not match those of any known specie, living or extinct. We have been unable to identify the remains to date.At this time we believe them to be the juvenile remains of a species most commonly refereed to as a Chupacabra. Species Unknown Location Chiapas, Mexico Date 12 July 2007 Dr. Zeehc, H. Ted

Zmunifikowane szczątki Chupacabry

Opis: Te szczątki zostały usunięte ze stodoły znajdującej się w małej wiosce Chipas w Meksyku. Zostały odkryte w małej i opuszczonej stodole, która miała zostać zniszczona. Testy przeprowadzone na próbkach tkanki, futra i DNA ze szczątek były nie roztrzygające. Rezultaty badań nie pasowały do żadnych żyjących i wymarłych gatunków. Nie byliśmy w stanie zidentyfikować szczątek do dziś. Wierzymy, że szczątki młodego są szczątkami gatunku powszechnie znanego jako Chupacabra. Gatunek nieznany; lokacja Chipas, Meksyk; data 12 Lipca 2007 Dr Zeehc, H. Ted

No to przetłumaczone :D
  • 0

#18

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki słodki :P
Ciekawe czy gdzieś idzie jeszcze takie coś znaleźć.
  • 0

#19

arekbarca1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To trzecie zdjecie przedstawia najbardziej obrzydliwe stworzenie jakie w zyciu widzialem, oczywiscie jest to fotomontaz i na pewno nie chupacabry:d
  • 0

#20

comandos109A.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypomina mi to myszy z doklejonymi, kłami czy czymś tam na głowie ;)
  • 0

#21

Ma Cherie.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ach ... jak malo jeszcze wiemy ! na swiecie zyje tyle nieznanych gatunków. Te dwa pierwsze moim zdaniem sa prawdziwe .
  • 0

#22

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o dwa pierwsze zdjęcia, to przedstawiają one zarodek zwierzęcia należącego do psowatych. Prawdopodobnie zginęło zanim zdążyło się urodzić.
Trzecie zdjęcie nie wydaje mi się być prawdziwe.
Jeżeli chodzi o czwarte, to jest niewyraźne. Zakładam że przedstawione tam ciało, leży na czterech ciemnych liściach. Owe ciała swoją budową zbliżone jest do ludzkiego. Moim zdaniem jest to ciało zasuszonego egzemplarza jakiegoś małego gatunku małpy.
  • 0

#23

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.imagic.pl...Y_CHUPA_(1).JPG
http://www.imagic.pl.../BABY_CHUPA.JPG

a niżej dwie inne ciekawe fotki
http://www.imagic.pl...asty_Animal.jpg
http://www.imagic.pl...39/normal_1.jpg
Pozdrawiam

jak dla mnie to wszystkie zdjęcia to fake. na zdjęciach 1 i 2 widzimy noworodka surykatki http://motjo.blox.pl...e/surykatka.JPG , http://www.rumburak....surykatka-3.jpg z doczepionymi kolcami na głowie, zdj. 3 to figurka albo dobry fotomontarz, ,,elf" wygląda jak jakaś pamiątka z rosewell położona na liściach :D
  • 0

#24

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3 i 4 zdjecie od razu widac ze to fake.. ale te dwa pierwsze sa bardzo ciekawe.. tylko ciekawe co to jest? :P watpie zeby to byla Chupacabra.. :)
  • 0

#25

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja obstawiam że to jakaś aborcja surykatek była :roll:
Albo jakiś inny gryzoń
  • 0

#26

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja obstawiam że to jakaś aborcja surykatek była :roll:
Albo jakiś inny gryzoń


Za duże jak na małą surykatkę -surykatki są malutkie, coś jak tchórzofretka - i niepodobne, poza tym surykatki nie żyją w Meksyku. Pies też nie, zwróccie uwagę na tylne łapy. Najbardziej to przypomina małego ostronosa (choć ma trochę za mały ogon) z doczepionymi kolcami.
  • 0

#27

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze byc cokolwiek... jesli to nie jest jakis model Chupacabry, to moze to byc jakies zwierze chocby wyjete z plodu :P


PS. Tak sobie ostatnio pomyslalem, ze gdyby 3 zdjecie nie bylo fake'em i gdybym to cos zobaczyl na zywo to chyba bym pawia puscil :victory:
  • 0

#28

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To trzecie zdjecie przedstawia najbardziej obrzydliwe stworzenie jakie w zyciu widzialem, oczywiscie jest to fotomontaz i na pewno nie chupacabry:d



To jeszcze w swoim życiu mało widziałeś mam Ci podesłać zdjęcie mojej teściowej ? :drink:
  • 0



#29

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To 3 wygląda jak moja była nauczycielka z matematyki więc powiedzcie na ten temat jeszcze coś "ciepłego" :> :> :>

Czy ja wiem te pierwsze no może troche za małe..
Ale na bank to nie Chupa przecież co ze skrzydłami, zapachem siarki, i podobno miała większe oczy i łeb i nie miała siersci tylko łuski czy coś błyszczącego.Kurde teraz znajdą w rowie przejechanego kota i już Chupacabra nowe oblicze.Może to jakaś kryptohybryda- połączyli kilka zdechłych zwierząt i upiększyli na zdjęciu.Bo raczej to nie Chupacabra jakieś pewnie inne stworzenie o którym jeszcze nie mamy pojęcia....Troche przypomina noworodka hieny nawet kolorem tylko te tylnie łapy....

Albo świetny fotomontaż z góry gratuluje twórcy w 70% mnie nabrali
  • 0

#30

MasterFilip.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dwa ostatnie na 100% nie są prawdziwe. Te dwie pierwsze fotografie wyglądają całkiem prawdziwie, ale wydaje mi się że są nieprawdziwe.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych