Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzisz błąd? Zgłoś go!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 replies to this topic

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ikony których brakuje uzupełnię na dniach, innych błędów na screenie nie widzę



#32

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Shoutbox dubluje prefixy w jego historii.

ff 2.009

#33

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
brak z



#34

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
brak z


poprawione



#35

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Nie przetłumaczone :)



#36

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

...zgłaszam już oficjalnie uciążliwe niedomogi forum, które w dodatku są nadużywane przez niektórych modów tego forum do bezzasadnych i personalnych wycieczek w postaci upomień, ostrzeżeń czy banów,

1. brak możliwości kasowania własnego, gdy np. zamiast edycji, wyszła niechcący odpowiedź na własny post lub też gdy zbyteczny post był wynikiem innej często zwykłej pomyłki,

2. „złe, nie działające poprawnie linkowanie" do postów tego forum, ...kierujące w większości użytkowników „na berdyczów” i wprowadzające na forum spore zamieszanie

..a szczególy z naduzywaniem tutaj, post nr 189
oraz w moim logu ostrzeżeń upublicznionym tutaj, pos nr 40 ..jak i w reputacji

.

#37

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali, chyba podchodzisz do sprawy zbyt osobiście. Słusznie dali Ci ostrzeżenie, bo temat "Kasacja Ostrzeżeń" służy do innych rzeczy niż wylewanie swoich żali, i to w tak ironiczny sposób. Ja również dostałam ostrzeżenie jakiś czas temu, bo niechcący wyszliśmy z innymi poza temat ogólny. Teraz staram się trzymać linii i jakoś nic nie dostaję. ;) Może przemyśl własne zachowanie.

Reputacja świadczy o Tobie, a nie o nadużywaniu władzy. :P Każdy może przyznać plusa, bądź minusa w odpowiednim odstępie czasu po sobie - więc to chyba nie świadczy o nadużywaniu. Nie skłoniłeś ku sobie moderatorów i innych - trudno. Każdy przyznaje taką reputację, jaką osądza za słuszną, nawet jak się z tym nie zgadzamy.

Nie wprowadzisz tu mój drogi anarachii, albo takich zasad jakie się Tobie podobają. Albo je akceptujesz, albo adieu.

Żeby nie był całkowity offtop - czemu od kilku dni trzeba się codziennie logować? Przedtem jak się raz zalogowałam, to mnie cały czas trzymało. Teraz codziennie rano - ale czasem i nawet za dnia - trzeba się ponownie logować. Da się to jakoś naprawić?

@down Po pierwsze jestem kobietą - jeśli to takie trudne kliknąć na mojego nicka. Po drugie - gdzie wyczytałeś, że bronię moderatorów? Wypowiadam po prostu swoje zdanie, bo zauważyłam co się dzieje nie tylko odnośnie tego tematu. Ale jak widzę, dla Ciebie każdy kto jest przeciw musi ich bronić. I po trzecie - nie offtopuję do końca - o ile dotrwałeś do końca mej wypowiedzi, zgłosiłam własny błąd. :P

#38

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali, chyba podchodzisz do sprawy zbyt osobiście. Słusznie dali Ci ostrzeżenie, bo temat "Kasacja Ostrzeżeń" służy do innych rzeczy niż wylewanie swoich żali, i to w tak ironiczny sposób. Ja również dostałam ostrzeżenie jakiś czas temu, bo niechcący wyszliśmy z innymi poza temat ogólny. Teraz staram się trzymać linii i jakoś nic nie dostaję. ;) Może przemyśl własne zachowanie.


..zauważ jesteś w temacie " Widzisz błąd? Zgłoś go!"..i nie offtopuj, to po pierwsze,..oraz może dałbys adminowi i modom wypowiedzieć w tej nader drazliwej na forum sprawie,..byłoby to uczciwe z twej strony zachowanie,..nie musisz ich bronić, ... myśle, że sami potrafią i mogą uzasadnić swoje działania,..
...zapewne za twój offtop ja dostanę kolejne ostrzeżenie, czy aby nie po to napisałeś,..

..i proszę poprzedni post oraz moją odpowiedź przenieść do stosownego temu działu,..jeżeli taki jest na forum

#39

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. brak możliwości kasowania własnego, gdy np. zamiast edycji, wyszła niechcący odpowiedź na własny post lub też gdy zbyteczny post był wynikiem innej często zwykłej pomyłki


Tu jestem za. Na niektórych forach userzy mogą kasować własne posty i jest to dobre rozwiązanie.

Jednak co do problemów z linkowaniem, to myślę, że Vkali popełniasz prosty błąd:

1. To jest link, do tego tematu: http://www.paranorma...mp;#entry347566
2. Skopiowałem go w całości, jednak po wysłaniu posta, będzie widać coś w stylu: http://www.paranorma.....6&qpid=347549 - chodzi o kropki w środku linku
3. Kropki mają za zadanie skrócić kilometrowe linki.
4. I teraz podejrzewam, ze odnosząc się do niektórych linków, Ty kopiujesz ten z punktu 1 (czyli notabene koiopiujesz kropki), zamiast klinknąć w niego, by się otworzył i skopiować cały, przez co tak naprawdę psujesz link kropkami,

Jak się mylę to sorry, ale taki jest najczęstszy błąd, w obchodzeniu się z zakropkowanymi linkami ;)



#40

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten paseczek na dole strony "Dzisiejsze Top20 użytkowników".

Dołączona grafika



#41

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[...]
1. brak możliwości kasowania własnego, gdy np. zamiast edycji, wyszła niechcący odpowiedź na własny post lub też gdy zbyteczny post był wynikiem innej często zwykłej pomyłki,

2. „złe, nie działające poprawnie linkowanie" do postów tego forum, ...kierujące w większości użytkowników „na berdyczów” i wprowadzające na forum spore zamieszanie
[...]


Ad. 1.
Można dać możliwość kasowania własnych postów. Ale powinno być takie ograniczenie, że gdy ktoś dał już odpowiedź na danego posta, to ten post nie może już być przez autora skasowany oraz ograniczenie czasowe.
Póki co, nic nie stoi na przeszkodzie jak raportować swojego posta i poprosić o usunięcie. Wtedy nie ma żadnego problemu i warna na pewno nikt nie dostanie.

Ad. 2.
Pisałem na ten temat. Istnieje taki problem, ale można te linki podawać w innej formie. Po więcej informacji odsyłam do mojego tematu - Problem z linkami do postów




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych