Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny Film Z Szarakiem ??


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16

gucio.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=mdqOW8ixjgo"]http://pl.youtube.com/watch?v=mdqOW8ixjgo[/url] tu znalazłem ciekawy filmik :) Wyraźnie widać (chyba) szaraka :D :D
  • 0

#17

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik ;)
Jeśli to fake, to fajnie zrobiony :)
  • 0



#18

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie dlaczego większość takich filmów jest w nocy, no i zawsze takiemu stworowi udaje się umknąć? :)
  • 0

#19

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo gdyby Szarak wylazł tak w środku dnia, to byłoby go widać jak na dłoni ;)
  • 0



#20

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale gdzieś taki Szarak musi sobie żyć za dnia i nikt go w tym czasie nie spotka? No i dlaczego Szarak odwiedza sobie ludzi? :D
  • 0

#21

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecieszto to co chowało się za drzewem to zwykłamaska którą ktoś trzyma, trobinie taiego filmiku jest banalne
  • 0

#22

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak myślę. I po cóż gościu z małym dzieckiem u boku kręciłby jakieś krzaczorki po ciemku..Chyba dla podgrzania atmosfery dla oglądających. Bo nie sądzę aby na /nazwijmy to/ "polowanie" targał dziecko po nocy.
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I po cóż gościu z małym dzieckiem u boku kręciłby jakieś krzaczorki po ciemku..Chyba dla podgrzania atmosfery dla oglądających...


Niekoniecznie. Na filmie widzimy, iż fragment jaki został upubliczniony jest specjalnie "spreparowany" i zaczyna się od chwili gdy kamerzysta już wie gdzie szukać, czyli możliwe, że coś tam ujrzał, zabrał ze sobą kamerę i innych, pobiegli w miejsce zaobserwowania czegoś dziwnego... i dopiero wtedy zaczął nagrywanie miejsca w którym mógł coś widzieć. Oczywiście nie mówię, że na filmie jest jakiś "Alien", ale tego typu podejrzenia (co twoje) można równie dobrze łatwo wytłumaczyć w w/w sposób i zaczynamy od zera ;) Swoją drogą na wstępie do filmu pisze, iż został on zrobiony bodajże w Australii. Ja już na samo słowo "Australia" przy jakichkolwiek filmikach o ufo etc. reaguje sceptycznie po tym jak poznałem tzw. akcję "Australian UFO wave", która była mistyfikacją :) Swoją drogą to coś na filmie jest tak nędznie nagrane, że nawet nie chcę mi się mnożyć teorii co to może być... :)
  • 0



#24

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

można równie dobrze łatwo wytłumaczyć w w/w sposób i zaczynamy od zera ;)
... Swoją drogą to coś na filmie jest tak nędznie nagrane, że nawet nie chcę mi się mnożyć teorii co to może być... :)

No więc właśnie.. :P

Nie przemówił do mnie ten filmik a wręcz przeciwnie, jakoś utwierdza mnie w przekonaniu, że to ściema. Po kolejnym odtworzeniu, mam wrażenie, że goście chcieli wkręcić tą osóbkę /dziecko, młodą dziewczynę, kogokolwiek, którego głos słyszymy/ Niczego nieświadoma, wokół ciemno a towarzysz Ci jeszcze mówi, że coś widzi i...:wow: itp.
  • 0

#25

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=mdqOW8ixjgo tu znalazłem ciekawy filmik :) Wyraźnie widać (chyba) szaraka :D :D


dla mnie fake...

Ale co za zboczency z ludzi :D Szarak kopulowal w krzakach a oni mu przeszkadzaja :rotfl:

dj_cinex : Następnym razem proszę o jakieś bardziej ucywilizowane poparcie swojego zdania...
  • 0

#26

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...) Oczywiście nie mówię, że na filmie jest jakiś "Alien", (...)

Jest coś, co przypomina Aliena ;)

Wujek?? :] hehe
  • 0



#27

zupapl.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dziwnym trafem akurat kręcili... xD
  • 0

#28

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa napewno coś go do tych krzaków ciągneło że je tak nagrywał, pewnie wcześniej zauwazyli znak nakręcaj krzaki ;p
  • 0

#29

Vasilij.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym z nabitą wiatrówką z zdala od okna w kącie żeby mnie nikt nie zaszedł bym siedział posrany... A i broni ASG bym wzioł... co prawda to tylko AUG i kulki ale z 5m by bolało zapene aliena bo to profesjonalna z 1500... tak 150 kulek mu wpakowac... :o
  • 0

#30

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Vasilij widze że mamy podobne podejście co do przyszłości szaraków po spotkaniu z człowiekiem ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych