Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny Film Z Szarakiem ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maar.
  • Postów: 26
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazlem to w sieci , nie wiem na ile to jest autentyczne.


1.) http://pl.youtube.co...h?v=0I_VYUYD6Co

2.) http://pl.youtube.co...h?v=QTpiC1nEahY

Co do pierwszego to za dużo nie rozumiem , moze ktos ma lepszy słuch i to przetłumaczy :)



Pozdrawiam :)
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie obydwa filmy nie pokazują aż tyle aby móc stwierdzać jakieś nadzwyczajne fakty. Pierwszy - niby jakieś tam zarysy, ale nic takiego. Drugi - hmm... oglądałem go kilka razy i nadal nic nadzwyczajnego w kulminacyjnym momencie nie dostrzegłem. Można rzec, iż widywaliśmy już lepsze filmy z Alienami w rolach głównych...

Temat zostanie oczywiście otwarty do czasu, aż zaczną się tu pojawiać idiotyczne wpisy... ;)

P.S. Może ktoś by się pokusił o jakąś analizę z rozjaśnieniami etc. :P
  • 0



#3

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Glowa w oknie - http://pl.youtube.co...&...ted&search=

Potem chyba cos pojawia sie na chwile w 2 oknie (te obok drzwi).
  • 0

#4

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie:

-Film z Area 51 to fake, wiele juz podonych bylo

-Drugi film z rzekomym 'ufokiem' jest niezly, podobaja mi sie emocje tych facetow :D albo niezli aktorzy albo naprawde cos widzieli :P Z drugiej strony jak ja bym w oknie zobaczyl kosmite to bym sie zesral i na pewno nie wybiegl na dwor :)

Na poczatku nic nie zauwazylem dopiero film z objasnieniem cos wyjasnil, ale za Chiny nic nie widze miedzy drzewami (ktos napisal ze "cos" widac miedzy 1:30 a 1:32)....
  • 0

#5

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widac na poczatku w oknie po prawej, potem po lewej.. Jak wybiegli widac przed nimi jakas sylwetke.. potem tam głebiej w lesie sa jakies światła (jak błyszczenie kocich oczu), a z tym drzewem, po 1;32 stoi przy takich gałeziach i za nimi jest drzewo i za niego ktos sie wychyla.. (wychylylybymy xP)

http://pl.youtube.co...&...ted&search=

Na poczatku, wygladało to dla mnie jak fake.. ale obejrzyjcie do końca..
Zabawne.. tak powinni kończyc wszyscy 'podrabiacze'..
  • 0

#6

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak - w oknie sie cos pojawia, tzn. w 0:46 - w prawym, w nastepnym ujeciu kamery w oknie nic nie ma za to jakis cien pojawia sie w drugim :P ale w tym lesie nadal nic nie widze
  • 0

#7

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hej, ten pierwszy filmik mi się podobał :D ta głowa mu latała jakby miała zaraz odpaść :D
a co do drugiego... no to nawet niezły :P jest aż 50% szans że to nie jest żart :P być może naprawde coś tam widzieli :P nie wiem wprawdzie po co ufol się pałętał w tamtych okolicach, ale gdybym ja była szarakiem też bym pewnie z upodobaniem straszyła ludzi, robiła na nich eklsperymenty i kradła klapki kąpielowe :D
  • 0

#8

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do 1 - n/c

Co do 2. Jeśli chodzi o autentyczność w sensie, że nie jest to sztucznie zainscenizowany film - wydaje się prawie pewne, że wszystko dzieje się naprawdę. Kupa ludzi, wszyscy naturalni, jakaś impreza. W momencie kiedy mamy naszą Nieśmiałą Britney (mmmm...) widać wyraźnie Szaraka w oknie który w momencie krzyków ucieka. Niestety w momencie pościgu w lesie niczego nie widzę. Na końcu pokazują jakąś fotkę z lasu, widać tak jakby wystającą głowę zza drzewa ale równie dobrze mógł to być konar czy gałąź.

Co do 3 -lol, zawału prawie dostałem :o
  • 0

#9

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 - jakieś takie nienaturalne mi sie wydaje i w ogóle, myślę że to podróbka.

2 - bardzo mi się podobało. Uderza w oczy naturalność sceny. Wątpię by bł to fake.....a więc prawdziwe nagranie... :o

3 - tak myslałem że jest to nagranie z takiego własnie rodzaju, ale mimo tego - zawał na miejscu hehe
  • 0

#10

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do pierwszego to tak jak dj_cinex mowi, fajnie by bylo jakby ktos sie tym filmikiem pobawil i go troche rozjasnil bo bez tego widac tylko duze chwiejące sie oko z kawalkiem glowy :P

Co do drugiego to bardzo realistyczne i watpie zeby oni wszyscy byli aktorami... rzeczywiscie widac to cos w oknie przez chwile, pozniej tego nie widac jak wybiegaja i nastepnie tak:

1:25 - drzewo z ktorego to cos sie wyloni, narazie nie ma nic
1:28 - nadal to samo drzewo i nic tam nie ma
1:30 - wciaz to samo.
1:32 - lekko sie wołonił ale jeszcze tego niezauważyli
1:35 - wyłonił sie bardziej, zauwazyli i zaczeli uciekac

to napewno nie byl konar ani galaz, to bylo cos co najprawdopodobniej bylo w tym oknie, ale co to bylo, tego niewiadomo...
  • 0

#11

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) fake
2) możliwe że prawdziwy wszystko było bardzo naturalne
3) :o o rany
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1. fake
2. zbyt realistyczny mowicie ? Blair Witch Project byl tak samo realistyczny, ciekawe ze ogladajac poczatkowe scenki to pierwsze co mi przyszlo do glowy to wlasnie ten film :P
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

drugi film jest naprawde dobry O.O choc dziwne że wogule wybiegli na dwór po ujrzeniu "szaraka" w swoim oknie
  • 0

#14

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze mysleli ze to jakis złodziej czyt am podglądacz... Zdarzaja sie tacy co przez okna zaglądaja. Moze dlatego taka była ich reakcja i widac ze mieli imprezke wiec troche po piwku byli to odwagi wtedy jest od groma a tylu na 1 to wiecie... Ja jak bym tam był to tez bym z resztą poleciał.

1 filmiku nie widziałem bo cos nie działa.
  • 0

#15

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne... w dzień i bez imprezki napewno odrazu zauwarzyli by że to ufoludek ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych