Skocz do zawartości


Zdjęcie

Będziński Dom Numer 11


  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#1

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Wspominałem o nim w topicu o nawiedzonych domach, nikt nie miał o tym pojęcia. Jednak dziś dostałem pewnego maila...

Witam. Przeczytałam Twój post, jednak nie chciałam odpowiadac na forum. Co do domu w Będzinie - wiem o nim co nieco. Mieszkam niedaleko, w centrum. W gazecie widniał arykuł, że grupa pijaków chciała tam nocowac, jednak po chwili uciekli. Prawdopodobnie widzieli kobietę w sukni ślubnej z zakrwawioną głową. Przypuszczam, że miał tam miejsce wypadek lub morderstwo. Ta sprawa interesuje mnie od dawna, dlatego że dom stoi pusty, a zajmuje się nim ktoś jedynie za dnia. Jest tam uwiązany pies, który strzeże domu. Jednak słyszałam, że dom zosał wystawiony do sprzedaży za małe sumy, nawet 200,300 zł. Musi byc wiec coś, co odstarsza ludzi i to nie są pogłoski. Gdybyś znalazł coś na temat tego domu, proszę napisz.


  • 0

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja miałem w planach w sobote pojechać z moją dziewczyną do Będzina po zamku pochodzić..
Tam kiedyś też duch łaził i udało mi sie w nocy rodziców wyciagnac i rzeczywiście coś białego chodziło po murach.. a czy to zjawa czy chwyt marketingowy.. tego sie pewnie nigdy nie dowiem.. Tak wiec, gdyby ktoś mógł podac mi dokładne namiary tego domu to w sobote sie tam pokrece..

Oj, mała zmiana.. w niedziele albo w poniedziałek tam wpadne.. mała komplikacja w planach ;D
  • 0

#3

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Adresu konkretnego nie mam, wiem jedynie, że jest to bardzo blisko stadionu
  • 0

#4

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nie możesz wysłać majla do osoby która zacytowałes w pierwszym poście?.. Mi wystarczy tylko nazwa ulicy..
  • 0

#5

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam na odpowiedź ;)
  • 0

#6

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
kiedys dziadek mi wspominal o tym domu ze straszylo tam.... ze ludzie w nocy uciekali z tamtad ze nie dalo sie tam mieszkac.... a co do adresu dokladnego to on tez go nie zna:/ a ma ktos moze jakies foto tego domu? :D
  • 0

#7

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Intrygujące miejsce...
Mieszkam w sąsiednim mieście - Sosnowcu, więc tam się przejadę na rowerze jak znajdę czas.
Może włama zrobię :)
  • 1

#8

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam w Będzinie i znam sprawę tego domu. Znajduje się on przy ul.Małobądzkiej. Mój znajomy zajmował się tym domem, doglądał go i karmił psa. Właścicielką domu jest starsza Pani która mieszka gdzieś w blokowisku z córką, starą panną, nie chce sprzedać domu (choć było wielu chętnych) bo liczy że córka się wyda za mąż i w nim zamieszka, ot i tyle. A włam odradzam bo pewnie sąsiedzi policję wezwą...
  • 0

#9

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo was cos zje:p ale ta starsza pani nie wie ze w tym domu cos sie dzieje? czy to prawda? czy tylko mit?
dluga ta ulica dom ma numer 11?
  • 0

#10

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sosnowiec.. jakos mi sie kojarzy z końcem świata i zadu**...
Nie, bez obrazy xP Urodziłem sie tam xP Tylko mieszkam tam gdzie kosmici zostawili statek w centrum xP Najprawdopodobniej bede tam w niedziele, albo poniedziałek.. porobie zdjecia.. może kogoś popytam..
  • 0

#11

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak nr 11. A historie o duchach powstały bo ludzie jak to ludzie, musieli sobie jakoś wytłumaczyć czemu tam nikt nie mieszka.
  • 0

#12

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budynek to niepozorny szary "kloc" z wielkim numerem 11.
  • 0

#13

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba sie wybiore:p
ma ktos namiary na wlascicielke? bo bym chcial przenocowac tam:D
  • 0

#14

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesety, gazetę znalazłam w bibliotecznym archiwum gazety ,,BĘDZIN" ,a dom o ile pamiętam znajduje się przy ulicy Małobądzkiej. Szczegółowo nie pamiętam, jednak jeżeli Ci zależy pójdę tam i zobaczę :) Mieszkam blisko, więc to żaden problem. Sprawą tą interesuję się od 4 lat, chociaż mam dopiero czternaście. W wieku dziesięciu lat pierwszy raz zetknęłam się z domem, gdy dla zakładu nieświadoma niebezpieczeństwa postanowiłam tam wejśc. Gdy byłam już za bramą wyskoczył na mnie pies, kundel. Wtedy właśnie babcia powiedziała mi, że w tym domu straszy. Interesuję się duchami i magią, chciałabym odkryc jego zagadkę. Potrzebuję jednak osób dorosłych, które mogą zdziałac więcej. Słyszałam, że był am program (bodajrze strefa 11), ale nic głośnego o tym nie było. W każdym razie - sprawa jest prawdopodobnie pogrzebana nie w samym domu, ale w ziemi, ponieważ gdyby problemem był dom ktoś mógłby go wyburzyc i na pozostałej ziemi wybudowac nowy budynek. Niestey nie wiadomo do końca kto był właścicielem domu i kto go wybudował, może to dało by rozwiązanie zagadki...


Oto kolejny maila który otrzymałem, podałem nadawczyni link do tego forum i tego topicu więc mam nadzieje, że tu zajrzy
  • 0

#15

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Next ;)

No już ktoś zainteresowany napisał do mnie, mam zamiar iśc na spotkanie. Nie wiem z którego roku była gazeta, nie zwracałam na to uwagi. Jednak kluczem do sukcesu jest znalezienie właściciela, dzięki temu wszystko stanie się łatwiejsze. Dzisiaj idę pod ten dom, zrobie kilka zdjęc i jeśli chcesz podeśle Ci ok? Aha - co do forum - nie ma sprawy ;)


Ten zainteresowany to KicHu który prosił mnie o maila do niej ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych