Skocz do zawartości


Zdjęcie

Operacje Czwartego Wymiaru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

MestorPL.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie na temat operacji 4 wymiaru, ostatnio znalazłem ten artykuł i chciałem się z wami nim podzielić :)
Czekam na wasze opinie i zdania.

Termin Psychic Surgery będziemy na tych stronach tłumaczyć - Operacje Czwartego Wymiaru (Forth Dimensional Surgery) gdyż sama nazwa niesie ze sobą wytłumaczenie, że uzdrowienie pochodzi z 4-tego Wymiaru, tego, który jest pierwszym z tych "niezrozumiałych", określający czas czyli też coś co nie jest widoczne gołym okiem. Od Czwartego wzwyż - rozciagają się rozmaite zdolności paranormalne. Nazwa Chirurgia Czwartego Wymiaru nie jest przypadkiem i pochodzi z książki "Religious Mysteries of the East", w ktorej Ormond McGill jako pierwszy użył tej nazwy. Ja sama staram się używać na tych stronach jak najprostszego języka, zrozumiałego dla laika - skomplikowane nazwy medyczne, czy uzdrowicielskie z innych kultur i krajów mogą powodować, że człowiek będzie miał poczucie niższości bo tak naprawdę nigdy do końca nie obejmie wszystkich niuansów kulturowych i językowych danego kraju. Będzie przez to potrzebował ciąlgłego Mistrza, który zawsze będzie coś musiał tłumaczyć - a nie o to dokładnie w życiu chodzi. Samo uzdrowienie jest faktem prostym dla kogoś kto ma otwarty Umysl i dobre serce - ale aby pozostać dobrym Uzdrowicielem trzeba poznać siebie i mieć całkowitą kontrolę nas swoim Umysłem, ciałem i Istotą :)

Chirurgia Czwartego Wymiaru nie jest jedyną nazwą w użyciu. Uzdrowicieli leczących w ten sposób i metodę leczenia nazywamy też: Bare Handed Surgery - Operacje Gołymi Rękoma, Psychic Surgery - Chirurgia Parapsychologiczna (czyli operowanie przy użyciu mocy/zdolności paranormalnych), Faith Healing - Uzdrawianie Wiarą (jak potocznie nazywają ten typ uzdrawiania na Filipinach), Magnetic Healing - Uzdrawianie Magnetyczne, Etheric Surgery - Chirurgia Eteryczna, Wonder Healers of the Philippines - Zdumiewający Uzdrowiciele z Filipin, czy po prostu Magicians of God - Magikami Boga.

Rozróżniamy 3 rodzaje Operacji Czwartego Wymiaru:

- Remote or Astral Healing - Leczenie na Odległość lub też Uzdrawianie Astralne. W technice tej Uzdrowiciel kieruje swoją intencją i uzdrawia pacjenta na odległość opuszczając swe fizyczne ciało. Może się to dziać we śnie jak i również w stanie skupienia medytacyjnego. Przy użyciu zdolności paranormalnych - mając swe Trzecie Oko otwarte - Uzdrowiciel zawsze zapytuje na początek czy ma prawo leczyć pacjenta, czy karma danego człowieka nie wzbroni Jej/Mu leczyć. Gdy otrzymuje Ona/On pozwolenie, następuje leczenie w danym wymiarze czasu i przestrzeni (czaso-przestrzeni)

- Energy, Magnetic or Auric Healing - Uzdrawianie Energią/ Uzdrawianie Magnetyczne/Oczyszczanie Aury. W metodzie tej Uzdrowiciel leczy używając magnetyzmu swego Ciała Energetycznego. Jej/Jego Ciało Energetyczne oddziałowuje jak przewód pomiędzy Energią Leczniczą Kosmosu a osobą potrzebujacą Jej - Uzdrowiciel jest tylko i wyłącznie pomostem łączącym Energię tą z pacjentem, który sam siebie zaczyna leczyć mając do niej dostęp. Uzdrowiciel często wyczuwa organy pacjenta i "wyciąga" niewidoczne chore elementy z Ciała Energetycznego pacjenta. Często są to symboliczne i czysto abstrakcyjne rzeczy np. Jodell Bumatay (DOLFINA) pracując z klientką na targach ezoterycznych w Modesto, Kalifornia, wyczuła niewolniczą obrożę wokół głowy tej dziewczyny. Obroża ta była symbolem (w życiu osobistym tej dziewczyny nie tyko symbolem) kontroli jej umysłu pod którym się znajdowała - równie dobrze mogła ona oznaczać oddawanie swej mocy i niewolnicze słuchanie kogoś w życiu tym tu na Ziemi, jak i również częścią karmicznego kręgu, czy też bycia kontrolowanym przez grupę Istot Pozaziemskich. Jedno było pewne - nie powinna mieć tej obroży. I juz nie ma [J]

- Forth Dimensional Psychic Surgery - Operacje Czwartego Wymiaru. Najbardziej drastyczna metoda uzdrawiania stosowana po to by "zburzyc" niepełny świat sceptyków i niewiarków spotykana w czasch obecnych głównie na Filipinach i Brazylii. Uzdrowiciel sięga gołymi rekoma w głąb FIZYCZNEGO CIAŁA pacjenta i usuwa fizyczne elementy choroby (różne: chore tkanki, czy też często symboliczne rzeczy - np. łyżeczkę cukru dla kogoś kto miał cukrzycę). Operacje odbywają się bez żadnego wyczuwalnego bólu, trwają krótko i diametralnie zmieniają nie tylko stan fizyczny pacjenta, ale też poszerzają jej/jego świadomość - zmieniają jej/jego sposób postrzegania rzeczywistości. Według Chirurgów choroba mieści się w "zesztywniałych" i sztucznych ścieżkach myśleniowych danego człowieka, które kreowane są od momentu narodzenia człowieka (typowe w społeczeństwach decydowanie i narzucanie co jest "dobre" co "złe", co powoduje chorobą a co nie - wszystko jest względne i zależy jak się o tym myśli i jakie się ma do tego podejście - pozytywne myślenie i uczucie miłości do wszystkich Istot większych chorob nie powodują [J]). Drastycznie - bo krwawo przeprowadzona operacja gdzie, namacalny fizyczny świat staje w gruzach - dzieją się przecież rzeczy "niemożliwe" - powoduje, że te sztuczne/wyuczone ścieżki myśleniowe zanikają [J] a więc choroba przestaje fizycznie istnieć. Jedno jest pewne - jeśli nie chcemy aby fizyczna choroba powróciła (jak się często staje), musimy umysł nasz mieć otwarty, pozytywny, kochający i wyrozumiały. Nie możemy pozwolić aby "magiczne cięcie" Uzdrowiciela pozostało tylko w ciele fizycznym - to nasze wewnętrzne JA, nasz mocarny Umysł i Świadomy Wgląd w rzeczywistość decyduje czy będziemy zdrowi i czy będziemy w stanie podążać naszą ścieżką życiową z zadowoleniem i satysfakcją. Także szczególnie korzystać należy ze wspaniałego wglądu w naturę Istnienia jakie może zaoferować nam Chirurg Czwartego Wymiaru. Chirurg robi "cięcie", otwiera nasze Trzecie Oko - Okno na Świadome złączenie z Umyslem większym - który nie ma granic. Do nas zaś należy decyzja czy zechcemy świadomie pracować nad sobą i nad naszymi wrodzonymi, lecz uśpionymi, zdolnościami oferowanymi prze fakt, że jesteśmy cześcią Umysłu Źródła :)

P.S. Na stronach tych opis Operacji Czwartego Wymiaru ma swe korzenie na Filipinach ze względu na pochodzenie Jodell Bumatay, nie znaczy to wcale, że nie ma takich zjawisk w innych miejscach na świecie [J]



Przedstawiamy artykuł poświęcony próbie zdefiniowania zjawiska chirurgii czwartego wymiaru napisany przez Lilianę
  • 0

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm.. ja nie wiem jaka metoda lecze.. po prostu lecze..
Żadne czwarte, szóste czy dziesiąte wymiary..
Albo biore to na siebie i zwalczam to o wiele szybciej niż chory, albo przechodzi samo, a ja czuje spadek napięcia energetycznego..
  • 0

#3

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetny i pouczający artykuł, można również tak jak Ty KicHu , ale radzę Ci dokształcić się. Branie na siebie wymaga umiejętności oczyszczania się i zabezpieczania. Wiem bo tak kiedyś robiłem, myśląc że to wystarczy. Jest dziedzina która wymaga ciągłego rozwoju duchowego i psychicznego, oczywiście można to robić intuicyjnie, i nawet nie myśleć. Tylko że wtedy jest się narzędziem które musi wykonywać polecenia intuicji. :cafe:
  • 0

#4

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Operracje czwartego wymiaru sa bardzo skomplikowane, niewielu ludzi je potrafi... ale naprawde sa skuteczne, w polaczeniu z silna wiara daje znakomite efekty - mozna sie pozbyc bardzo zaawansowanych i wrecz smiertelnych chorob ^^
  • 0

#5

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujące, a wiecie może jak można wypracować tę umiejętność lub czy ktoś w Polsce takową posiada?
  • 0

#6

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mój znajomy powiedział mi kiedyś, że gdy będę chora, mam sobie głośno powiedzieć: WŁAŚNIE ZDROWIEJĘ i nie wnikać w to, jak to się dzieje. Tym sposobem pozbyłam się przeziębienia :)
  • 0



#7

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każda metoda jest dobra, która przynosi pozytywny skutek. Ale jeśli chodzi o operacje fantomowe to by tego się nauczyć trzeba mieć nauczyciela, nawet zdolności to za mało i jest takie powiedzenie, że gdy uczeń jest gotowy to nauczyciel przychodzi. :cafe:
  • 0

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

KicHu - z całym poważaniem do go co robisz.
Jeżeli tylko w trakcie spotkania z osobą której pomagasz odczuwasz jej dolegliwości i to pozwala ci ustalić przyczynę jej zaburzeń energetycznych to, moim zdaniem jest dobrze.
Jeżeli potrafisz przy okazji zobaczyć na jej wtórniku eterycznym zmiany jest świetnie.
Jeśli również nie posługujesz się w tym czasie własną energią jest bdb.
Jeśli jeszcze stosujesz bhp - naprawdę życzę powodzenia.
  • 0



#9

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

gdy będę chora, mam sobie głośno powiedzieć: WŁAŚNIE ZDROWIEJĘ i nie wnikać w to, jak to się dzieje.

POTEGA PODSWIADOMOSCI
  • 0



#10

gabi13.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujące, a wiecie może jak można wypracować tę umiejętność lub czy ktoś w Polsce takową posiada?

W polsce taka umiejetnosc posiada Pan Jan Cop,wspaniala postac,chetna do wspolpracy i zdecydowana pomoc rozwinac podobne zdolnosci choc to nie jest latwe,podpowiem ze trening trwa kilka lat a rozpoczyna sie od treningu oddychania i nie szkodzenia innym,przebaczania.Potem to trening widzenia aury...itd
Osobiscie spotkalem sie z mistrzem i bardzo Go szanuje.
Jesli ktos chce poogadac w temacie lub chce wiecej info to prosze pisac na [email protected].
U Filipinczykow bylem 7 razy i mam swoje zdanie,mozna im wierzyc badz nie,ale kto nie bral udzialu w seansie niech nie powtarza glupot.Uratowali wiele beznadziejnych przypadkow.I pomagaja nadal,niedowiarkom polecam Jesse Novide na www.echomed.pl,dzieki tej osobie uniknalem operacji 5 lat temu.
Na koniec podsumowanie:warto brac udzial w spotkaniach z bioenergoterapeutami lub uzdrowicielami,zanim wycwiczymy te zdolnosc sami ( nie wszyscy sie to uda ) poniewaz widza zmiany naszej aury i diagnozuja choroby o wiele wczesniej niz wykaza to badania krwi czy lekarskie.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych