Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwalnianie Energii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , jest coś takiego ale nie wiem jak to sie nazywa , że na ciele człowieka są odpowiednie punkty , w których pukanie (!) można pobudzić energię , pozbyć się tej złej , pobudzić coś . tylko nie wiem jak to się nazywa i gdzie to znajde , dlatego też bardzo prosiłbym o pomoc Was - Szanownych Forumowiczów ;)
  • 0

#2

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy chodzi Ci o akupresure?

klik
  • 0

#3

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki serdeczne ! Tak , a tyle szukałem ;)


A tak zapytam jeszcze w tym temacie coś na inny temat :

Co można zrobić aby afirmacja miała głebsze odbicie w nas , znaczy aby była bardziej wyrazista dla podświadomości , łatwiej przyswajalna i wykonywalna ? Czy są na to jakieś ćwiczenia ?
  • 0

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem o jaką afirmację ci chodzi ? :P
  • 0



#5

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakąkolwiek ;)

chodzi by jakoś wzmocnić ją , jakimiś może ćwiczeniami , no wyżej to napisałem ;)
  • 0

#6

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm kiedys to uprawialem i rzeczywiscie pomagalo...
nie musisz niczego cwiczyc. Jedyne co musisz to poznac punkty odpowiedzialne za bol itd.
Najlepiej z tego co slyszalem jest masowac punkt zgodnie z ruchem wskazowek zegara.
  • 0

#7

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha rozumiem
a czy posiada ktoś z Szanownych Forumowiczów jakieś materiały , mapę ciała gdzie takowe punkty byłyby umieszczone ;)
  • 0

#8

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile się nie mylę to chyba jeszcze - między innymi - terapia czaszkowo-krzyżowa (cranio-sacral) stymuluje pewne punkty w ciele po to żeby je odblokować, usprawnić przepływ energii w czakrach poprzez ich stymulację i harmonizowanie właśnie.
  • 0

#9

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłam mapę dłoni: http://www.fit.pl/g/...upresura_03.jpg i stóp: http://www.allegro.p...eceptorow_.html :)
  • 0



#10

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o fajnie fajnie ;)

Cranio-sacral to może być ciekawe , jednak coś mało materiałów jest na ten temat, raczej kursy , tylko płacić ;)

Mapy też fajne :) Właśnie nie mogłem znaleźć tej od rąk ;) Dzieki serdeczne za stopy też :D

A poza_tym w jaki sposób te punkty na naszym ciele np:. na ręce pobudzać ? Masować ? Nakłuwać ? Czy jakoś inaczej ? Jest jakaś szczególna procedura ?
  • 0

#11

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że wystarczy masować. Jeśli chodzi zaś o nakłuwanie, ja bym się sama nie odważyła :P
  • 0



#12

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że wystarczy masować. Jeśli chodzi zaś o nakłuwanie, ja bym się sama nie odważyła :P


właśnie przeczytałem , że jeszcze można prądem w tych miejscach się pieścić :D

A co do wzmacniania afirmacji znacie jakieś ćwiczenia ? Może macie swoje własne sposoby ?

no i pytanie następne które mnie nurtuje :

Czy da się mieć swiadome sny codziennie ? Aby były wywoływane automatycznie przez umysł , tak jak np:. odruchy , że gdy dotkniem gorącego żelazka to ręka odstakuje ;) Wiecie o co chodzi ;) Da się tak mieć codziennie każdej nocy mieć swiadome sny , automatycznie ? :crazy:
  • 0

#13

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halo ??? Pomożecie ? Bardzo serdecznie bym prosił :]
  • 0

#14

MestorPL.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

da się mieć codziennie świadome sny to sie nazywa LD poczytaj o tym na forum. Sporo tego znajdziesz. Jeśli chodzi o codzienne, to tylko kwestia przyswojenia roznicy miedzy rzeczywistym a sennym światem.
nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym automatycznym, jesli o to zeby byly codziennie to tak jak wyzej kwestia wprawy, a jesli chodzi o odruchy które napisaleś to nie wiem, ja mam w świadomości że to o czym śnie jest w mojej głowie, a ciało nie ma nic do tego, więc jest rozluźnione i nie reaguje na bodźce, bo wiem że to jest w moim umyśle.
  • 0

#15

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wiem , że to nazywa się LD , miałem to około 4 razy w swoim dotychczasowych życiu .

Same ćwiczenia typu Reality Check , wstawanie po paru godzinach snu i inne metody męczą mnie i raczej nie działają na mnie dosyć dobrze .

A co do automatycznego , żeby świadomy sen był odruchem umysłu np:. kiedy śpisz masz świadomość , że śnisz . A podałem przykład gorącego żelazka by bardziej to zobrazować . To tak samo jak pomyślisz o cytrynie a wytwarza się ślina w Twoich ustach . Tak samo by było ze świadomym snem ;) Hm mam nadzieje , że rozumiecie o co mi chodzi, jak nie to piszcie a postaram się dogłębniej wytłumaczyć . :)

Proszę nie cytować całych postów.
Tacita

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych