Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Oriona na 2012r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

#31

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze inga, jak chcesz, ale jakby co mam GG w profilu :D <joke>
Zastanawia mnie jak gęsto Polska będzie zasiedlona w tym obszarze jaki będzie miała po zalaniu - wiadome jest że nie wszyscy przeżyją to, niektórzy pozostaną w domach - ale czt rozsianie ludzi po tym akurat wzrośnie, czy też będziemy już na tyle wyeksterminowani że dojście uciekających wyrówna np. obecną gęstość zaludnienia.
  • 0

#32 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Orzesz ty ..orzeszku :smile: Najpierw pomagasz a potem wypominasz? Ładnie to tak? A ja cie zdążylam pochwalić publicznie i nawet nazwałam cię rycerzem na bialym koniu... Zadaleś mi cios, z kyórego nie wiem, jak się podzwignę :P :smile: :P :smile: :P To tyle.
  • 0

#33

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a welug projektu cheops Polska niekoniecznie ma byc potraktowana ulgowo...ale wedlug moich wnioskow zgadzam sie ale tylko w czesci..moim zdaniem Polska jakby juz mialabyc zalana to az do dolnego slaska...jedynie najwyzsze punkty bylyby suche....sudety i tatry

Skończ już z tymi sudetami bo to jest troche naiwne :) Prawda jest taka że cała Polska bankowo ucierpi ale w jakim stopniu to się okaże. Pomyśl jakby mogły sudety być bespieczne jak już teraz są nękane przez powodzie.....
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobrze to skoro ludzie mieszkali tylko na Atlantydzie to uważasz że pozostałe lądy nie nadawały się do tego,  czy poprostu było tam tak dobrze że nikt nie myślał o emigracji? Ciekawe jaki system tam panował skoro wszyscy byli tacy szczęśliwi :-D


wedlug niektorych przekazow chanellingowych Atlantow przywieziono z innej planety...z kolei np. w projekcie cheops mozna sie dowiedziec ze byly wczesniejsze cywilizacje i bardziej rozwiniete...wiadomo jedno...byly ruchy ludnosci,migracje i emigracje :smile:

a welug projektu cheops Polska niekoniecznie ma byc potraktowana ulgowo...ale wedlug moich wnioskow zgadzam sie ale tylko w czesci..moim zdaniem Polska jakby juz mialabyc zalana to az do dolnego slaska...jedynie najwyzsze punkty bylyby suche....sudety i tatry

Skończ już z tymi sudetami bo to jest troche naiwne :) Prawda jest taka że cała Polska bankowo ucierpi ale w jakim stopniu to się okaże. Pomyśl jakby mogły sudety być bespieczne jak już teraz są nękane przez powodzie.....


masz na mysli miejsca blisko koryt rzek? przeciez woda gor nie zalala...tylko u podnozy gor co nie? pojade sobie na snieznik i tam bede siedzial... :smile:
  • 0

#35

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to powodzynio :mrgreen:

No to offtopic :mrgreen: Pilnuj się następnym razem - NHolokaust
  • 0

#36

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cała Europa zniknie pod wodą,tym bardziej Polska jako kraj nizinny.Musimy się przygotować na nadejście nieuniknionego.Nie ma dokąd uciekać.
  • 0



#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to moze sobie na spolke kupimy duzy dom blisko szczytu Tatr ???
  • 0



#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

cala Polska nie zaleje, ja tak przynajmniej uwazam...jesli dojdzie do przebiegunowania to woda nie zaleje calej polski...mowie tu o szczytach gorskich...od wschodu nic na mnie grozi...zadne zalanie...jedynie od baltyku i oceanu z zachodu...takze lecim w sudety albo w tatry... z tamtad juz mozna latwiej sie uratowac ;-)

Polska niezupelnie jest krajem Nizinnym...pamietajcie :smile:
  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

szkoda bo ja mieszkam w Warszawie :lol :
  • 0



#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

szkoda bo ja mieszkam w Warszawie   :lol :


A ja rzut beretem od morza :P

Zapewne w 2012 będzie miło ... (przyjmując negatywną teorię) :surprised:
  • 0



#41 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

I ja też, i ja też!!! :smile: :drink:
  • 0

#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

gdy bedzie powazne zagrozenie to ja spadam w gory...kto chetny? ;-)

[size=9]Myślę, że Mr Warn, Warn Offtop będzie zainteresowany następną taką propozycją - NHolokaust
  • 0

#43

JokeR.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak czytam ten fragment ksiązki i zauwazam pelen błąd..
Patrzcie,skoro takie zjawisko zdarza sie co 11.500 lat,a ostatnie mialo miejsce w 9792 roku p.n.e to nie bedzie to data 2012 roku!
Patrzcie,proste dzialanie matematyczne
-9792 (no bo wkoncu przed naszą erą,dlatego na minusie) dodajemy 11500= 1708! czyli dawno temu.
DOmyslam sie ze liczba jest zakrąglona..Ale jesli nawet??CO z tego,nawet jak znajdzie sie idiota ktory z liczby np 1147812058055502315srutututu zrobi liczbe 11600 (a to jest totalnie bez sensu) to i tak brakuje duzo lat!
A mając rok 1708 brakuje przeciez 304 lat a kto zaokrągla liczbe o 304 mniejszą do 11500!
Ciekawe..Pewnie i tak zaraz znajdziecie cos na podwazenie tych obliczen,ale po tym "bledzie" (?) to ja juz w zadną z bajek napisanych wyzej NIE WIERZE.
Pozdrawiam
  • 0

#44

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja tylko chciałbym zauważyć, że przebiegunowanie magnetyczne nie ma nic wspólnego ze zmianą kierunku obrotu planety i bynajmniej nie powoduje klęsk żywiołowych w postaci potopu czy trzęsień ziemi ;->
  • 0



#45

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, a to ciekawe a skąd masz takie informacje?? Musze przyznać że są wyjątkowe :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych