Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brama do Gwiazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#46

Kamil.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszęzie dyski. Ten klucz w kształcie dysków, UFO w kształcie dysków i jeszce by coś tam znalazł. O np. Galaktyka nasza tak troche. Może ten kształt poprostu ma coś w sobie. Może możnaby otworzyć te wrota jakimś dyskiem z blachy zrobionym. Może to chodzi o kształt. :)
  • 0

#47

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cały ten region wokół jeziora Titicaca jest tajemniczy, obok leży przecież Puma Punku i Tihuanako.
  • 0

#48

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe mi to "stargate sg 1" przypomina wkladasz tam dysk kamien opada i widzisz wrota. wbijasz adres i lecisz na inna planete. tylko 1 problem jak bys tam trafil to bys niezyl bo by cie zamrozilo do -273*C heh bo lecisz przez kosmos. trzeba miec jakis statek. najlepiej cos podobnego do skoczka z SGA. chce tam pujsc xD zabierz mnie tam ktos
  • 0

#49

iontz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nikt nie pomyślał, żeby to jakimś materiałem wybuchowym (ups, niszczenie zabytków) albo czymś potraktować? Nie wierzę, że przy dzisiejszej technologii nie da się tego otworzyć... zobaczyć co jest w środku...
Moim zdaniem to jest wejście do jakiegoś skarbca. Może w środku są jakieś inskrypcje albo coś, co by nam dało większą wiedzę o tej cywilizacji. Hipotezę "bramy do gwiazd" traktuję jako bajkę, ludzie wstydzić się, takie poważne forum ( :mrgreen: ),a tu taki wątek, co sobie o nas goście pomyślą, jak przeczytają.
  • 0

#50

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie, może trzeba będzie ratować ludzi na innej planecie przed jakimś Ra...

A tak na powaznie to georadary w ruch!
  • 0

#51

Omega Supreme.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm wiecie w dawnych czasach wszystkoco niezrozumiałe było przypisywane Bogom... pioruny.. to gniew boski
itp itd.... dlatego nie koniecznie mysle ze to brama na inną planetę... przeciez wg legend to była brama do innego swiata bogów...moze innego wymiaru... Ale równie dobrze po otwarciu moze sie okazać ze prowadziła ona do wielkiego podziemnego kompleksu... "TAJNEJ BAZY BOGÓW" gdzie miały baze np. obce istoty... i stad mogło powstać wyobrażenie o innym świecie itp. A tak pozatym nie wie ktos moze czy DANIKEN cos o tym gdzies pisał? bo ja sobie nie przypominam..pozatym bardzo mnie to dziwi że naukowcy ,archeolodzy lub inni badacze nie zabrali sie za te WROTA... jakby ktoś znalazł linki do wiadomosci o tych wrotach najlepiej takich stron informacyjnych nieparanormalnych... to było by miło..bym sioe przekonał że te wrota naprawde gdzies tam istnieją...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych