Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powstanie cywilizacji ludzkiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marduk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powstanie cywilizacji ludzkiej

Jak zapewne każdy z was wie, człowiek musiał być jakoś stworzony albo importowany na Ziemię. Tak importowany, nie przewidzieliście się według mnie ludzie na ziemię zostali importowani.

[W tym miejscu już chciałem zakrzyknąć hurra! I uznać, że nareszcie ktoś wziął się za teorię Panspermii na poważnie. A co ja tu widzę... - SR]

A wszystko zaczęło się tak... Na samym początku na Ziemi żyły „małpoludy”. Ziemię zaczęły nawiedzać różne kataklizmy. Być może również były meteory. W każdym bądź razie istoty żyjące na Ziemi były na skraju całkowitego wyludnienia. Widząc to jakieś dużooooooo inteligentniejsze istoty zaczęły ingerować w istnienie Ziemi. One importowały na Ziemię nas- homo sapiens. „Wykosili” tych wszystkich neandertalczyków i innych głupoli i zostawili tylko „nas”. Przecież na Ziemi od początku trwała ewolucja i wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że przed neandertalczykami na Ziemi pojawili się ludzie rozumni. Posiadali większą wiedzę niż ci co pojawili się później. Coś tu nie pasuje? Czyż nie? Gdyby w ogóle neandertalczycy przeżyli to prawdopodobnie też stali by na takim poziomie co my teraz, ale trwałoby to dużo dłużej. Tak więc te inteligentniejsze istoty pozostawili nas na Bliskim Wschodzie. W tym miejscu nauka zgadza się z religię. Według Biblii Eden znajdował się na wschodzie: a zasadziwszy ogród Eden na wschodzie, Pan Bóg postawił tam człowieka. Badania naukowe wykazały, że szczątki pierwszych ludzi zostały właśnie tam znalezione. No i nasi „twórcy” stworzyli Biblię i spisali tam różne ważne dla ludzkości informację. Niedawno stwierdzono, że w Biblii znajduję się kod. Odczytać go można tylko dzięki specjalistycznym oprogramowaniom komputerowym, które usuwają odpowiednie ciągli liter i wyrazów otrzymując szyfr. W tym kodzie zawarty jest na przykład zapis o zamachu terrorystycznym na WTC a także ostrzeżenie o III Wojnie Światowej, która może (ale nie musi) odbyć się w 2006 roku! Z resztą nie będę się rozpisywać na ten temat, bo pisał już o tym LoS3r w 20 numerze strefy. To potwierdzałoby pochodzenie Pisma Świętego od jakichś mądrzejszych istot, które nazwały się Bogiem. Bo nawet współczesny człowiek nie potrafiłby wymyślić takiego szyfru. A więc następna zagadka wyjaśniona. My jesteśmy więc „gorszą” odmianą tych inteligentnych istot nawiedzających Ziemię. W Strefie 51 spotkałem się również z artykułem mówiącym o tym, że obcy, którzy nas tu zostawili odwiedzali Ziemię w tak ważnych momentach jak: atak terrorystyczny na WTC i rozpoczęcie II Wojny Światowej przez Niemców na Bałtyku. Niedawno właśnie Niemcy przyznali się, że jakaś olbrzymia fala wodna zatopiła 2 z ich 3 statków. W pobliżu tego miejsca zauważono statki kosmiczne. Znaczy to, że próbują zapobiec wojnom na Ziemi. W końcu jesteśmy ich krewnymi. Oni dbają o nas. Próbują nam pomagać, ale my boimy się ich tak jak dzikie zwierzęta boją się nas. A więc według tego co napisałem my za „jakiś” okres czasu upodobnimy się do kosmicznych „krewnych”. Według mnie twórcami tego całego zamieszania na Ziemi są szaraki. A wyglądają oni tak: mają bardzo długie ręce, wyłupiaste wielkie oczy bez powiek, zamiast uszu dziwne, bezkształtne otwory, usta bez warg nie pełniące żadnej roli, to są tylko pozostałości- porozumiewają się telepatycznie, są cali pokryci szarą skórą (futerkiem?). My właśnie do tego zmierzamy. Coraz więcej ludzi zaczyna interesować się parapsychologią i telepatią. Za jakiś czas każdy będzie potrafił porozumiewać się telepatycznie. Wtedy usta będą zbędne. Nasz układ pokarmowy przeistoczy się. Będziemy wyglądać jak szaraki. Taki jest los ludzkości. Może my też kiedyś importujemy gorszych z nas na jakąś wyludnioną planetę?? Kto wie?? To są tylko moje domniemania na ten temat. Podkreślam, że każdy może mieć inne poglądy na ten temat.
  • 0

#2

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Za jakiś czas każdy będzie potrafił porozumiewać się telepatycznie.


To niemozliwe jeszcze nie ma dowodu ze jakas osoba juz potrafi porozumiewać się telepatycznie a co dopiero kazdy.Jesli chodzi o czas to mysle ze za pare milionów lat.
Mozna to porównac jak niemowny(niewiedzacy jak co nazwac tylko mowiace np.ługa buka duka buka puka) jaskiniowiec do jaskiniowca który potrafi mowic(wie co jak nazwac i jak sie wysłowic),ile lat trwala taka ewolucja,wczesniej?
  • 0

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

[quote="Asef"][quote=Marduk] Za jakiś czas każdy będzie potrafił porozumiewać się telepatycznie. [/quote]

To niemozliwe jeszcze nie ma dowodu ze jakas osoba juz potrafi porozumiewać się telepatycznie a co dopiero kazdy.Jesli chodzi o czas to mysle ze za pare milionów lat.


1. sa osoby ktore potrafia uzywac telepatii...w bazach wosjskowych np. sa robione eksperymenty i nie tylko w bazach.

2. sadze ze nie miliony lat ale znacznie szybciej...szybciej niz Ci sie wydaje
  • 0

#4

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

z tym milionem lat przesadziłem ale mysle ze jeszcze przed 3000 rokiem
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

z tym milionem lat przesadziłem ale mysle ze jeszcze przed 3000 rokiem


a mi sie wydaje ze wczesniej ;) takich ludzi jest na swiecie sporo...a bedzie coraz wiecej :)
  • 0

#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chciał bym się czepiać terori, ale jest ona niemal bliźniaczo podobna do opisu stworzenia człowieka przez Anunnaki :P z tym, że tam, zamiast wytępić inne gatunki 'człowieka' to wszczepili fragment własnego kodu genetycznego w tych człokokształtnych :P
I dodać trzeba, że anunnaki bynajmniej nie byli szarakami :P świadczyć o tym może choćby to, że mogli spółkować z ludźmi...


PS. Nie obraź się, ale tekst wygląda jak zerżnięty :P
  • 0



#7

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a mi sie wydaje ze wczesniej takich ludzi jest na swiecie sporo...a bedzie coraz wiecej


tak sporo ze juz sie spotkałes z takim człowiekiem?
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a mi sie wydaje ze wczesniej takich ludzi jest na swiecie sporo...a bedzie coraz wiecej


tak sporo ze juz sie spotkałes z takim człowiekiem?


to czy spotkalem czy nie spotkalem to najmniej istotne.... myslisz ze taki ktos CI sie przyzna np. w Polsce ze umie przeswietlac mysli lub cos innego? a co powiesz na boom w ameryce...tam juz dzieciaki zaczynaja lewitowac bo maja nowego idola..on im pokazal ze gdy zaczna wierzyc ze potrafia to tak bedzie i co? sa tego efekty...kiedys sie nie slyszalo tak czesto o tego typu zjawiskach.
A dzieci Indygo? slyszales? jest ich coraz wiecej.Maja niesamowite zdolnosci kinetyczne, telepatyczne i pewnie jeszcze inne o ktorych nam sie nie snilo... :)
  • 0

#9

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiem,wiem,ale mi chodzi ze mi samemu az nie chce sie uwierzyc.
Ale wierze,bo wiara daje MOC
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem,wiem,ale mi chodzi ze mi samemu az nie chce sie uwierzyc.
Ale wierze,bo wiara daje MOC


skoro jestes wierzacym czlowiekem to powinienes miec wystarczajaco duzo mocy by uwierzyc w cos co zostalo juz udowodnione :)

no chyba ze z dana religia jest cos nie tak :) wlasnie ona sprawia ze tak trudno CI uwierzyc w to wszystko :)
  • 0

#11

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

U mnie nitkt nie wierzy w takie rzeczy,jest tak ze ja bardziej wierze od nich.
Ale jak ktos czyta w moich myslach,to ta osoba wszystko o mnie wie,i to troche glupi ze ta osoba potrafi a ja nie z reszta nie tylko ja.
  • 0

#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze nie wszystko bo moze byc tak ze czyta w myslach tylko to o czym myslisz w danym momencie...a to co masz glebiej w srodku moze nie dostrzegac :)

ja jestem 100% pewien ze takie osoby chodza po swiecie :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych