Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hrabstwo Wiltshire


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1

Marduk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne miejsce...

HELOŁ :)

W moim pierwszym arcie(aby nie ostatnim), o dość tajemniczej nazwie postaram opisać wam najdziwniejsze według mnie miejsce na Ziemi, a mianowicie chodzi mi o hrabstwo Wiltshire w Wielkiej Brytanii. Wśród UFOlogów znane jest jako miejsce najczęstszego na ziemi pojawiania się piktogramów na polach uprawnych - ale nie tylko piktogramy można tam znaleźć. W Wiltshire znajdują się jeszcze dwie zagadkowe miejscowości: Avebury i Stonehenge(tak to właśnie tam!). Nie będę tłumaczył co to jest Stonehenge, bo to każdy chyba wie(a na pewno powinien!), ale kilka słów wytłumaczenie o Avebury się należy. W Avebury znajduje się tzw. Megalityczna budowla o powierzchni ok. 11-12 ha - jest ona największa na świecie, otoczona jest ogromnym wałem głęboką fosą (9 m). Sama budowla składa się ze 100 50 tonowych(!) głazów i 30 mniejszych - po około 35-40 t.. Naukowcy twierdzą, że mogło to być miejsce pochówku jakiś ważnych (wtedy) osób, ale ja się z tym nie zgadzam, według mnie to miejsce zostało wybrane celowe przez nich, aby nie budować żadnych świątyń grobowców (lenie?).
Stonehenge i piktogramy na zbożu łączy jedna data - 22 czerwca, dzień przesilenia letniego. To właśnie w tym okresie na polach pojawia się najwięcej piktogramów, a co z tym ma wspólnego Stonehenge? - ma i to dużo. Powszechnie wiadomo, że oś podków i droga dojazdowa w Stonehenge znajdują się w jednej linii z ze ścieżką, jaką porusza się Słońce w pełni lata. Niektórzy twierdzą, że służyło ono jako lądowisko dla statków kosmicznych, według mnie jest to najbardziej realne - duże natężenie światła mogło służyć do ładowania jakiś ogromnych akumulatorów. Uważam, że to nie przypadek że to wszystko znalazło się tak blisko siebie. Co o tym sądzicie - czekam na opinie, polemiki itp.
:papapa:

EDIT admin:
nietrafny tytuł - zmieniono

  • 0

#2

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem kilka historii o tym , iż rząd USA miał kontakt z kosmitami . Za badania na ludziach [ czyt. porwania ] , kosmici
dali amerykanom działający statek kosmiczny. Czy nie sądzisz , że ujrzenie UFO nad tym hrabstwem to tylko zobaczenie
lotu próbnego amerykan ???????????????? : bush2:
  • 0

#3

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja akurat o tym nie słyszałam, ale podobne historie o innych..
A ta dość ciekawa.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych