Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Teoria Budowy Piramid Egipskich.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale Ty nie widzisz tego, że to zdjęcie nie jest zrobione idealnie nad piramidą?? Przecież widac odchylenie a ktoś Ci wyjaśniał dlaczego nie można zweryfikowac "ewentualnej" krzywizny za pomocą tego konkretnie zdjęcia.
  • 0

#32

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale Ty nie widzisz tego, że to zdjęcie nie jest zrobione idealnie nad piramidą??

Widzę i co z tego??? Jakie ma to znaczenie dla obrazu pojedyńczej krawędzi budowli? Podpowiem: Nie ma żadnego znaczenia. TO SZKOLNA GEOMETRIA...

Przykład:
Oto zdjęcie blok mieszkalnego. Krawędzie boczne jego ścian są proste i na zdjęciu także widzimy je jako proste:

Dołączona grafika

Pytanie dla Ciebie:Czy istnieje taka możliwość, żeby na jakimkolwiek ze zdjęć owego bloku (wykonanym z dowolnego miejsca) linie wyznaczające krawędzie ścian bocznych, nie były liniami prostymi? (pomijam zniekształcenia wynikające z zastosowania szerokokątnych obiektywów).
  • 0



#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nie mam zamiaru powtarzac cudzych słów. Ktoś udowodnił Ci w innym temacie, że użycie tego zdjęcia do wykazania krzywizn piramidy, było nieudolne.

Brnij dalej w swoim przekonaniu. Seeeya.
  • 0

#34 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

na youtube jest film 7 partów "The Great Pyramid" - polecam.

ciekawy motyw jak japonczycy też chcieli budować piramide, z całą swoją techniką i sprzętem ale sie przeliczyli :)
  • 0

#35

Uroboros.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ale ja, jak przeczytam choć jedną bzdurę, to automatycznie cały artykuł staje się dla mnie bezwartościowy...

W jaki sposób transportowano olbrzymie kamienie, skoro koło miało zostać dopiero wynalezione i nie istniały bloczki, dzięki którym ciężar można by wydźwignąć w górę?

Co to za banialuki? Piramidy wcześniej wybudowane niż wynalezienie koła  :szczerb:  :facepalm: . Tragedia...


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych