Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rosyjscy Neonaziści Znowu Mordują


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

blackdog.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla takich ludzi powinna być jedna kara - śmierć !!! dla każdego kto sie dopuszcza takiej zbrodni - dla mnie w ogóle zabicie kogoś nie mieści sie w głowie (nie mówię tu nawet o takich okrutnych mordach)- tylko w dwóch przypadkach mógłbym zabić - w obronie mojej rodziny i siebie oraz w czasie wojny w obronie mojej ojczyzny.........dlatego takie jednostki powinno sie eliminowac ze społeczeństwa jednoznacznie i definitywnie
  • 0

#17

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po części masz rację , doświadczenie pokazuje jednak że resocjalizacja więźniów niebezpiecznych nic nie daje.
  • 0

#18

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to jest,,,,wykasujcie to/kieruje to do adminów/

kiedy ten koniec świata bo plewy trzeba oddzielić od ziarna.... :o

JEZU WIDZISZ A NIEGRZMISZ....
  • 0

#19

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co to jest,,,,wykasujcie to/kieruje to do adminów/


Skasowanie trudnego tematu nic nie da, bo problem nadal pozostaje. Im więcej osób o tym wie, tym lepiej, bo uświadomią sobie wtedy, że to co się dzieje w Rosji i w Polsce to nie przelewki. Ten problem narasta u naszych sąsiadów, a u nas też przecież zdarzają się przypadki mordów i aktów barbarzyństwa dokonanych przez neonazistów.

- Od 1989 roku polscy neonaziści zabili 32 osoby - twierdzi Rafał Pankowski z antyfaszystowskiego stowarzyszenia Nigdy Więcej, które dokumentuje akty przemocy o podłożu rasistowskim. Policja nie prowadzi takich statystyk.

żródło:
http://www.sekty.net/?n_id=699
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=nUvKh4_1lN0"]http://pl.youtube.com/watch?v=nUvKh4_1lN0[/url] - i niech mi ktos powie, ze zalegalizowanie broni to zly pomysl :/ wchodzi dwoch debili do tramwaju, leja kolesia a reszta sie patrzy bo sie boi, wystarczy zeby chociaz dwie osoby mialy pistolet.
  • 0

#21

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wystarczy zeby chociaz dwie osoby mialy pistolet.

A myślisz,że oprawcy nie noszą ze sobą broni?
Tacy bandyci są przygotowani na wszystko,tym bardziej w Rosji.
  • 0



#22

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tacy bandyci są przygotowani na wszystko,tym bardziej w Rosji.


Tak, mają do dyspozycji broń z różnych prywatnych nielegalnych arsenałów.
Najgorsze jest to, że władze w Rosji bagatelizują problem.
W zeszłym roku w cyklu "Szerokie Tory" był reportaż o rosyjskich neonazistach.
Ci ludzie są nienormalni. Jeden się chwalił, że skakał komuś po głowie i słyszał łamiące się kości.
Pokazali też jedną z "kwater głównych" tych bandytów. Noszą umundurowanie identyczne jak nazistowscy żołnierze i mają podobne sztandary. Ostatnio zamordowali kilku czarnoskórych studentów.
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeden się chwalił, że skakał komuś po głowie i słyszał łamiące się kości.

No ten z samej koncowki tego filmiku http://pl.youtube.co...h?v=nUvKh4_1lN0 napewno czaszki w calosci nie mial, co zreszta slychac przy uderzaniu noga.
  • 0

#24

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie nazistowskie szmaty powinno się zagazowywać, jak to miał w zwyczaju robić ich wąsaty idol.... :wall:

Oglądałem ten filmik....ci kretyni atakują tylko w grupach... :/
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moze troche bedzie to wisielczy humor z mojej strony, ale mogli by zolci wykorzystac te swoje wschodnie sztuki walki jak na filmach :P p.s. chcialbym to zobaczyc jak banda koksow podlatuje, a chucherkowaty azjata powala ich jeden za drugim.
  • 0

#26

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie nazistowskie szmaty powinno się zagazowywać, jak to miał w zwyczaju robić ich wąsaty idol.... wall.gif


Tak i tu w jednym się z nimi zgadzam - "trzeba oczyścić białą rasę" - z takich debili jak oni :D
Na sybir do ciężkich robót.
  • 0

#27

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"trzeba oczyścić białą rasę"--------hmmm śmierdzi mi rasizmem :kevin:


Niewiem co rosjanie robią z tym problem,ale chyba nic---informatycy policyjni chybo mogą namierzyć takiego debila co zakłada tego typu strone w Rosji,przecierz są IP komputera i w ogóle. Żeby to było w USA 10minut po założeniu strony FBI wpada przez okna i na glebe jednego i drugiego "CAŁOWAĆ MATKĘ ZIEMIĘ" i im po głowie poskakać... :omfg:
  • 0

#28

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wladze nic z tym nie zrobią przecież fala rasizmu jest zgodna z drogą którą obral Kreml.Putin przecież ideologicznie nawiązuje do faszyzmu (narodowego - socjalizmu jak kto woli) i mitu wielkiej rosji (zarówno carskiej jak i radzieckiej).
  • 0

#29

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu Kremlowi nie przeszkadzają te zabójstwa bo "ekipa" ma w nich pewny interes. Bo wygodnie napisać że za zabójstwem stoją neonaziści niż jakiś tam oligarcha!!!!!!!!
  • 0

#30

kondzik123.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak u was ale u mnie w mieście już dawno wytępili skinheadów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych