Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzekome olbrzymie zdolności parapsychologiczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marduk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... Na pewno wielu z was czytało lub praktykuje Kurs Silvy (z resztą jest prowadzony w Strefie). Polega on na rozwinięciu niektórych zdolności człowieka. Otóż to, pod wpływem pewnej gry, zacząłem się zastanawiać, czy na tym koniec. Wiadomo: jedni są lepsi w rysowaniu, inni w śpiewaniu, inni w... medytacji. Gdyby chociaż( według mnie) 30% z „praktykujących” miało ten osobliwy dar, trzeba by było go rozwinąć. Może ja to wszystko wytłumaczę. Wszyscy mamy mózgi( no, może się znajdzie parę wyjątków;)). Niektórzy mają „doskonalsze” mózgi, zdolne nie tylko do odbierania (przez zmysły) informacji, ale także do ich nadawania. Co może dawać to „nadawanie”? Otóż to- silną kontrolę nad ludźmi, wprost zmuszając ich do wykonywania pewnych czynności, np. podrapania się. Jeżeli naprawdę masz „silny” mózg, możesz nawet całkowicie zawładnąć drugą osobą. Czytanie w myślach, przekazywanie informacji za pomocą umysłu... Ale jak ten dar wykryć? Może Wam pomóc w tym kilka ćwiczeń, które przygotowałem (oczywiście nieszkodliwych;)) :roll:

1. Liczba
(nie musisz być w alfie, ale może to trochę pomóc) Zaczynając od 20 licz co 2 do 40( 20-22-24...). Następnie na odwrót; od 40 do 20 co 2(40-38-36...). Kiedy skończysz pomyśl o jakiejś liczbie z przedziału od 20-40. Zapamiętaj ją. A teraz najważniejsza część ćwiczenia, w tym czasie już musisz być w alfie. Przyjmijmy, że wybrałeś liczbę 28. Powtarzaj w myślach regułkę dotyczącą tej liczby, podaję przykłady- „jutro o 13.28 mój tata pójdzie do ubikacji” albo „mój brat jeszcze dzisiaj będzie się uczył 28 minut”. Te ćwiczenia są naprawdę bardzo trudno, ale jeżeli masz „moc”, powinny się w jakimś tam stopniu spełnić( np. sukcesem będzie, jeżeli Twój tata pójdzie do ubikacji o 13. 30 albo jeżeli brat się będzie uczył 27 minut). Polegają one na wymuszeniu na kimś danego zadania- ale muszą się one odnosić tylko do ludzi( tzn. jeżeli rozkażesz tosterowi się zepsuć 28 razy, nie zrobi tego- bo nie własnego mózgu, ale o działaniu na przedmiotach napiszę trochę później). Jeżeli Ci w ogóle nie wyszło, nie martw się- niekoniecznie musisz być najlepszy, a poza tym to dopiero 1 ćwiczenie...). Do zobaczenia! :papapa:
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe.. Spróbuje.

Pisz źródło tekstu :)
  • 0

#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

poczytam o tym troche wiecej

dla tych bardziej chetnych do tego macie stronke http://www.ctn.com.p...ilva_start.html
  • 0



#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmmm fajne...sprobowac mozna :)
  • 0

#5

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm jutro o 8:04 nauczycielka wyjdzie z klasy i nie wróci...
  • 0

#6

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wezcie zapodajcie jakis link z dokladnym opisem i cwiczeniami za free
  • 0

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sen'sei, a to tak trudno skorzystać z www.google.pl ?? Niektórzy, którym aktualnie nie potrzebne nie mają zamiaru szukać specjalnie dla ciebie.

Nie lubię osób, które chciałyby mieć wszystko podane na tacy...
  • 0



#8

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ciekawe,muszę spróbwać :) Czy któremuś z forumowiczów powiodło się to ćwiczenie?
  • 0

#9

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o 21:16 moja mama do kogoś zadzwoni. mmm, musiałabym pilnować czasu, a co u mnie nie możliwe. no, "czasem" się zasiedzę przy kompie;'d a nie można liczyc: 1,3,5,7? ;>

ps. na początku pomyślałam: "o 21:16 ciocia wyjdzie z naszego domu" ale nie chciałam tego, bo gdyby wyszła (i bym miała te zdolności) to już bym nie siedziała na kompie.. tzn nie lubie siedzieć na kompie gdy mama jest w pokoju..=.=

tak więc o 21:16 moja mama do kogoś zadzwoni. a może nie spełni się to tylko to z ciocią? któż wie=x
  • 0

#10

Masamune.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowałem kiedyś zmusić moja mamę, by kupiła mi C-D Action, i kupiła. Tzn najpierw kategorycznie nie chciała, ale zacząłem liczyć, 20, 22, 24, 26... i nagle mama mówi: "Ko który to miał być numer CDA?"
  • 0

#11

Furion.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo interesujące. Muszę spróbować. Mam pytanie czy komuś się powiodło ?? ?? ?? Z niecierpliwością czekam na kolejne ćwiczenia ! !

PS. Czy to ma jakiś związek z telepatią ??
  • 0

#12

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pffff, ja tam preferuje autosugestie

W moim wydaniu to sigil, plus kilka kropel mojej krwii (100% efektu).
  • 0

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Opowiedz Skrzypu jak to na Ciebie działa.
  • 0



#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prosze o coś, a nastepnego dnia w dziwnych okolicznosciach dostaje to czego chciałem.
Problem w tym, ze jak na Sigla wylejesz swoja krew (cieplutka musi być), to energia zwrotna jest strasznie negatywna.

Czasem, jak mi na czyms mniej zalezy nie wylewam na niego krwii, tylko zwyczajnie rysuje to moje pragnienie symbolicznie, a potem koduje je w mojej podswiadomosci.

Wiesz myśl to tworzywo, wogóle fajna sprawa, tylko tzreba uważać jak sie "życzenia" formułuje.
Np. Jutro będzie zajebisty dzień - to negatywny opis dnia :)
Aha i nie ma tak że jak życzysz sobie kilka dni pod rzad ze jutrzejszy dzien bedzie bardziej udany od wczorajszego- to mozesz tak do konca życia. Po 5-6 dniach, energia wróci i spotka Cie coś nieprzyjemnego np. okradną Cie, zgubisz cos albo zachorujesz :)

Czy warto sie w to bawić pozostawiam Waszej osobistej ocenie :)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe, nie powiem :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych