Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armageddon 2014


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#31

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czeka nas barwna przyszłość -.- w obliczu tylu końców świata na bank nas nic nie uratuje po prostu nei ma szans.Najpierw super katastrofy trzęsienia ziemi itp później zmieli nas czarna dzura później jeszcze coś gorszego może nawet meteor nastepnie epoka lodowcowa później epoka lodowcowa 2 odwilż :P aha jeszcze będzie powiekszenie sie słońca to nas usmazy i na koniec wybuch wszechświata (gdzieś o tym czytałem) szykuje sie niezłe kino akcji :mrgreen:
  • 0

#32

Feanor.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pole magnetyczne Ziemi się przesuwa ciągle , ale w 2012 roku nie musi koniecznie dojśc do zamiany bieguinów , może znowu wrócic do normy . Pozatym pole magnetyczne Ziemi ciągle słabnie , ale w dawniejszych czasach tez tak było a potem znowu siła wzrastała !!
  • 0

#33

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ziemia istnieje jakieś 4.6 mld lat.Nie sądzę,żeby za kilka lat przestała"fizycznie " istnieć.
Nawet na skutek wojen czy gigantycznych kataklizmów.Co najwyżej wyginie wszelkie życie,ale planeta pozostanie.
  • 0



#34

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ziemia istnieje jakieś 4.6 mld lat.Nie sądzę,żeby za kilka lat przestała"fizycznie " istnieć.
Nawet na skutek wojen czy gigantycznych kataklizmów.Co najwyżej wyginie wszelkie życie,ale planeta pozostanie.


Jasne, również twierdze że fizycznie nie. Co do innych rzeczy można by spekulować, ale co do faktu bycia planety to wątpię.
  • 0

#35

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie bedzie koniec swiata tylko wielka zmiana, która jest nieunikniona
W obliczu czasu nadejscia nowego swiata musimy zmieniac sie na lepszych i byc lepszymi :smile:
  • 0

#36

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm może by tak małe zakłady bukmacherskie ?? kiedy będzie finito in da world :-D jak dla mnie świetny pomysł na koniec świata to tak w latach 20-tych naszego wieku będe koło czterdziestki, to co twarde będzie miękło, to co było jędrne zacznie zwisać, więc jakiś efektowny koniec byłby mile widziany, myśle że najlepiej żeby to było coś z ufoludkami, zawsze to lepsza opcja niż łóżko na kardiologi i zastanawianie się czy włożyłem to co miałem włożyć do koperty czy nie. a wracając do tego chaosu. hmm no zobaczymy, teoria jak każda inna, w każdym razie nie pierwszy i nie ostatni to pewnie koniec świata. ja tam bym stawiał na te prawdziwe a nie metaforyczne bo mickiewicza nie lubie, wole efekty specjalne :lol :
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych