Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armageddon 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie. Nie tak dawno temu wyczytałem, że naukowcy z NASA odkryli zbliżającą się w naszym kierunku Chmurę Chaosu pochodzącą z wnętrza centralnej czarnej dziury naszej Galaktyki(nie wiem jak to możliwe, ale cóż... są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom). Owa Chmura ma dotrzeć do nas w 2014 roku. Stephen Hawking twierdzi, że może się to skończyć anihilacją naszego Układu Słonecznego, a nawet powrotu Drogi Mlecznej do stanu sprzed Wielkiego Wybuchu. Oto ów artykuł:

NASA donosi o odkryciu 6 kwietnia tego roku tzw. "chmury chaosu" pochodzącej prawdopodobnie z wnętrza czarnej dziury która pochłania wszystko na swojej drodze ( asteroidy, planety, gwiazdy). Chmura porusza się z prędkością światła i dotrze do Ziemi jak wyliczyli astronomowie 1 czerwca 2014 roku o godzinie 9:15 czasu wschodniego.

Astronomowie z Uniwesytetu Cambridge oświadczyli, iż "chmura" pochodzi prawdopodobnie z wnętrza super masywnej czarnej dziury znajdującej się w odległości 28 tysięcy lat świetlnych od Ziemi, niedaleko centrum naszej galaktyki. Dr Albert Sherwininski uważa, że może to grozić anihilacją całego naszego Układu Słonecznego. Zdaniem słynnego fizyka Stepehena Hawkinga zjawisko to może także spowodować cofnięcię się naszej galaktyki do stanu sprzed wielkiego wybuchu.

Dotychczas "chmura chaosu" nie była widoczna, ponieważ załaniał ją wielki asteroid. Naukowcy z NASA nie chcą narazie wywoływać paniki. Zagrożenie jest nadal tylko teorią, astronomowie mogą się mylić. Wciąż niewiadomo co tak naprawdę dzieje się z ciałami kosmicznymi, które dostały się do wnętrza czarnej dziury.

Tak czy inaczej gdyby ta teoria okazała się prawdziwa to jedynym ratunkiem dla ludzkości byłaby ewakuacja do położonej w odległości 2,1 mln lat świetlnych od Ziemi galaktyki Andromedy. Z pewnością niemożliwe byłoby uratowanie całej ludzkości, jeśli w ogóle taka ucieczka miałaby jakiekolwiek szanse powodzenia nawet przy bardzo zaawasowanym rozwoju techniczym jaki ludzkość mogłaby osiągnąć w 2014 roku.

Co o tym myślicie?
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli sami sie nie uratujemy to "Oni" nam pomogą 8)
  • 0



#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

My nie damy rady ale Oni potrafia....wierze w to 8)
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten tekst to jeden wielki stek bzdur.

Starczy jedna rzecz:

Chmura porusza się z prędkością światła i dotrze do Ziemi jak wyliczyli astronomowie 1 czerwca 2014 roku o godzinie 9:15 czasu wschodniego.


Jak się porusza z prędkością światła to nie możemy jej zaobserwować nim do nas dotrze. Dobranoc.
  • 0

#5

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to było na innej stonie poświęconej zjawiskom paranormalnym, lecz sam tekst to tłumaczenie tekstu z NASA(nie znam adresu NASA:P)
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja chyba gdzieś ten text widziałem na stronie, która pisze o tego typu zjawiskach i wymyśla głupie teorie z tym związane ...

Wiecie jakie teorie znajdywałem na tym serwisie ? (Jak przypomne sobie adres to zamieszcze i wtedy padniecie na ziemie jak poczytacie co tam wypisują).

Prosze o to skrót :

- Powstawanie kręgów ... w ... we włosach :lol :
- Pewien facet oglądał TV ... w jego dom (antene) uderzył piorun i nagle jego TV zaczął odbierac Film XXX z Ufokami :lol :
- NASA prowadzi prace nad największym PAPIEROWYM samolotem świata :lol :

I wiele więcej - to są autentyczne tematy artykułów - poważnie !
  • 0



#7

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak znajdę to zamieszczę
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypuszczalne źródło (ten głupi portal o którym mówiłem wyżej):

http://www.weeklywor...s/science/61501

Zobaczcie do działu "Alien & UFO Reportings" - życze miłej rozrywki :rotfl:
  • 0



#9

protois.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba raczej nie. Z tego co wiem to w 2012 w grudniu Ziemia ma wejść w tzw. równik naczej galaktyki z czego znajdzie się pod wpływem gigantycznego oddziaływania magnetycznego i przez to mają być kataklizmy na Ziemi ;/
  • 0

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:rotfl: hehehe to sie usmialem, ale dzieki to dobrze robi przed snem :)
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oo LOL jakie oni tam głupoty wypisują... nie mogę normalnie
  • 0



#12

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm.... moim zdaniem jeśli coś porusza sie z prędkością światła, to nie można takiego czegoś zaobserwować, czyż nie ?
Eh... to wszystko takie skomplikowane :)
Ale to juz przegięcie:
2000
2012
2014
2102
To są daty końca świata. :/
Aż tego już za wiele :P

nie znam adresu NASA:P)

www.nasa.gov
  • 0



#13

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe... a co z 2126?? :P
  • 0

#14

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a co z 3797 rokiem,Nostradamus przepowiada ze w tym roku bedzie wiele wybuchów na słoncu z czego ziemia zostanie zniszczona
  • 0

#15

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz mi dać linka do strony z tym tekstem o 3797?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych