Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa Natura Reinkarnacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Exio powiedz ze to co piszesz to prowokacja, blagam.
  • 0

#32

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Exio powiedz ze to co piszesz to prowokacja, blagam.


To na 100 % prowokacja a jak nie to czas się pakować do innego kraju :drink:
  • 0



#33

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jak mam racje to zaraz prowokacja : O tak chcialem sprowokowac wasze ciala z poprzednich wcielen
  • 0



#34

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O tak chcialem sprowokowac wasze ciala z poprzednich wcielen



Ciało a nie ciała jacyś fachowcy kiedyś mi mówili że miałem poprzednio tylko jedno wcielenie
lecz nie powiem jakie bo mi samemu głupio jak o tym pomyślę :rotfl:
  • 0



#35

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a ile kasy wzieli ? moze tez pojde bo ostatnio nie mam sie z czego smiac
  • 0



#36

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do Chessmana:
No właśnie średnio z tymi dowodami. Dowody są jakie są, takie jakie mogą być, kiedy mowa o rzeczach niewykrywalno-nienamacalnych. Argumenty o istnieniu reinkarnacji przypominają mi 5 dowodów na istnienie Boga św Tomasza z Akwinu. Ta sama odwieczna demagogia. Powiem więcej - reinkarnacja zdaje się być jeszcze bardziej irracjonalna. Szczerze, z wielką przyjemnością poznałbym te dowody które dały Ci owe 80-100% pewności. Jak na razie przeczytałem w całości "Reinkarnacja - w pojęciu ogólnym" ale przekonywających tam faktów jak na lekarstwo.
  • 0

#37

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jutro przeczytam, ale wracajac do reinkarnacji to nie chcial bym poprostu kilka razy zyc a to juz by bylo wbrew mej woli, no chyba ze po smierci w super zajebistym niebie

no i wogole wierzac w reinkarnacje nie masz zadnej przyszlosci zapewnionej, bo co jezeli bedzie armagedon zgina ludzie, zwierzeta rosliny, wszystko k**** ! zadnych perspektyw na lepsze jutro, nie bedzie sie w co wcielac. to takie przyslowiowe "*** bombki strzelil choinki nie bedzie" ale to przypadek. za duzo dragon bol zeta ogladacie

tak sie przejalem ze odechcialo mi sie spac a jest 1:54 znowu pewnie po 12 wstane ehhhh
  • 0



#38

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rany exio, jak wygienie ludzkość na Ziemi to się będziesz wcielał w istoty na innych planetach(upraszczając) Jeśli chodzi o dowody na istnienie reinkarnacji to przede wszystkim to, że ludzie przypominają sobie poprzednie wcielenia podczas hipnozy i co ważniejsze, dzieci pamiętające co robiły przed narodzeniem. I kto do diaska powiedział, że istnienie reinkarnacji zaprzecza istnieniu Boga?! Wręcz przeciwnie. Tą teorię należy raczej przeciwstawiać teorii piekła i nieba itp.
  • 0

#39

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co to za dowody? Hipnotyczne wizje to nie są dowody, na szczęście! Wyobraź sobie że trafiłeś do więzienia oskarżony o morderstwo, a dowodem prokuratory, jest wizja jakiejś kobiety, w której widzi Cię jako morderce. Chciałbyś aby sąd uznawał takie dowody, bo ja nie.
  • 0

#40

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rany exio, jak wygienie ludzkość na Ziemi to się będziesz wcielał w istoty na innych planetach(upraszczając) Jeśli chodzi o dowody na istnienie reinkarnacji to przede wszystkim to, że ludzie przypominają sobie poprzednie wcielenia podczas hipnozy i co ważniejsze, dzieci pamiętające co robiły przed narodzeniem. I kto do diaska powiedział, że istnienie reinkarnacji zaprzecza istnieniu Boga?! Wręcz przeciwnie. Tą teorię należy raczej przeciwstawiać teorii piekła i nieba itp.


istoty z innych planet LOOOOOOOL w sumie to stary zajebiscie wcielic sie w jakiegos stwora o 8 nogach na innej planecie i ku czci pieknej reinkarnacji modlic sie w lesnej poganskiej swiatyni o lepsze jutro bo tak naprawde nie wiemy jakie tam zwyczaje panuja, moze reinkarnacja nie zaprzecza istnieniu boga ale istnienie boga zaprzecza reinkarnacji, ladnie to wymyslilem

no i z tymi dowodami tez jest licho zgadzam sie z przedmowca
  • 0



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

exio nie prowokuj nikogo, można dzielić sie swoją wiarą, ale nie obrażać cudzych wierzeń.

To co ty robisz w święta też nie jest już związane z Chrześcijaństwem, lecz z pogańskimi tradycjami. Po co w ogóle malowanie jajek w wielkanoc ?

Zresztą gratuluję genialnego podejścia, "wszystko można wyjaśnić bogiem". Szkoda tylko, że to podejście jest raczej dla idiotów, którzy sami nie chcą nawet myśleć jak to może być. Idź i żyj sobie dalej dogmatami i zostaw myślenie innym bardziej otwartym ludziom.

Ja uważam, że nie trzeba się modlić, bo po co ?? Bóg i tak nic nie zrobi niezależnie od tego o co go poprosisz. Źle rozumiesz modlitwy i przez to nie wiesz, że to ty sam pomagasz jakiejś osobie modląc się o jej zdrowie.

Bóg nie zaprzecza istnieniu reinkarnacji ? Niby w jaki sposób, skoro jesteś taki mądry ?
  • 1



#42

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja juz nie maluje jajek bo tez mi to juz od jakiegos czasu smierdzialo gejem :drink:

Zresztą gratuluję genialnego podejścia, "wszystko można wyjaśnić bogiem". Szkoda tylko, że to podejście jest raczej dla idiotów, którzy sami nie chcą nawet myśleć jak to może być.


można dzielić sie swoją wiarą, ale nie obrażać cudzych wierzeń.


wlasnie mnie obraziles :< ale ja caly czas o tym chlopcze mysle i staram sie zrozumiec co wy w tej reinkarnacji takiego widzicie

Ja uważam, że nie trzeba się modlić, bo po co ?? Bóg i tak nic nie zrobi niezależnie od tego o co go poprosisz. Źle rozumiesz modlitwy i przez to nie wiesz, że to ty sam pomagasz jakiejś osobie modląc się o jej zdrowie.


no to sobie uwazaj a czy ja ci sie karze modlic ? czy wierzyc, nei musisz. wierz sobie w co chcesz, ale ty tak naprawde nigdy w nic nie wierzyles bo nei masz pojecia co to jest wiara, prawdziwa wiara, moze to wiesz ale nigdy nei czules i raczej nie posczujesz

btw. uzekl mnie ten vid
  • 0



#43

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znalazlam cos takiego, mozna sobie przeczytac http://astro.eco.pl/reinkarnacja.html
  • 0

#44 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

czy wierzyc, nei musisz. wierz sobie w co chcesz, ale ty tak naprawde nigdy w nic nie wierzyles bo nei masz pojecia co to jest wiara, prawdziwa wiara, moze to wiesz ale nigdy nei czules i raczej nie posczujesz

Radzę nie wysnuwać tak dalece idących wniosków, gdyż kompletnie nic nie wiesz o tym człowieku. Radzę zająć się sobą...
  • 0

#45

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jestem troche innego zdania, jezeli w Bibli jest napisane ze powinno sie modlic, Jezus o tym tez mowil, a koles wyjezdza ze swoimi super rozmysleniami to co ja mam o nim sadzic, to raczej on nic nie wie, to sa tylko jego przemyslenia, jemu sie tylko tak zdaje ze modlitwa niczego sie nei wskura, zero dowodow z reszta tak samo jak ta reinkarnacja, moze wam wystarczaja takie dowody jak hipnotyczne wizje innych osob ale mnei nie
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych