Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina Szatana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Siwek-14.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszał ktoś kiedyś o godzinie Szatana??
To godzina 3.15 w nocy przeciwienstwo godziny śmierci Jezusa.
Podobno nieraz dzieją sie dziwne rzeczy,ja narazie śpie w namipcie i czekam na 3.15 ale jeszcze mi sie nic nie stało.
Mojemu kumplowi nowa lodówka zaczeła jagby wirować.
A innemu telewizor sie wyłączył,może to tylko zbieg okoliczności ale nie wiadomo.
Jak komóś coś sie przydarzyło o godzinie 3.15 niech pisze
  • 0

#2

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KUrde 24 godzine duchów, teraz godzina szatana ;) Niedługo strach będzie gdziekolwiek wyjść po zmierzchu :D Wg mnie to zwykła bujda, jedyną prawdziwą godziną, w której mogło coś Ci się przydarzyć była tzw "Godzina policyjna" za komuny... :D Pozdrawiam ;)

Kurde 24 godzina duchów, teraz godzina szatana ;) Niedługo strach będzie gdziekolwiek wyjść po zmierzchu :D Wg mnie to zwykła bujda, jedyną prawdziwą godziną, w której mogło coś Ci się przydarzyć była tzw "Godzina policyjna" za komuny... :D Pozdrawiam ;)
  • 0

#3

Siwek-14.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze jak wierzysz że coś zobaczysz to możesz to zobaczyć
  • 0

#4

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak jak napisał siwek, jeśli chcesz coś zobaczyć to strach pozwoli ci ujrzeć nawet wirującą lodówkę ~~
  • 0

#5

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

He He HE mi sie jakoś tak nie wydaje ze duchy szatan i inne stwory czekaja sobie przykładowo do 24 czy do 3:15 i wtedy wyłazą, jak sie ma coś stac to ruwnie dobrze moze o 23 :rotfl:
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LOL, lodówka często zaczyna jakby wirować, w dzień tego nie zauważamy zewsząd dochodzą nas różne dźwięki ale w nocy gdy jest cisza łatwo to zaobserwować, normalka.

Jak na mój gust godzina jak każda inna godzina (z tą różnicą ,że w środku nocy. Kiedy nasze zmysły są wyczulone a i wyobraźnia działa bardziej niż zazwyczaj). Po prostu ludzie są przewrażliwieni o tej porze na wszystkie "zmyślone strachy".
  • 0



#7

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej w to nie wierzyć, bo wiara czyni cuda, i jeśli spodziewasz się "szatana" i wierzysz w to, to możesz coś spotkać...ah..
  • 0

#8

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też słyszałem że rzekomo 3 w nocy to godzina szatana. Nic bardziej mylnego. Czemu ludzie lubią przeciwieństwa Boskie nazywać szatańskimi? Jeśli diabeł istnieje jest tak samo aktywny w dzień jak i w nocy nawet w dzień bardziej bo kusi nas i namawia do zła w różnych zwykłych, codziennych sytuacjach. W nocy o 3 raczej nikomu nie zaszkodzimy...więc skąd ten pomysł?


Do kolegi powyżej- wiara czyni cuda? Jak w tej piosence NDK- musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda, musisz być waleczny jak lion on juda :mrgreen:
  • 0

#9

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda że Szatan jest aktywny przez całą dobę. Niewykluczone jednak że są w trakcie doby są momenty, które sprzyjają mu szczególnie, jak choćby owa 03:00 w nocy.
W Kościele Katolickim godzinę 15:00 tradycyjnie uważa się za godzinę Miłosierdzia Bożego. KK zaleca aby właśnie o tej godzinie odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Jednocześnie z doświadczeń katolickich egzorcystów wynika że ludzie opętani największe kryzysy przechodzą właśnie o 03:00 w nocy. Przypadek ? Napewno nie.
  • 0

#10

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kwestia wiary... Godzina Miłosierdzia istnieje tylko dla katolików, reszta ma to za przeproszeniem gdzieś. Tak samo jak z 3.00 - jak ktoś wierzy, że coś dziwnego się wtedy dzieje, to dla niego jest ot godzina szatana, reszta ludzi, niewierząca w takie bajeczki patrzy na to jak na każdą inna godzinę w ciągu doby.
  • 0



#11

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... no możliwe że coś w tym jest... no ale nic nie wiadomo :P niedługo wymyślą jakąś nową godzinę i tak w nieskończoność :D

P.S
Wirująca lodówka? hmm... jesteś pewien że to nie była pralka :D ?
  • 0

#12

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się zdarzyło zasnąłem (ale chyba raczej to normalne o takiej godzinie):PP a poza tym chyba nic
  • 0

#13

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa a godzina 22:28 to czas kiedy biegają kudłate GIZMO - CZŁEKI ... lepiej uważajcie :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#14

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3:00 - godzina Szatana
24:00 - godzina duchów
8:00 - godzina lukromisiów

i co jeszcze?

Chyba ze strachu powyłączam wszystkie zegarki :wow: :wall:
  • 0

#15

Fred.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co w takim razie gdy nastaje 6 sekundka 6 minuty o godzinie 6 rano? :D
kwestia wiary, mi sie nigdy nic ne przytrafiło o 3:15, a jesli komus tak - czysty przypadek, i niehc nie czeka na szatana w namiocie przez pół nocy :D
oglądalsicie "Egzorcyzmy Emily Rose"? film oparty na faktach, i tam jest mowa o tej godzinie( z tym ze chyba o punkt 3 , anie 3:15)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych